KIERUNEK ROSJA 4x4

EKSPEDYCJE OFF-ROAD

Rosyjskie szlaki terenowe przemierzamy od 2005 roku.
Począwszy od eksploracji Obwodu Kaliningradzkiego i Karelii, poprzez szlaki arktycznej północy, Kałmucji, Syberii, górskich ścieżek Sajanów, Bagruzinu, Gór Stanowych, Kołymskich i Czerskiego aż po Daleki Wschód ciągle eksplorujemy ten fascynujący kraj. Rosja jest bezmiarem kontynentu i bezmiarem przestrzeni. Rosja jest również niesamowitą podróżą po historii, kulturze i obyczajach. Nigdzie indziej nie znajdziemy takiego tygla kulturowego i etnicznego jak na rosyjskich szlakach. Ewenkowie, Chanci, Komi, Jakuci, Kałmucy, Nieńcy, Tatarzy, Saamowie, Buriaci i mnóstwo innych grup etnicznych tworzą niesamowity koloryt i pełną ciepła oraz dobrego ducha mieszankę.
W naszych podróżach staramy się „odkrywać” dla żyjących w kulturze europejskiej ludzi dawno objawione prawdy. Wolność, przestrzeń, życie zgodnie z naturą i porą roku, samotność i wrażliwość na piękno przyrody to tylko niektóre aspekty rosyjskich wędrówek. Pokonując kolejne wyzwania terenowe latem i zimą wciąż urozmaicamy naszą ofertę wypraw samochodowych aby móc pokazać jak najwięcej z tego co nas fascynuje.
Dzięki naszej wieloletniej przygodzie z terenówką w Rosji możemy zapewnić należytą opiekę przewodnicką, wytyczyć ciekawe szlaki, będące kanonem rosyjskich dróg ekspedycyjnych spod znaku 4×4 oraz zapewnić niesztampowy program wyjazdu. Rosja i jej ogromny potencjał ludzki i terenowy przyciąga nas jak magnes, fascynuje swoją tajemniczością i wciąż dostarcza motywacji do nowych dalekich podróży.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z podróżami terenowymi w Rosji to dobrze trafiłeś. U nikogo innego nie znajdziesz tylu ton błota pod MT-kami i u nikogo innego nie poznasz tylu wspaniałych ludzi, żyjących w tym ogromnym i pięknym kraju.

ZIMOWE EKSPEDYCJE 4X4

turystyka 4x4

turystyka 4x4

turystyka 4x4

mocne 4x4

ROSJA TURYSTYCZNIE

turystyka 4x4

turystyka 4x4

turystyka 4x4

turystyka 4x4

turystyka 4x4

DALEKIE EKSPEDYCJE 4X4

Peczorski trakt - tytul

ekstremalne 4x4

barwy uralu tytul wyprawa na Ural

mocne 4x4

mocne 4x4

mocne 4x4

mocne 4x4

najdłuższa podróż 4x4