I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: May_13 »

Dzieki za fajną zabawę w nowym, ciekawym terenie 8) . Te dzięki trzeba rozlożyć na Topielca pomagajacego @Francowi z całym jego Zespołem sędziowskim, oraz wszystkich na trasie :P . Szczególne podziękowania granatowemu Jeepowi z elektrykiem :wink: , który wytargał nas z błotnej otchłeni po tym jak nasze PTO poszło na L4 :twisted: .
Mamy nadzieję, że w komplecie pojawicie się na 4 NK czyli kolejnej rundzie PLP Prestige VT :!: . Informacja na: http://noc-kormorana.fala.elk.pl/lista-uczestnikow
a zgłoszenia na moje pw lub piotr.czarnecki@prestige-vt.pl
I raz jeszcze przypominamy - trapy, trapy, trapy i ... kompas :!: :idea:
Jeszcze raz chapeau bas wszystkim Orgom i uczestnikom 4x4 Squszewskich Komarków :mrgreen:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Wujek Catkiller »

Pomimo poniesionej przez nas malowniczej klęski :? nie wypada nie stwierdzić, że ta impreza ma sens, przyszłość i w ogóle zejezaje :)

Bobon twierdzi, że jak mamy jakieś części na zapasie, to wtedy właśnie takie nam się nie psują, wiec wkrótce chyba będziemy wozili drugie Pajero na dachu pierwszego :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 4 czerwca 2012, o 07:20 przez Wujek Catkiller, łącznie zmieniany 2 razy.
Dendro
Posty: 51
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 20:51

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Dendro »

Oj pięknie było, nowe tereny wyjątkowo malownicze i dziewicze. Pozdrawiam " sarnę sztuk jeden" ,która przez dłuższą chwilę obserwowała z głębokim zainteresowaniem moje zmagania na próbie "Kaczy coś tam". Franc "szacun" za sędziów na każdej próbie i słusznym rozstaniu z pieczątkami, które były kryminogenne. Pozdrowienia dla całej błotnej braci do zobaczenia w Ełku :lol:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: franc »

Ja również dziękuję wszystkim załogom za postawę i prawdziwą honorową walkę z terenem.
Wiem, że nie dla wszystkich idea foto punktów wydała się słuszna ale....
Ale jest to jednak swoista rewolucja w polskim off roadzie i jak to z rewolucjami bywa trzeba dać popracować czasowi.
I gwarantuję Wam, że za dwa, trzy lata z przyjemnością wszyscy to zaakceptują. Dopracujemy jeszcze aparaty i system weryfikacji i oznaczania kodów i naprawdę będzie git. Małysz podpowiedział mi jedo genialne rozwiązanie jak jeszcze można zmniejszyć ciśnienia i ja to w ciemno kupuję. Otóż jedna z prób będzie od dzisiaj cała w taśmach i będziemy na niej mierzyli czas ( coś ala Magam). To spowoduje, że nie bedzie wyścigu na dojazdówkach bo przy pełnej ilości pieczęci to właśnie czas z tego jednego odcinka będzie decydował o kolejności. Jeszcze raz raz Szacun dla wszystkich i piękne ukłony dla Topielców z WYszkowa. Dziękuję Wam za zaufanie i do zobaczenia u Piotra i Majkiego w Ełku. :D
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Fergie »

A jakieś fotki, filmiki, wyniki to lada miesiąc będą czy może ciut szybciej? :wink: Ciekawość mnie zżera :wink:
ka_sia
Posty: 21
Rejestracja: 18 lutego 2012, o 15:52

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: ka_sia »

Witam wszystkich. Dzięki za wspólną zabawę :) szczególnie Eli i Mirkowi za obronę "naszej strony rzeki" przed najazdem dzikich hord :twisted: do zobaczenia w cieplejszych okolicznościach przyrody (być może na kormoranie)
https://picasaweb.google.com/1146092461 ... nY2s1YqGQw
Niestety tylko "obrona Bugu" :(
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Stang »

No dobra za wiele pisał nie będę bo Komarki godnie dołączyły do PLP, a znając Franca nie mogło być inaczej :)
Teren z dobrym potencjałem, baza pierwsza klasa, najeździłem się, nagadałem, napatrzyłem, po raz kolejny ścisła czołówka komplet zrobiony jestem więc zadowolony 8)

@Franc i Topielec Team stanęliście na wysokości zadania, imprezka mimo bardzo krótkiego czasu w jakim została zorganizowana, została zrobiona profesjonalnie 8)
@Mike dzięki za profesjonalny pilotaż :wink:
@Generał, Ela i Kasia dzięki za miło wspólnie spędzony czas na waszej próbie :wink:
Wszystkim sędziom wyrazy uznania za trwanie i uczciwe pilnowanie bo koczowanie dwa dni przy takiej aurze na próbie to naprawdę duże wyzwanie 8)
@Bobon... hm...mówiłem wycofaj się do tyłu... :evil:

Co do foto pieczątek to pomysł zdecydowanie lepszy od tradycyjnych pieczątek tylko trza by nad czytelnością symboli popracować.
Pomysł Małysza jest dobry pod warunkiem że będzie zrobiony na takiej próbie która po przejechaniu kilku aut jakoś diametralnie się nie zmieni :)
Kiedyś było tak na WNT było bodajże 5 załóg z kompletem i dogrywka czasowa na wyje..ch na wąsko o taśmowanym prostym odcinku na żwirowni efekt był taki: pierwszy i drugi samochód wszystko wyrównał i odpowiednio miejsca pozajmowały załogi ostatnia startująca do odcinka pierwsze, przedostatnia drugie itd bo jechali już praktycznie po płaskim :? więc pomysł jak najbardziej dobry tylko trza by dobrze nad nim pomyśleć np odpowiednio szeroko taśmować co by każda załoga miała podobne warunki jazdy :roll:

@Fergie CIŚNIENIOWCU daj ludzikom wrócić do siebie :wink: :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Fergie »

Stang pisze:@Fergie CIŚNIENIOWCU daj ludzikom wrócić do siebie :wink: :mrgreen:
Ojoj, nie bulwersuj się :wink: Skręca mnie, bo nie mogłam być osobiście, nooo...
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Wujek Catkiller »

Stang pisze: @Bobon... hm...mówiłem wycofaj się do tyłu... :evil:
Tu go muszę trochę bronić, bo przyszedł taki zły, siwy Pan z wąsem i jako lokalny Władca Pieczątek nakazał podjazd ..... :roll:
Bardzo zły Pan :wink:
Wiewiorek
Posty: 32
Rejestracja: 27 października 2009, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Wiewiorek »

Fergie pisze:A jakieś fotki, filmiki, wyniki to lada miesiąc będą czy może ciut szybciej? :wink: Ciekawość mnie zżera :wink:

No to "trochę" do oglądania - http://wiewiorek.pl/Offroad2012/Samocho ... index.html

Następnym razem (jeżeli mniej zdjęć zrobię ;) ) to komentarz zarzucę.... :wink:

Dziękuję bardzo za dostarczanie na próby - było pieknie, coś na co i kogo z niecierpliwością się czeka i przebiera łapkami w tak zwanym między czasie... 8)

I postaram się, żeby mi miejsca na karcie nie zabrakło w ważnych momentach :oops:

Wiewiórek (ciut mniej marchewkowy - wyblakł trochę ;) )
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Stang »

Wiewiorek pisze: I postaram się, żeby mi miejsca na karcie nie zabrakło w ważnych momentach :oops:
No mam nadzieję :wink: musiało trafić właśnie na mnie :mrgreen: ale i tak fotki jak zwykle fajne :wink:
Wiewiorek pisze:Wiewiórek (ciut mniej marchewkowy - wyblakł trochę ;) )
to fakt :mrgreen: nie to żeby teraz było Ci gorzej ale ten marchewkowy był fajny :wink:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Stang »

Catkiller pisze:
Stang pisze: @Bobon... hm...mówiłem wycofaj się do tyłu... :evil:
Tu go muszę trochę bronić, bo przyszedł taki zły, siwy Pan z wąsem i jako lokalny Władca Pieczątek nakazał podjazd ..... :roll:
Bardzo zły Pan :wink:
e...tam daliście się podpuścić zamiast mnie słuchać i to wszystko...
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Wiewiorek
Posty: 32
Rejestracja: 27 października 2009, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Wiewiorek »

Stang pisze:
Wiewiorek pisze: I postaram się, żeby mi miejsca na karcie nie zabrakło w ważnych momentach :oops:
No mam nadzieję :wink: musiało trafić właśnie na mnie :mrgreen: ale i tak fotki jak zwykle fajne :wink:
No niestety, dalej mi :oops: zwlaszcza że była druga, tylko w.... plecaku, który był daleko.... Dziękuję - kiedy się pdobają to mi się pyszczek cieszy :)
Stang pisze:
Wiewiorek pisze:Wiewiórek (ciut mniej marchewkowy - wyblakł trochę ;) )
to fakt :mrgreen: nie to żeby teraz było Ci gorzej ale ten marchewkowy był fajny :wink:
Może już na Noc powróci :wink:
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: bobon »

Dzięki za świetną zabawę,co prawda była ona dla nas dość kosztowna -bo nam motór wybuchł :( , ale następnym razem będzie lepiej :mrgreen:
Francu tereny żeś wynalazł świetne,był gnój -ale z dnem :mrgreen: ,pomysł z pieczątkami foto uważam za dobry tylko trzeba dopracować szczegóły .
najbardziej podobało mi się zrobienie osobnych kodów dla elektryków , myślę że jak na kolejnych imprezach PLP będzie to szło w tym kierunku to i elektryków będzie przyjeżdżało więcej. Miło było was znowu spotkać i do zobaczenia w Ełku (jak znajdziemy motór :? )
PS. Stangu nie nerwuj się jakoś Ci to wynagrodzę :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 108
Rejestracja: 19 kwietnia 2012, o 09:54
Lokalizacja: Końskie / Stara Kuźnica

Re: I Sqszewskie Komarki II runda PLP 2012

Post autor: Wojtek »

Noo było ... po fotkach sądząc . Zazdraszczam, ale nie wiem, czy dałbym radę nawet przy sprawnej windzie :roll:

Już widzę (po poprawce oka) za to na "otarcie łez" sprezentowałem sobie 126P / 1991r. :mrgreen:
bobon pisze: (jak znajdziemy motór :? )
Skiter z Łasku miał tego trochę - może coś Wam spasi ?
Jeszcze tylko parę wiosen, jeszcze parę przygód z losem...
ODPOWIEDZ