X Zmota Challenge

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: X Zmota Challenge

Post autor: MikeWs »

Cóż tu pisać jak wszystko już zostało napisane. Wszystko i wszyscy SUPER!
W końcu nie było ścigania się. Super techniczne próby co mi osobiście jak i dla Dendro, podobało się najbardziej. W końcu na Zmocie wyspałem się :D
Po wieczornym zaliczeniu Hendriksa (Zuza szła na kołach !) zorganizowaliśmy sobie leśny piknik, do którego dołączyli Modzelki. Później już tylko szybka decyzja o zjeździe na bazę i spanie do rana.
Na trasie bez tłoku. Sędziowie na próbach BARDZO życzliwi. Dzięki Ruda-Szejku za towarzystwo na "Make Love not War".
No i w końcu jak pojechało się na lajcie (Stang i tak mi wypomina brak kompletu :wink: ), to wynik przyszedł sam. Zuza podobnie jak na Sokółce robiła bez tylnego napędu, ale jakoś się udało. Na Rolling Stones pękła nam lina gdy akurat auto stało na trawersie. Obyło się bez rolki :shock:
Ech można by pisać i pisać.
Dzięki Stangu za najlepszy sezon. Pierwsze miejsce na Zmocie było jego ukoronowaniem.
Dziękuję też naszemu mechaniorowi-Wieśkowi. Akurat na Zmocie nie miał za wiele do roboty przy aucie ale wiernie towarzyszył nam na próbach. Specjalne podziękowania składam Fergie. Biedna marzła próbując jakoś dokumentować nasze wyczyny. Na szczęście zagubiony na jednej z prób aparat, udało się odnaleźć.
Dendro pamiętaj na przyszły raz o tej górce przy powrocie. Zam zawsze ktoś stawał :mrgreen: Cieszę się, że mogłem Wam pomóc.
Marcinie nie odpuszczaj, bo pomimo że zapowiedziałem koniec jeżdżenia w extremie i przejście na off-roadową emeryturę, to na przyszłoroczną Zmotę chyba jednak przyjadę. Tak dla atmosfery i dla ludzi.

A i mała dygresja. Ludzie jak ogłaszany jest oficjalnie tematyczny podtytuł Zmoty, to wysilcie się i dla jaj poprzebierajcie się i przyozdóbcie swoje auta. Bo tak to tylko ja za pajaca na bankiecie robiłem :mrgreen: PEACE
Ostatnio zmieniony 30 października 2012, o 13:58 przez MikeWs, łącznie zmieniany 1 raz.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: X Zmota Challenge

Post autor: Stang »

Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
L80
Posty: 130
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, o 19:32
Lokalizacja: Mława

Re: X Zmota Challenge

Post autor: L80 »

Wariaci !
Wasze OHy i AHy prowadzą zapewne u wodza do stanu o nazwie brak wyzwania.
Ten dalej raczej na pewno przełoży się na brak chęci do roboty.
Są laury, to jest również pokusa aby na nich spocząć.

A prawdę mówiąc to czy wszystko było takie idealne ?
Gdyż ja na przykład, z jedną dłonią na piersi -TAK- napisać nie mogę.


ps. czy ktoś pamięta ja brzmiała konwencja zapowiadanej kolejnej edycji ?
Awatar użytkownika
rad-t
Posty: 187
Rejestracja: 20 grudnia 2007, o 16:16

Re: X Zmota Challenge

Post autor: rad-t »

Cytując Marcina:
Za rok O jeden most za daleko czyli Komandosi zniewoleni. The eagel has landed, Parszywa Dwunastka, Działa Nawarony, Czterej Pancerni, Pustynna Burza i takie klimaty.
Autobus czerwony
http://www.explorerfanklub.org.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
tata
Posty: 50
Rejestracja: 13 grudnia 2009, o 20:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: X Zmota Challenge

Post autor: tata »

rad-t pisze:Cytując Marcina:
Za rok O jeden most za daleko czyli Komandosi zniewoleni. The eagel has landed, Parszywa Dwunastka, Działa Nawarony, Czterej Pancerni, Pustynna Burza i takie klimaty.
Raczej "O jeden most za daleko czyli komandosi z nawaleni" :mrgreen: chyba tak to było :mrgreen:
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: X Zmota Challenge

Post autor: as1 »

to i ja skrobnę dwa słówka,
traska super, poza pacyfą prawie bez ciąganek, za to podjazdy i wąwozy pierwsza klasa,
towarzysko bardzo sympatycznie, stang i mike wreszcie ubrani jak ludzie :lol: wiaderko z bimberkiem na jednym ze stołów pierwsza klasa, tak mi przynajmniej mówili :mrgreen:
pogoda zamówiona, no może troszkę za mało śniegu, ale nie ma co narzekać,
że o tańcach bez koszulek nie wspomnę :mrgreen:
generalnie miło i pozytywnie, będziemy za rok
Awatar użytkownika
mim
Posty: 22
Rejestracja: 28 października 2011, o 14:30
Lokalizacja: Choczewo

Re: X Zmota Challenge

Post autor: mim »

To może i ja coś skrobnę 8) .
Większość z Was napisała prawie wszystko, więc trasa, klimat, próby super super. Było technicznie i myślę, że większości uczestników to odpowiadało, więc kierunek jak najbardziej dobry.
Cóż jeszcze jedno, podziękowania dla organizatorów, sędziów, ale również dla wszystkich startujących, za kulturę jazdy i świetną zabawę na trasie i po :mrgreen: .
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na Suwalszczyźnie.
Jeep Cherokee 4.0 33" bogger, windy dwie 8)
CIENIAS
Posty: 2
Rejestracja: 31 października 2012, o 15:15

WHISKY

Post autor: CIENIAS »

A ja mam jedną uwagę, Chodzi o zbyt ubogie zaopatrzenie miejscowych sklepów w Whisky:)))
Awatar użytkownika
kaczor1202
Posty: 39
Rejestracja: 28 października 2011, o 19:48
Lokalizacja: łąka pod Warszawą

Re: X Zmota Challenge

Post autor: kaczor1202 »

bo tam się pije lokalne trunki, trzeba sobie znaleźć dobrych gospodarzy
KDJ 125: niejazd terenowy
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WHISKY

Post autor: Fergie »

CIENIAS pisze:A ja mam jedną uwagę, Chodzi o zbyt ubogie zaopatrzenie miejscowych sklepów w Whisky:)))
A co, czerwony bimberek niedobry? :mrgreen:
CIENIAS
Posty: 2
Rejestracja: 31 października 2012, o 15:15

Re: X Zmota Challenge

Post autor: CIENIAS »

Bimberek zajebisty!!! ale wątroba boli:)
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: X Zmota Challenge

Post autor: Fergie »

A kto kazał tyle pić? :P
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: X Zmota Challenge

Post autor: as1 »

w razie czego było jeszcze do wyboru wiaderko z duchem puszczy jeśli się nie mylę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: X Zmota Challenge

Post autor: Adas »

kilka filmików z sieci

http://www.youtube.com/watch?v=bnsFPenQLQQ

http://www.youtube.com/watch?v=PUBXmtFo0WI

http://www.youtube.com/watch?v=axg1R864Avw

dzisiaj ogarnąłem auto, mam 50kg ziemi do oddania ze Zmotowych terenów, możliwa przesyłka pobraniowa :mrgreen:
nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
tata
Posty: 50
Rejestracja: 13 grudnia 2009, o 20:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: X Zmota Challenge

Post autor: tata »

as1 pisze:w razie czego było jeszcze do wyboru wiaderko z duchem puszczy jeśli się nie mylę :mrgreen:
i to był najlepszy trunek jaki był 8) , jest :) i mam nadzieję, że będzie :D mniut dosłownie :lol:
ODPOWIEDZ