Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: franc »

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy w terenie na reaktywowaną imprezę o nazwie Mazowieckie Trawersy. Impreza ma charakter charytatywny a jej celem jest pomoc w leczeniu naszego chorego Kolegi Marcina Owczarka.

Marcin od kilku lat zmaga się z chorobą nowotworową i jak do tej pory radził sobie bardzo dobrze. Pomimo choroby trzy razy pod rząd wygrał cykl rajdów Polskiej Ligi Przeprawowej. Startował z powodzeniem w Magamie, Poland Trophy, Bałtowskich bezdrożach i wielu innych rajdach. Off-road daje mu pozytywnego ?kopa? i siłę do walki z chorobą.

Niestety od kilku miesięcy stan jego zdrowia się pogorszył, co nie pozwala Mu nie tylko na starty w rajdach, ale również na zwykłą działalność zarobkową dzięki której można kontynuować leczenie. ( koszt to kilka tysięcy miesięcznie).

Dlatego wraz z Jego przyjacielem i pilotem Krzyśkiem Pawlakiem postanowiliśmy zorganizować imprezę z której cały dochód zostanie przekazany Marcinowi .

Impreza będzie miała charakter towarzyskiego rajdu i pikniku terenowego. Przygotowujemy dla Was kilka OS-ów szybkościowych, próby trialowe i trawersowe oraz kilka błotnistych przejazdów.

Dla aut turystycznych i Suv przygotowana zostanie bardzo widokowa trasa z próbami sprawnościowymi.


Przewidziana jest także loteria z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.


Wpisowe wynosi 450zł- cały dochód z imprezy przekazujemy dla Marcina !!!!!


Email. mazowieckietrawersy@warka-team.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
lub tel: Jacek Soboń +48 501 245 261



W ramach wpisowego otrzymacie: Obrazek

Przygotowane trasy z pozwoleniami
Okolicznościowe naklejki
Pamiątkowe koszulki
Catering

Wkrótce dopiszemy więcej informacji.


Jeżeli ktoś z Was ma ochotę w jakiś sposób pomóc Marcinowi może się z nami skontaktować:
Email: mazowieckietrawersy@warka-team.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub tel: Jacek Soboń +48 501 245 261

Informacje o imprezie: http://warka-team.pl/mazowieckie-trawersy.html


Zapraszamy: Krzysiek, Jarek, Wojtek, Franc, Japa, Waldek, Borówa, Bobon, Żuku, Cienki, Warka-Team, Kosa i Polskie Bezdroża
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: franc »

Kochani - wszyscy uwielbiamy błoto, zabawę w terenie i off road. Czasami trzeba pomóc. Moja osobista prośba do wszystkich uczestników imprez spod szyldu PLP i adrenalinki. Pomóżcie jesli możecie :!: Naprawdę sytuacja jest trudna i każdy grosz się liczy. Czy to na planowane operacje, czy na bieżące leczenie. Jeżeli ktoś nie może przyjechać to na dniach uruchamiamy konto do wpłat charytatywnych a także będziemy oferowali koszulki cegiełki, które pomogą w normalnym funkcjonowaniu Marcina.

Obrazek

Marcin Wygrasz ten wyścig !!!!!
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wujek Catkiller »

A co nie ma wygrać jak musi :!:

W sobotę pomagam Bobonowi trasy i coś pod OS-y rozkminiać, więc pewnie będzie jakieś sprawozdanie.

A wpisać na listę już proszę:
1. Yayo Uaz - Kogielmogiel Team
2. Żółtek Pajero - Kogielmogiel Team
3. Zielona Padaka Patrol - Kogielmogiel Team
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: bobon »

Będzie ciekawie :
Za trasę turystyczna odpowiadają Ania z Kosą z Polskich Bezdroży -a znają się na tym
Za próby dla EX wezmą się Japa z Francem -więc może być ciekawa mieszanka wybuchowa :mrgreen:
Sędziny będą te co zwykle , a może coś jeszcze dobierzemy -znaczy się trasa będzie widokowa :mrgreen:
Ja odpowiadam za wyżywienie, no to chyba nie muszę pisać że nikt głodny nie będzie- tylko uprzedzam :w niedzielę żadnej jajecznicy smażył nie będę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wujek Catkiller »

bobon pisze: Ja odpowiadam za wyżywienie, no to chyba nie muszę pisać że nikt głodny nie będzie- tylko uprzedzam :w niedzielę żadnej jajecznicy smażył nie będę :mrgreen:
będzie kogielmogiel :mrgreen:
Konrad01
Posty: 21
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, o 22:38

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Konrad01 »

Jesteśmy :!:
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 108
Rejestracja: 19 kwietnia 2012, o 09:54
Lokalizacja: Końskie / Stara Kuźnica

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wojtek »

bobon pisze:Za trasę turystyczna odpowiadają Ania z Kosą z Polskich Bezdroży -a znają się na tym
Zdążą z Wilczych ?
Co do mnie - plan jest, żeby zostać w Biesach na tydzień - dwa po Wilczych (miejscówka już zaklepana).... Jak żona da zgodę, będziemy "z marszu" :roll:
Jeszcze tylko parę wiosen, jeszcze parę przygód z losem...
Awatar użytkownika
majcher
Posty: 107
Rejestracja: 20 lipca 2009, o 12:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: majcher »

bobon pisze: tylko uprzedzam :w niedzielę żadnej jajecznicy smażył nie będę :mrgreen:
a już sie prawie zdecydowalismy a tu taki zawód - no nie wiem
ktoś mnie kiedyś nazwał ASPOŁECZNYM CIŚNIENIOWCEM :)
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wujek Catkiller »

Wojtek pisze:
bobon pisze:Za trasę turystyczna odpowiadają Ania z Kosą z Polskich Bezdroży -a znają się na tym
Zdążą z Wilczych ?
Co do mnie - plan jest, żeby zostać w Biesach na tydzień - dwa po Wilczych (miejscówka już zaklepana).... Jak żona da zgodę, będziemy "z marszu" :roll:
"Proszę Pana, i Pan zdanża i ja zdanżam, wszyscy zdanżamy."
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Stang »

proszę zapisać
Stang / Ania (Żona) - Turystyk - albo przylecimy turystycznie na jeden dzionek albo i nie jeszcze nie wiem jak się wyrobię ale wpisowe poślę...
Cichy pewnie nie przyjedzie ale się zapisze i wpisowe też pośle
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: franc »

Super :)

UWAGA !!!
Ruszamy ze zbiorem fantów na wielką licytację :!: Każdy ma w garażu jakieś niepotrzebne a jeszcze sprawne rzeczy. Prosimy o kontakt wszystkich potencjalnych darczyńców. Mogą to być lampy, halogeny, opony, felgi, pasy, bloczki, windy, wodery, liny na przedłużki, skrzynie, karnistry itp itd. Używane ( byle sprawne) i nowe. Możemy również licytować usługi np. przegląd auta lub wpisowe na imprezę 4x4. Spodziewamy się sporej liczby Pań i dzieciaków. Dobra przekazane na licytację mogą być zatem niekoniecznie związane z tematyką off roadu. A nuż komuś coś się przyda. Czasy mamy trudne więc nasza licytacja będzie zaczynała się od sum naprawdę symbolicznych a oczywiscie cały dochód będziemy przekazywać na konto Marcina.

Zbiórkę fantów koordynuję Franc i Bobon a magazyn będzie w siedzibie i jednoczesnie bazie rajdopikniku dla Marcina firmy DSM.

Dzwońcie jezeli macie coś ciekawego/oryginalnego co moglibyście przekazać na licytację.

Franc: 509 570 840
Bobon: 508 275 020
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wujek Catkiller »

franc pisze:

UWAGA !!!
Ruszamy ze zbiorem fantów na wielką licytację :!: Każdy ma w garażu jakieś niepotrzebne a jeszcze sprawne rzeczy. Prosimy o kontakt wszystkich potencjalnych darczyńców.
I to jest bardzo dobra koncepcja :!: :!:
Idę już fedrować w garażu. Szekle, zblocza, podnośniki, felgi, opony, krzesełka.
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Stang »

Ja już za wiele szpeju nie mam bo przewaznie oddaję jak jest zbędny, ale mam chyba jedną prawie nową kopię simexa do zuzy 235/75/15
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: bobon »

Szanowni Państwo
Zgłoszenia proszę wysyłać tu :mazowieckietrawersy@warka-team.pl
Jeśli ktoś nie może przyjechać ,a ma ochotę wpłacić jakąś kwotę na konto Marcina -to też proszę o meila, w odpowiedzi dostanie nr konta
Jak na razie jestem mega zbudowany odzewem wśród tej bandy dekli taplających się w gnoju :mrgreen: . Myślę że będzie niezły efekt naszej wspólnej akcji :!: :mrgreen:
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: bobon »

majcher pisze:
bobon pisze: tylko uprzedzam :w niedzielę żadnej jajecznicy smażył nie będę :mrgreen:
a już sie prawie zdecydowalismy a tu taki zawód - no nie wiem
No dobra jak przyjedziecie to zrobię , ale cebule Adaś obiera :mrgreen:
ODPOWIEDZ