I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
lightbless
Posty: 66
Rejestracja: 19 marca 2008, o 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: lightbless »

Witam Państwa

Warszawska Sekcja Taneczna w skrócie WSTw składzie Paweł (lightbless) Pepłoński, Krzysztof (Czarny) Zaraś oraz Krzysztof (Long) Grabowski, ma zaszczyt zaprosić Państwa na I edycję i IV runde PLP zmagań na WST Sokółka 1200 Chalennge pod nic nie znaczącym tytułem "Tańce Głownie Tańce".

Przygotowujemy 3 klasy : PL 2, PL 3 i Turystyk

Temin 13-15 Września 2013.
Ramowy program imprezy

13 września 2013 (piątek)
12:00-16:00 Biuro rajdu, rejestracja.
17:00 Odprawa
18:00 Prolog (czas liczony w przypadku zdobycia jednakowej ilości fotopunktów)
20:00-6:00 Od zmierzchu do świtu
6:00-8:00 Przerwa techniczna
8:00-18:00 Od świtu do zmierzchu
20:00-??:?? Bankiet okraszony wynikami z rajdu oraz podsumowaniem i wynikami PLP

Cena standardowo 700 pln, kierowca + pilot
dodatkowa osoba 150 pln

Zeby zachowac obiektywizm i sprawiedliwość od Sokółki zostają wprowadzone pewne zmiany do regulaminu PLP.

1. W klasach PL2 i PL3 załogę stanowi 1 słownie jeden kierowca i 1 słownie jeden pilot, w turystyku ilość osób uzależniona jest od ilości osób wpisanych w DR pojazdu.
2. Ponieważ nie stać nas oraganizatorów na wprowadzenie dodatkowej klasy Ex+serwis, na całej trasie i PP wprowadzamy całkowity zakaz napraw serwisowych. ( miejscem przeprowadzania napraw będzie wyznaczona strefa serwisowa).

Zapisy, informacje i zgłoszenia:

www.wst4x4extreme.pl
http://www.wst-sokolka-1200-challenge.pl

Garść następnych niezbędnych informacji SOON
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 19:42 przez lightbless, łącznie zmieniany 8 razy.
Pink Flying Carpet
MAY THE FORCE BE WITH YOU GUYS :D
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: franc »

Tańczył to będziesz głównie z tymi taśmami :wink:
Awatar użytkownika
majcher
Posty: 107
Rejestracja: 20 lipca 2009, o 12:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: majcher »

Dzięki za info. Pszczoła da radę dolecieć :-)
ktoś mnie kiedyś nazwał ASPOŁECZNYM CIŚNIENIOWCEM :)
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Stang »

Prosz? mnie z Cichym wpisać zgłoszenie wyślę w środę :)
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: 9mm »

lightbless pisze:...

Zeby zachowac obiektywizm i sprawiedliwość od Sokółki zostają wprowadzone pewne zmiany do regulaminu PLP.

1. W klasach PL2 i PL3 załogę stanowi 1 słownie jeden kierowca i 1 słownie jeden pilot, w turystyku ilość osób uzależniona jest od ilości osób wpisanych w DR pojazdu.
2. Ponieważ nie stać nas oraganizatorów na wprowadzenie dodatkowej klasy Ex+serwis, na całej trasie i PP wprowadzamy całkowity zakaz napraw serwisowych. ( miejscem przeprowadzania napraw będzie wyznaczona strefa serwisowa).
... bardzo fajne te założenia , tylko żeby starczyło jeszcze konsekwencji w egzekwowaniu. Generalnie wydzielona strefa serwisowa , zakaz poruszania się innych aut po trasie (namiary na próby itp wsparcie) i możliwość pomocy tylko pomiędzy startującymi załogami,na pewno nadało by nowego wymiaru zabawy.Dawno nie byliśmy na PLP , ale ilość różnych pojazdów wsparcia na trasie trochę mnie ostatnio zaskoczyła jak na taką bezciśnieniową rywalizację :mrgreen:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: franc »

Bo już wszystkim kuśki stają na te pucharki i rywalizację. Dramatyczne jest to, że nawet Ci o których naprawdę miałem zdanie, że jednak myślą, kut.....a by sobie dali odciąć za te je.....ne punkciki. I nic ich nie przekona, kurna nawet 8 lat mojej ciężkiej pracy, że MOŻNA inaczej. Wynik, wynik i dokopywanie innym - TO JEST NAJWAZNIEJSZE w RAJDACH ! Ludzie ! dajcie prawo innym - może nawet garstce takich jak ja, do innego pojmowania off roadu ! My mamy IMPREZY PRZEPRAWOWE a nie (s)rajdy !
Bo jeżeli nie mamy do tego prawa TO PO PROSTU NIE PRZYJEŻDŻAJCIE na PLP i w ogóle to zlikwidujmy. Założenia Ligi są na stronie głównej. Primo atmosfera, secundo teren a dopiero tertio wynik. Mnie już żenujący pusty śmiech brał w zeszłym roku na te jeżdżące serwisy i ośmiu pilotów ale z założeń życiowych jestem liberałem, więc jeżeli ktoś uważa, że jest super hiper off roaderem bo objechał innych dzięki szybkiej likwidacji defektu z krążącego ślad w ślad serwisu i pracy 4 pilotów to niech sobie żyje w takim przeświadczeniu. W moich oczach jego wynik to tylko kwintesencja kasy a nie umiejętności pilotażu, zaradności w terenie i super wytrzymałej i zgranej załogi.

Zaraz koledzy powiedzą, że i tak pier...lę bo KAŻDY, podkreslam każdy jedzie na (s)rajd po wynik.
Ja jeżdżę dla fanu i dla przygody ale chyba jestem dziwakiem :|
Na szczęście znam jeszcze kilku takich dziwaków i najwyżej będę organizował rajdy dla 5 załóg.
ZA TO NAJLEPSZE W TEJ KRAINIE :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Stang »

Ja jestem za :!: ale oczywiście niech to jest konsekwentne i bez wyjątków... fajna to była przygoda jak z Zyśkiem (dwóch stolarzy z zawodu) wyciągaliśmy skrzynię na 40-to latku w 6 godzin i jak się okazało niepotrzebnie bo wystarczyło zdjąć dekielek i wodziki ustawiać :mrgreen: ale było fajnie
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: as1 »

najważniejsza jest dobra zabawa, atmosfera i ludzie, można by tak kiedyś dla zabawy zebrać wszystkie karty i................... komisyjnie spalić je w ognisku :mrgreen:
to by było dopiero, co niektórzy pewnie chwilkę później wrzuciliby do ogniska orgów :mrgreen:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: franc »

No co Ty As przecież nie ma takich ludzi - wszyscy jeżdżą dla rywalizacji, dla zabawy nikt. Nie Lightbless ????
Awatar użytkownika
LRPiotr
Posty: 89
Rejestracja: 27 sierpnia 2009, o 17:54

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: LRPiotr »

franc pisze:No co Ty As przecież nie ma takich ludzi - wszyscy jeżdżą dla rywalizacji, dla zabawy nikt. Nie Lightbless ????

no no no Marcinku :evil: nie rozpędzaj się nie wszyscy :evil: niektórzy lubią posiedzieć przy stole a nie naprawiać samochód :D
Awatar użytkownika
lightbless
Posty: 66
Rejestracja: 19 marca 2008, o 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: lightbless »

Oczywiście franc, są jeszcze tacy co ryzwalizują dla zabawy, bawią się rywalizując albo rywalizują bawiąc się.
Pink Flying Carpet
MAY THE FORCE BE WITH YOU GUYS :D
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: franc »

Nie - są jeszcze tacy, którzy odpoczywają a rywalizację mają w dup...e, no chyba, że z terenem 8) 8)
Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Adas »

franc pisze:Bo już wszystkim kuśki stają na te pucharki i rywalizację. Dramatyczne jest to, że nawet Ci o których naprawdę miałem zdanie, że jednak myślą, kut.....a by sobie dali odciąć za te je.....ne punkciki. I nic ich nie przekona, kurna nawet 8 lat mojej ciężkiej pracy, że MOŻNA inaczej. Wynik, wynik i dokopywanie innym - TO JEST NAJWAZNIEJSZE w RAJDACH ! Ludzie ! dajcie prawo innym - może nawet garstce takich jak ja, do innego pojmowania off roadu ! My mamy IMPREZY PRZEPRAWOWE a nie (s)rajdy !
Bo jeżeli nie mamy do tego prawa TO PO PROSTU NIE PRZYJEŻDŻAJCIE na PLP i w ogóle to zlikwidujmy. Założenia Ligi są na stronie głównej. Primo atmosfera, secundo teren a dopiero tertio wynik. Mnie już żenujący pusty śmiech brał w zeszłym roku na te jeżdżące serwisy i ośmiu pilotów ale z założeń życiowych jestem liberałem, więc jeżeli ktoś uważa, że jest super hiper off roaderem bo objechał innych dzięki szybkiej likwidacji defektu z krążącego ślad w ślad serwisu i pracy 4 pilotów to niech sobie żyje w takim przeświadczeniu. W moich oczach jego wynik to tylko kwintesencja kasy a nie umiejętności pilotażu, zaradności w terenie i super wytrzymałej i zgranej załogi.

Zaraz koledzy powiedzą, że i tak pier...lę bo KAŻDY, podkreslam każdy jedzie na (s)rajd po wynik.
Ja jeżdżę dla fanu i dla przygody ale chyba jestem dziwakiem :|
Na szczęście znam jeszcze kilku takich dziwaków i najwyżej będę organizował rajdy dla 5 załóg.
ZA TO NAJLEPSZE W TEJ KRAINIE :mrgreen: :mrgreen:
zdrowa zasada, jestem za, serwis tylko w strefie serwisowej, czyli na bazie. Z trasy w razie awarii, może wytargać tylko inny uczestnik. I od razu zrobi się sympatyczniej :D To będzie wprowadzenie do czystych zasad rajdów wg FIA, każdy ma ten sam czas serwisowy a auta nocują w strefie zamkniętej, to by były dopiero równe prawa dla wszystkich i rywalizacja była by zdrowsza.
nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: 9mm »

Mi po komarkach nasunęła się taka dziwna myśl , że zdrowsze i bardziej sprawiedliwe są zasady na imprezach typowo sportowych na które ostatnio jeździmy niż to co zaobserwowałem tutaj.Ja stosuję się do reguł organizatora.Startuję w klasie odpowiadającej mojemu autu , mam równoważnych konkurentów (nie staram się Rumburaka wbić w klasę niżej) , serwis grzecznie czeka na strefie , jak się zesram to albo sam się ogarnę , albo ktoś z zawodników mi pomoże , albo mam taryfę i ściąga mnie org/własny serwis.Kilka razy o naszym wyniku zadecydowała uparta walka do końca i dojazd na metę w ostatnich sekundach "zabitym" autem ,lub to że się właśnie nie udało.Taki wynik ma dla mnie prawdziwy smak.Na MT ciąłem się o sekundy z Cobrą , ale na trasie graliśmy przeciwko niemcom :mrgreen: a po odcinku mój serwis pomagał ogarnąć jego auto ,żeby rano dalej z nami rywalizował. Nie ma żadnych aut zwiadowców/serwisów/chujwieczego.Ostatnio nawet widziałem jakąś ciężarówkę jeżdżącą pomiędzy próbami :mrgreen:.Co damy radę to sobie pojedziemy w PLP + mam nadzieję zmotę i będziemy cisnąć :mrgreen: ,ale wydaje mi się ,że jest tu pewien problem i bardziej daję to do przemyślenia ,żeby nie zabić fajnego pomysłu.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: franc »

Ale to są przeprawówki a nie imprezy sportowe i tyle.
Nie wszystko musi i będzie sportem bo to i tak ch...j jest nie sport cały ten off road. Chyba się zgadzasż. Połowa zawodników w stanie przedzawałowym z ciążą spożywczą i jarająca szlugi + pomiar czasu komórką lub zegarem za 500 zł ( vide Magam) i brak jakichkolwiek reguł nie mówiąc już o związku sportwym/branżowym. Sport to jest wtedy kiedy są jasne reguły, TRENING wydolnościowy lub psychofizyczny organizmu, unifikacja maszyn itp itd. Wszystko to musi być również podparte federacją krajową i międzynarodową. A tu jest zabawa w błocie czy trawersach w dodatku dowolną maszyną, do której garstka ludzi dorabia sobie quasi sportową ideologię :D
W PLP 8 załog jeżdziło z serwisem i to tylko w Extremie i tak jak piszę dla mnie to było śmieszne i tyle. 5 załóg stosowało też taktykę na 2,3,4 i więcej pilotów :) :) . Powtarzam jak ma się satysfakcję z takiego wyniku to fajowo. Ja bym nie miał-tym bardziej, że inni starają się jechać/bawić w miarę samodzielnie. Można wprowadzić zapis strefy serwisowej i jednego pilota ale ktoś tego musi pilnować i egzekwować a będą to smutne sytuacje.
Wynik w przeprawie przychodzi wtedy kiedy nie jedzie się na wynik tylko swoje. I załoga jest zgrana i mocna. Zarówno fizycznie jak i psychicznie - tu masz spore pole do popisu :wink:. Chłopaki wprowadzają strefę i dwóch ludzi w maszynie na Sokółce i jest to ok - zobaczymy jak będzie z egzekwowaniem tego zapisu. Bo wszak wystarczy ukryć się w lesie blisko próby ( szczególnie nocą ) . Do zeszłego sezonu nie było takich jazd ale zdaje się PLP zyskała renomę i za wszelką cenę trzeba ją wygrać :) :) :)
W przyszłym sezonie ( o ile mi się będzie chciało a coraz bardziej mi się nie chce) obligatoryjna będzie zatem zasada strefy i 1 pilota. W ekstremie rzecz jasna. Chociaż może i Turystyk nam pięknie wyewoluję do cisnienia na maksa :?: :mrgreen:
ODPOWIEDZ