XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: franc »

eeee..... na nockę przewidują do -3 stopni. Będzie jak zawsze. Raczej masakra :)
Tak jak pisałem, jest grubo ale fotopunkty baaardzo ułatwiają sprawę i nie ma już tych idiotycznych figur przy pieczątkach. Liczy się tylko droga i trasa. A tej jest prawie 72 km. W pięknych okolicznościach przyrody :mrgreen:
rufio
Posty: 60
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 19:05
Lokalizacja: Garwolin

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: rufio »

franc pisze:eeee..... na nockę przewidują do -3 stopni. Będzie jak zawsze. Raczej masakra :)
Tak jak pisałem, jest grubo ale fotopunkty baaardzo ułatwiają sprawę i nie ma już tych idiotycznych figur przy pieczątkach. Liczy się tylko droga i trasa. A tej jest prawie 72 km. W pięknych okolicznościach przyrody :mrgreen:
Franc Dawno mnie nie bylo na forum ale czytam regularnie wlasnie te idiotyczne figury przy pieczatkach byly w tym wszystkim najlepsze wg mnie to byla najlepsza zabawa walczyc o 15 cm linki bo brakowalo (kamien przewiercony na rock endrolu na trzeciej zmocie, mojej pierwszej :D )Mialem zamiar przyjechac sie spotkac ale nie wyda POZDRAWIAM
żuk izoterma na BLIZNIAKACH!!!
Awatar użytkownika
Toma
Posty: 74
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 10:22

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: Toma »

Historyczny moment to chyba nie w tej edycji. Wg meteo.pl w nocy z czwartku na piętek (bo na tą chwilę meteo dalej nie sięga) będzie uśredniona koło -10 a odczuwalna koło -14. Ciśnienie stopniowo rośnie i mam nadzieję, że tylko w pogodzie :-) Także wygrzebuje azbestowe pantalony z pawlacza.
Dzięki zajebistości Franca użyjemy Kleszcza w celu nieopisanej przyjemności taplania się razem z Wami. Mam nadzieję i wicewersa.
Zaczynamy podróż w środę wieczorkiem (aby mieć czas kontemplować okoliczności przyrody i święty spokój tamtejszych rejonów w czwartek, albo mieć czas na lepienie bałwana - pożyjemy zobaczymy). Ktoś jedzie już w środę ?
Awatar użytkownika
Toma
Posty: 74
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 10:22

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: Toma »

Ale może chociaż sucho :D :D :D będzie http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_ ... =2n&id=314
Tzn bez opadów, bo jak znamy Francę-Franca to PANDEMONIUM i WOJNA razem wzięte....
Igor
Posty: 24
Rejestracja: 26 października 2009, o 09:26
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: Igor »

My lecimy z Gdyni jutro rano, po drodze Wilczy szaniec i nowość Mamerki http://www.mamerki.com/ :) Pogoda ma dopisać :) Do zobaczenia !
Awatar użytkownika
Toma
Posty: 74
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 10:22

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: Toma »

Tu jak zwykle pieknie i w sumie ciepło. Teraz tylko -1.
Malgosiawawa
Posty: 15
Rejestracja: 24 października 2010, o 22:24

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: Malgosiawawa »

Dziękujemy za wspaniałą trasę i zabawę. :wink:
Naprawdę ilość i różnorodność prób jak i okolice Rutki Tartak są niesamowite. :D
Na nocnej integracji jak zawsze przemiło. :twisted:
Do zobaczenia na torfowiskach,bagienkach i trawersach zabawa z wami to rozkosz.
Podziękowania dla ASA za zaholowanie do domku mojej pięknotki 250km. :P
Grzesiek
Posty: 25
Rejestracja: 10 kwietnia 2013, o 09:52

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: Grzesiek »

My też serdecznie dziękujemy ... było miło ładnie i .. grubo .. :) choć trochę ciasno :) będę się upierać :) ciasno ale przepięknie.

Do zobaczenia za rok.
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: as1 »

witam wszystkich błoto maniaków :mrgreen:
super imprezka, widok wszystkich załóg w rzeczce, bezcenne, mierzyliśmy z czarnym czasy pokonania rzeczki i wyszło nam od 40 sekund do 3 godzin :mrgreen:
a tak na marginesie zostawił ktoś termos, obstawiam załogę rovera który zgasł w rzece, możecie nie pamiętać mieliście prawie hipotermię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mogę wysłać ten termosik, proszę o wiadomość,
jeśli chodzi o holowanie jeepa, zawsze chciałem jeepa do wawy holować tylko nigdy nie wiedziałem jak o to poprosić, cała przyjemność jak zwykle po stronie asa :mrgreen:
pozdrawiam i do zobaczenia
as
Awatar użytkownika
pioterok
Posty: 31
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 11:57
Lokalizacja: Mazowsze:)

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: pioterok »

cześć:)
przyznaję się do tego termosu:) rzeka była fajna, dopóki wody nie było w woderach i samochód był na chodzie;)
dzięki Wszystkim za miłe towarzystwo, a Marcinowi i ekipie za organizację. Nowi są również zadowoleni i już czekają na następną edycję:)

pozdrawiam

PiotreK alias pioterok

PS. As1, złapię kontakt do Ciebie przez Marcina. Jeśli jesteś z Wawy, to mogę odebrać termos osobiście.
Awatar użytkownika
LRPiotr
Posty: 89
Rejestracja: 27 sierpnia 2009, o 17:54

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: LRPiotr »

my też bardzo dziękujemy całej ekipie Marcina za super zabawę i mega teren :D ekipom startującym za super atmosferę na trasie i bankiecie :D
SzczesnyLR
Posty: 14
Rejestracja: 3 sierpnia 2014, o 10:38

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: SzczesnyLR »

Franc i wszyscy dzięki za super imprezę .
As1 , tak to wyglądało z naszej perspektywy :)
https://www.youtube.com/watch?v=cmsnKUp ... detailpage
Igor
Posty: 24
Rejestracja: 26 października 2009, o 09:26
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: Igor »

Właśnie dotarliśmy do domu, dziękujemy za super klimat, szczególnie na bankiecie :) Marta, Igor & Dominik :)
szejk
Posty: 12
Rejestracja: 5 kwietnia 2007, o 23:19

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: szejk »

Uczestnikom tegorocznej Zmoty,wielkie dzięki. Za uszanowanie terenu, za uszanowanie właścicieli i ludzi tam mieszkających, za pomoc innym uczestnikom,
za świetną zabawe na próbach (próbie) WIELKIE DZIĘKI.
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: XII Zmota Challenge 24-26/X/2014 III runda TLT zapisy !

Post autor: MikeWs »

Zmota jak zwykle super!
Tym razem byłem jako obserwator podążający za Stangiem i Cichym z aparatem i kamerami stąd poniższa galeryjka:
http://zlotuptaka.elk.pl/index.php?opti ... 14&catid=0
Film wyprodukuję później i podam link.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych off-road-maniaków.

Mike
Wind is the power, no wind is the pleasure.
ODPOWIEDZ