VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: franc »

3 wolne miejsca startowe się ostały !- Zapraszam serdecznie
SzczesnyLR
Posty: 14
Rejestracja: 3 sierpnia 2014, o 10:38

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: SzczesnyLR »

Walory poszły
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: franc »

Zmotka, Zmotka i po Zmotce. Dziękuję wszystkim za fantastyczną postawę i atmosferę. Polecam na przyszłość zastosowanie się do próśb coby próbę przejść. Bo wyciąganie do 18.00 z gnoju to nie są tanie rzeczy :wink:
Pewno popołudniem wyniki i relacja na stronie. Było magicznie - uwielbiam to miejsce na Mazowszu :)
Kłaniam się nisko i zapraszam na H2x2 do Kałęczyna 16 maja :)
Awatar użytkownika
grzesiek208
Posty: 8
Rejestracja: 24 stycznia 2014, o 20:03
Lokalizacja: Legionowo

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: grzesiek208 »

Witam. Rajd byl bardzo fajny, pogoda i tereny wymarzone, chcialem tez podziekowac kolegom za pozyczenie kluczy do naprawy auta na probie bo troche nam brakowało:)
Jeżeli chodzi o wyniki to nie byly tak do konca sprawiedliwe.
Byla odprawa , byli sedziowie na probach i nikt nie poiformowal o jakims drzewie na bobrach do wyciagniecia. Jak co roku byl Trial zeby rozważyc o wynikach, dodatkowo czasówka ktorej nie bylo rok temu. A o wynikach rozsadzilo drzewo. Sprawiedliwiej by bylo gdyby wyciagnelo sie je na kilka aut z mechanikami po rajdzie. Trwało by to kilkanascie minut i po temacie,
pozdrawiam i do zobaczenia. Jeszcze raz dzieki za fajna zabawe
Grzesiek
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: franc »

Grzesiu - miałeś czas :wink: Drzewo jak drzewo, bardziej OS. Zapomniałem na odprawie powiedzieć -fakt przyznaję.
Na Squszewskich nie zapomnę :)
Pozdrówka
Franc
Awatar użytkownika
grzesiek208
Posty: 8
Rejestracja: 24 stycznia 2014, o 20:03
Lokalizacja: Legionowo

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: grzesiek208 »

no dobra Marcin tylko ze ja mialem w trialu 7 pieczatek i os 1.27, ito byl 3 czas w extreem.1.21 mieli chlopaki z wyszkowa, 1.22 mial grzesiek no i potem my. no mialem czas jak wrocilismy o godzinie 14 w niedziele na baze z zmielonym tylnym mostem bo walczylem o dobry czas na oesie. A o tym drzewie wiedzialo tylo kilka osob niestety.
No nic nastepnym razem moze taki szczegol jak 5 punktow wiecej ponad mozliwe do zdobycia nikt nie zapomni poinformowac:)
pozdro :D
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: franc »

Tak będzie :)
Awatar użytkownika
LRPiotr
Posty: 89
Rejestracja: 27 sierpnia 2009, o 17:54

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: LRPiotr »

Marcinku a może zrezygnuj z "ekstra" punktów i zostań przy starym jasnym i czytelnym dla wszystkich zrozumiałym liczeniu

a tak jak Grzesiek napisał Zmotkę wygrało drzewo
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2015, o 08:49 przez LRPiotr, łącznie zmieniany 1 raz.
Omar
Posty: 8
Rejestracja: 7 kwietnia 2015, o 14:03

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: Omar »

grzesiek208 pisze:no dobra Marcin tylko ze ja mialem w trialu 7 pieczatek i os 1.27, ito byl 3 czas w extreem.1.21 mieli chlopaki z wyszkowa, 1.22 mial grzesiek no i potem my. no mialem czas jak wrocilismy o godzinie 14 w niedziele na baze z zmielonym tylnym mostem bo walczylem o dobry czas na oesie. A o tym drzewie wiedzialo tylo kilka osob niestety.
No nic nastepnym razem moze taki szczegol jak 5 punktow wiecej ponad mozliwe do zdobycia nikt nie zapomni poinformowac:)
pozdro :D
Przepraszam Grzesiu, my również wywalczyliśmy komplet, 7 z trialu i 1.27 z OS'u, co dałoby nam miejsce ex aequo :wink:

Piona!
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: franc »

No i dobrze, że wygrało drzewo :)
To było trudne drzewo do wytargania i tylko należało wspomnieć na odprawie. Szkoda, że sędziowie zapomnieli.
I może przestaniemy farmazonić o drzewie a bardziej o klimacie pogadamy. Bo widzę, że jednak punkciki, pucharki etc etc
Awatar użytkownika
rad-t
Posty: 187
Rejestracja: 20 grudnia 2007, o 16:16

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: rad-t »

temat się zrobił prawie jak o "tym" drzewie, najsłynniejszym :mrgreen:
Autobus czerwony
http://www.explorerfanklub.org.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
SzczesnyLR
Posty: 14
Rejestracja: 3 sierpnia 2014, o 10:38

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: SzczesnyLR »

To drzewo jest na miarę naszych możliwości :wink:
Grzesiek
Posty: 25
Rejestracja: 10 kwietnia 2013, o 09:52

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: Grzesiek »

Witam Koledzy.

W sumie to mnie do końca nie interesuje bo jak mówi nasz Komandor my przyjeżdżamy dla klimatu ale...

Marcin, sam kupujesz pucharki i sam je wręczasz, jeżeli tak jak mówisz jest to zabawa i klimat to po co punktować ? Jeżeli punktujemy tu i punktacja niech będzie "klimatyczna" czyli jednakowa dla wszystkich. Wiesz ... ja z tobą o tym drzewie rozmawiałem podczas bankietu i sam mi powiedziałeś że drzewo jest tylko dla extreemu i nie dotyczy turystyka. Czemu drzewo nie było dla zabawy i dla klimatu ?
Na koniec chciałbym wszystkim podziękować za super atmosferę, sędziom z wąwozu za doping przy naprawie :) kolegom za pomoc przy tej naprawie :) Załodze z Poznania za zaangażowanie przy poszukiwaniu części zamiennych, Marcinowi za super próby i jak zawsze klimatyczną zabawę.

Do zobaczenia :)
Awatar użytkownika
grzesiek208
Posty: 8
Rejestracja: 24 stycznia 2014, o 20:03
Lokalizacja: Legionowo

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: grzesiek208 »

Chłopcy ale o czym wy wogole piszecie. mi chodzilo o to ze nikt nie poinformowal o slynnym drzwie reszty załóg. a wy juz o pucharach itd:) hahahahahah
Grzesiek
Posty: 25
Rejestracja: 10 kwietnia 2013, o 09:52

Re: VII Zmotka 24-26 kwietnia 2015

Post autor: Grzesiek »

Grzechu - no przecież że o drzewie jak nie o drzewie jak o drzewie :) Ale tak jak pisałem oprócz zamieszania wokół drzewa klimat jak zawsze był :)

PS - a osobiście choć mnie to nie dotyczy zgadzam się ze zdaniem Piotrka Kotka - ma chłop rację :)
ODPOWIEDZ