III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

kotara pisze:Jedziemy! :)
No to super. Nie będziecie żałować. Zaręczam.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: franc »

Jadę Zibcarem z Zibim jako pilot :) przelew poszedł. Do zobaczenia w Ełku :mrgreen: Się już nie mogę doczekać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Po tej żenującej popierdółce, na jakiej bylismy teraz w Brodnicy ( choc tereny bajka i super ludzie) w końcu mam ochotę się najeździć :)
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

No to może dla zobrazowania krótka charakterystyka prób:
1. zgiEŁK: wjazd po kamieniach jak na zdjęciu było i dalej błotko - próba w mieście przy rzece więc będą widzowie
2. Wanny: najpierw ostry zjazd i podjazd a później "utrudnienia urbanistyczne" jak na zdjęciach; konieczne trapy, chyba że jedziecie czołgiem :twisted:
3. EŁKaliptus jungle: ostry zjazd w zarośnięte zakole rzeki; ostre przedzieranie się przez gęste krzaki, czołg znowu wskazany :mrgreen: , pilot i tak padnie gdzieś w zaroślach :twisted:
4. Gniazdo: jedno bagienko i później trochę techniki wykrzyżowo-trawersowej
5. Aleja Brzóz: mokro, grząsko i dwa kanały po drodze (10 pieczątek), ich głębokość nie została zbadana :D ale mając 3m most da się przejechać (to tak w nawiązaniu do próby sprzed chyba 3 lat ze Zmoty)
6. Kurka wodna: klasyk błotny dla odprężenia (2 pieczątki)
7. Brodzik: rzeka do pokonania i umycia wozu oraz pilota :mrgreen:
8. Dos Patos Amigo: (9pieczątek) bagienko, później mikro kanionik a dalej podjazdy i zjazdy w lasku (zbierać poziomki i maliny-pycha)
9. Tendy: przejazdówka (podziwiać widoki)
10. Osada Jaćwingów: (7pieczątek)ruiny starych zabudowań czyli jazda po DUŻYCH kamieniach a na koniec błotko
11. Samotna czapla: to próba dla umiejących pływać i tych, co chcą zostawić samochód tu na zawsze (podpucha, radzę nie robić :!: )
12. Agent Dudek: (9pieczątek) jak określił to Stang, moja zemsta, że nie jadę w "swojej" imprezie; pieczątki liczone x2-grzązko, dywany i powalone przez bobry drzewa
13. Łabędzi śpiew: (7pieczątek) fajnie, sucho i technicznie; same górki i dolinki, pilot musi DOKŁADNIE prowadzić auto żeby nie zaliczyć boka w 2m wodzie
14. Trial: jak to trial
15. Krzyk Kormorana: wg mnie lajcik, wg Piotra rzeźnia (2 pieczątki nawet turystyk zrobi ale 2 pozostałe są w bagnie a drzewa DALEKO)
16. Lisi jar: pełen smaczku DUŻY kanion opracowany przez Szczura z błotnistym dnem i robiony pod górkę :twisted: (14 pieczątek) z masą trawersów
17.Kaczy dołek: to tak na umycie auta przed wjazdem do miasta :mrgreen:
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

No to jeszcze zrobię coś, czego wcześniej nie było.
Pod tym linkiem: http://maps.google.pl/maps/ms?authuser= ... 7c23ca6b8e kompletna mapa z naniesionymi miejscami prób. Tak dla poglądu jak to wygląda odległościowo. Cała pętla ma 61km. I tak musicie ją zrobić bo będą literki do hasła a to DUŻO punktów.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

Tak, trzeba jasno powiedzieć, że znalezienie prób to nie wszystko. poruszając sie małym kwiatem można zarobić 33 :P punkty z pięknego hasła jakie dla Was ułożyliśmy. Roadbook zatem będzie nieodzowny :mrgreen:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

Zresztą ani prób ani pieczątek szukać nie będziecie. Taśmy kierunkowe na próbach wiszą co 5m albo w bardzo widocznym miejscu a pieczątki będą dodatkowo wskazywać odblaski. Tylko ślepy ich nie zauważy.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: franc »

A jak w nocy zauważymy literki ? :)
marian
Posty: 55
Rejestracja: 4 kwietnia 2007, o 22:00

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: marian »

Jeszcze jedno miejsce w PL 3 będzie dla mnie? Czyjuż może lista zamknięta?


a ty Franc na literki nie narzekaj bo to przecież od ciebie wszyscy się zarazili LITERKAMI.
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

Miejsca są. Zapisuj się.

Literki będą w kolorze brąz :twisted:
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

Swiatełka w tych naszych samochodach świecą tak, że na pewno zobaczysz :mrgreen: :mrgreen:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

UWAGA - UWAGA - WAŻNE A NAWET BARDZO :!: :!:
Zgodnie z tym co zostało podane w poprzednich postach START mamy zaplanowany o godzinie 15:00 z Plaży Miejskiej :!: . Starterem Honorowym jest Prezydent Miasta, i Szanowni Państwo - nie wypada się spóźnić. Natomiast sama odprawa odbędzie się w bazie - Mike podał namiary - o godzinie 14:00 :!: - planujcie zatem dojazd tak bysmy nie dali :oops: plamy
Do zobaczenia w piątek najpóźniej o 14:00
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

Ja myślę, że trzeba być dużo wcześniej, wypełnić odpowiednie papiery i zaplombować auto bo później na hura to będzie ścisk i nerwy.
Jak o 14.00 rozpoczniemy odprawę, to powinniśmy się wyrobić z dojazdem na start i ustawieniem tam aut.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

Wstępnie starzy górale zapowiadają ładną pogodę. Bez opadów, czyste niebo, lekko ponad 20st.C i przyjemnie chłodzący wiaterek.
Wody trochę dopadało wczoraj i powiało (w mieście połamało sporo drzew nad rzeką). Dziś pojechałem sprawdzić taśmy na jedną z prób i wszystko wygląda dobrze. Sporo jest za to kałuż na kilku dojazdówkach, więc prosimy o spokojną jazdę, żeby nie rozwalić tych dróg.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
biszkopt
Posty: 6
Rejestracja: 30 marca 2011, o 09:34
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: biszkopt »

MikeWs pisze:Ja myślę, że trzeba być dużo wcześniej, wypełnić odpowiednie papiery i zaplombować auto bo później na hura to będzie ścisk i nerwy.
Jak o 14.00 rozpoczniemy odprawę, to powinniśmy się wyrobić z dojazdem na start i ustawieniem tam aut.
To z lawetą 360 km to już chyba czas wyjeżdżać ??!!
JA-MA 4x4
marian
Posty: 55
Rejestracja: 4 kwietnia 2007, o 22:00

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: marian »

MAY_13
przeczytaj PW i nas dopisz.
ODPOWIEDZ