III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

Tak, tak, czekam na Was :mrgreen: :mrgreen: u wrót hadesu 8)
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

biszkopt pisze:To z lawetą 360 km to już chyba czas wyjeżdżać ??!!
No ja myślę :mrgreen:
Dodatkową atrakcją będzie odbywający się w tym samym czasie w Ełku Festiwal Sztuk Pirotechnicznych "Ogień &Woda". Będziecie mogli na nocnym niebie podziwiać najlepsze pokazy fajerwerków.
Pogoda nadal ma być dobra.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

Własnie wrocilismy z "malowania literek" i rozwieszania pierwszych stempli. Literki maja po 40cm wysokosci i namalowane sa fluoroscencujnym pomaranczem wiec nie powinno byc problemu z ich zauwazeniem, jezeli nie bedzie sie gnalo na zlamanie karku :!:
Natomiast co do stempli - w kilku miejscach ostatnie opady zmienily krajobraz diametralnie. W efekcie, jezeli jeszcze bedziecie mieli czas, nalezy dla pilotow zakupic płetwy, a dla kierowcow snorkele :!:
Wszyestko jest do zrobienia, z głowa :P
"Beda Panstwo zadowoleni"
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

PrestigeVT+DosPatos=3NK zakończone :cry:
Korzystając z okazji i chwili przerwy w sprzataniu bazy chciałbym jeszcze raz podziękowac lokalnym władzom z Panem Prezydentem na czele :P , wszystkim którzy pomagali mi organizować tę Noc: Cichy, Szczur, Mike, Stang :mrgreen: za wkład pracy jaki włożyli, sędziom za nieprzespaną noc i pomoc uczestnikom na próbach 8) i Wam wszystkim - Uczestnikom za dyscyplinę i kolezeńskie wspołzawodnictwo :P :P .
Objechalismy z Cichym trasę i okazuje się, że zachowalismy się OK - nie ma porozjeżdżanych pól, skatowanych łąk. Kilka padniętych drzew na szczęśćie na terenach gdzie nie powinno stanowić problemu. Trzeba jeszcze odczekać na odgłosy z zewnątrz ale wszyscy mamy nadzieję, ze 4 będzie możliwa jeżeli będziecie zaintersowani.
Mam też nadzieję, ze pozytywne odium dotrze do władz lesnych, które umożliwią nam przejazd swoimi drogami :wink: .

Wracamy do domu - dajcie znać jak dojechaliście.
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: Ma-Rysia »

Panowie że tak powiem zwrot o 180* w tą lepszą stronę
Bardzo nam sie podobalo , i chcemy więcej :mrgreen: :mrgreen:

chyba wszyscy zresztą byli zadowoleni , a najbardziej BOBON :mrgreen: o dziwo dojechał ( bez lawety ) do mety :mrgreen: brawo mazowieckie mechaniki :mrgreen:
TEAM FX
Konrad01
Posty: 21
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, o 22:38

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: Konrad01 »

Impreza przygotowana PERFEKCYJNIE. Bardzo ciekawe próby - wliczając w to nawet ostatnią czyli BANKIET :mrgreen:
Pobawiliśmy się jak należy i na 4NK zapisujemy się już dziś. :mrgreen:

BRAWO!
tkocy
Posty: 12
Rejestracja: 4 maja 2011, o 10:27

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: tkocy »

Po Zmociątku i 3NK poprzeczka przed Sokółką i Zmotą już jest wysoko :mrgreen:
Obyśmy MY dali radę :oops: bo orgi są w tym sezonie mocno zmotywowani :mrgreen:
Ponieważ nasz zespół to liczna grupa dyskusyjna wczoraj zazdrościliśmy Extremie a zarazem cieszyliśmy się że w niej nie jesteśmy! Taki paradoks turystyka :P
Generalnie impreza SZALENIE nam się podobała :) SZALEŃCY ustawili próbę extremu AGENT DUDEK :lol: a SZALEŃCY W NIĄ WJECHALI. Dla mnie osobiście WSZYSCY którzy z niej wyjechali są ZWYCIĘZCAMI. Ci którzy wyjechali wjazdem są ZWYCIĘZCAMI ZDROWEGO ROZSĄDKU :idea: a Ci co wyjazdem są ZWYCIĘZCAMI w kategorii POZYTYWNEGO OBŁĘDU :shock:
Taka próba powinna być zrobiona jako oddzielne kryterium ASÓW do pooglądania przez wszystkich uczestników :o
Gratulacje dla Dos Patos za poszukiwania terenu, dla Piotra i Zbyszka za dopięcie całości w kupę zabawy :!: W sobotę odgadliśmy ukryte hasło imprezy PRESTIGE VT+DOS PATOS=KUPA ZABAWY
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: Stang »

No po tej edycji NK chyba wszyscy są zadowolnieni :mrgreen: i nie będą już jechać po Piotrze 8) Cichy, Szczur i Mike przygotowali trasę najwyższej próby :twisted:
A zemsta Mike'go ( Agent Dudek ) dała w kość część tam poległa a część się wycofała :twisted: nawet Cichemu się oberwało wyciąganiem zgonu z pod dywanów całą noc :mrgreen:
Normalnie żal mnie dopadał że nie mogłem wystartować :evil: ale za to i tak znów Was wszystkich zobaczyłem i to dla mnie było najcenniejsze :!: miło było po sędziować 8)
A Ci których zjeba..m na trasie za rycie na szutrach niech wezmą se to do serducha bo innym razem stracą karty a tubylcy więcej nas nie wpuszczą za zniszczone drogi :!:
Sobotę poruszałem się po trasie za Zibim i Francem chłopaki jechali fajnie i równo ale byłem rozczarowany bo Franc jak nigdy był oazą spokoju a ja tak liczyłem na jego teksty :mrgreen:

na następnej edycji NK zemsty Mike'go nie będzie bo będziemy startować więc Mike nie będzie układał trasy :)

Gratulacje dla zwycięzców bo naprawdę jest za co 8)
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
jarem
Posty: 63
Rejestracja: 25 sierpnia 2010, o 07:34
Lokalizacja: prawie góry Hindukuszu / jeszcze pare tygodni
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: jarem »

Ja z imprezy jestem zadowolony na ocenę 5+ :lol: pomimo 7 godzinnej walki na Agencie Dudku, który wykluczył nas z dalszej jazdy...
W każdym bądź razie warto było tam być !!

Do zobaczenia na 3 rundzie PLP.

Dawać fotki :D
LOW RANGE 4x4 TEAM
na prawym
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

3 Noc Kormorana - wyniki :!:
Pewnie nie najważniejsze w tej całej zabawie :idea: , a być moze budzące negatywne emocje :oops: , ale są - są jakie są.
Na początek małe wyjasnienie, bo juz miałem kilka telefonów :evil: , szczególnie od PL-1, w których pytano mnie dlaczego pieczątek z literka E nie liczono im podwojnie :?: . Liczono, ale tylko te zdobyte na Dudku :idea: .
Co do reszty, w jednym przypadku dodałem stemple przybite z drugiej strony karty, ale nie zmieniło to sytuacji. I przepraszam tych, którym byc może przekręciłem nazwiska :?
I tak:
PL-1/Turystyk
10. Skrodziń/Janicki 46 pkt
9. Kramin/Janicki 47
8. Kuczewalski/Niedbała 55
7. Wejtko/Bokun 59
6. Tomanek/Kisiel 68
5. Naruszewicze 83
4. Muzyka/Lasota 87
3. Grochowski/Wysocki 92
2. @Kocyki 97
1. Korończuk/Bielawski 98
:P

PL-Q
Janiaki - jak zwykle razem, jak zwykle do losowania :mrgreen:

PL-2 - wyciągarki elektryczne
7. Pytel/?? 13
6. Kopka/Cyba 33
5. Różalski/Sawaryn +1 54
4. @Bobon/Klosiński 74
3. Pepłoński/Zaraś 84
2. @Fredek/@Szczupak 98
1. Bąkowski/Bogusz 111
WOW :!: w elektrykach - da się? 6 miejsce w generalce :wink:

PL-1 - wyciągarki mechaniczne
13. Tarnowski/Dąbruś 13
12. Janiak/Karkosz 45
11. Stachale 60
10. Dałkiewicz/Półecki 61
9. Modzelewscy 84
8. Kujawski/Grabowski 87
6ex. Andrzejewscy 108
6ex. @Zibi/@Franc 108
5. Lenkiewicz/Klisz 116
4. @Pietaszki 118
3. Walasek/Choszczewski 119
2. @Małysz/Sieradzin 120 (komplet w stemplach)
1. Owczarek/Pawlak 121
(komplet w stemplach i ulozone haslo) :P

Jak juz zostało napisane w jednym z powyższych postów - wszyscy jesteście zwycięzcami, ponieważ spędzilismy kilka dni razem w dobrych humorach i bez kwachów (wiekszych).

Do zobaczenia u Ignaca 8)
@Franc po powrocie uaktualni zapewne punktację Prestige VT Polskiej Ligii Przeprawowej
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2011, o 09:39 przez May_13, łącznie zmieniany 1 raz.
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Dendro
Posty: 51
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 20:51

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: Dendro »

Piotr, impreza organizacyjnie rewelacja, teren fantastyczny trasa przygotowana rewelacja ,mogę z czystym sumieniem powiedzeć, że ustawiłeś wysoko poprzeczę jako organizator. Zapewne Igac i Franc będą, próbowali dogonić , baaa nawet przegonić poziomem NK. Serce się raduje na tą rywalizację w organizację. Jeszcze raz jesteś WIELKI :wink:
Wiewiorek
Posty: 32
Rejestracja: 27 października 2009, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: Wiewiorek »

Bardzo dziękujemy za przyjęcie i dostarczenie w różne miejsca :P

Ostanio zadano nam pytanie, kiedy im zrobimy zdjęcia, to teraz byli głównymi modelami :wink:
Ale nie tylko - http://wiewiorek.pl/offroad2011/Samocho ... index.html

Zdjecia z drugiego aparatu wkrótce :P

Pozdrawiamy,
Śliwka & Wiewiórek
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

Ja ze swojej strony dziękuję szczególnie za słowa uznania odnośnie ułożonych prób. Trochę się ze Szczurem i Cichym nad tym napracowaliśmy. Jako współorganizatorzy robiliśmy to pierwszy raz, ale jeżdżąc już sporo lat staraliśmy się jak tylko mogliśmy aby Państwo byli zadowoleni.
Przepraszam załogi startujące z Trialu za błąd w postaci braku dystansu do przedostatniej kratki-moje przeoczenie. Natłok zadań miałem trochę za duży bo to i normalna codzienna praca w swojej firmie, tutaj poważna pomoc w imprezie a w domu pakowanie na wyjazd na urlop. Stąd też brak mojej osoby na trasie w sobotę oraz na ogłaszaniu wyników i bankiecie. W tym czasie płynąłem już promem do Szwecji :mrgreen:
Następnym razem mimo zapewnień Stanga raczej też nie pojadę, bo pomoc w organizacji takiej imprezy sprawiła mi na prawdę wiele frajdy a teraz wiem już co powinienem poprawić za rok. Na pewno będą jednak plany szczególnie rozległych prób, żebyście się nie gubili i wiedzieli mniej więcej gdzie powinny być pieczątki.
A próbę Agent Dudek układaliśmy razem z Cichym i od razu wiedzieliśmy, że nie będzie lekko. Stąd podwójna punktacja pieczątek. A i żadna tam to moja zemsta. Ot miała być dobra zabawa (czytaj zniszczony sprzęt) i była :mrgreen:
Trochę zaskoczyła mnie próba "zgiEŁK" i wywrócony na niej Tomcat, ale było przyjemnie oglądąć wyciąganie go o 22.00. Najważniejsze że tubylcy też byli wielce zaskoczeni, że takie tereny mamy w mieście i taka impreza się tu odbyła.
Próba "Wanny" hmmmm..... a kazałem zabierać tyle trapów ile się da prawda ? Jak się załogi zgrywały to szło całkiem sprawnie. Wystarczyło "tylko" 8 trapów :mrgreen:
No cóż, czekam osobiście na więcej zdjęć bo prasa lokalna chce o nas coś więcej napisać.
A za rok zrobimy to jeszcze 2x lepiej. Na pewno odpowiednio wcześniej powstanie stosowna strona ze WSZYSTKIMI informacjami, których zabrakło później na odprawie. A że takie były to teraz już wiem. Kilka rzeczy zostało założonych, że wszyscy wiedzą, a nie wszyscy jednak wiedzieli o czym przekonałem się odbierając później telefony. To akurat się poprawi.
Będą Państwo jeszcze bardziej zadowoleni niż teraz. Obiecuję.

Pozdrawiam z północnej Norwegii
Mike
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: Ignacy Patrol »

Jeszcze ja coś od siebie .Impreza perfekcyjna poprzeczka podniesiona do maximum chłopaki nic dodać nic ując wystarczy utrzymać ten i tak już wysoki poziom .
Aha przez brak papieru w kiblu mało w gacie niena......em :(
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: bobon »

My z Jacą również dołączamy się do słów zachwytu nad imprezą. Teren naprawdę świetny, próby zróżnicowane , żarełko na bankiecie przepyszne.
Na pewno wrócimy jeszcze do Ełku :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ