IX ZMOTA 2011

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Fergie »

Stang pisze:Taaa na pewno na bulwarze chyba :mrgreen:
Nooo, na przykład :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Adas »

Toma pisze:http://www.youtube.com/watch?v=Ju1540HklY8
1:57 - czy mi sie wydaję, że roadbook jest na sznurku i może sobie jeździć lewo-prawo - czy mam omamy ?
Jeśli nie: mam omamy,
Jeśli tak - to chyba nie fair ? Ale oczywiście mogę się mylić :roll:
Pozdrawiam
kiedyś na Zmocie samemu się plombowało, gdzie chciałeś, można było nawet do kasku pilota :wink:
nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: franc »

podsumowanie i wyniki na www.zmota.com 8)
Awatar użytkownika
mim
Posty: 22
Rejestracja: 28 października 2011, o 14:30
Lokalizacja: Choczewo

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: mim »

franc pisze:To akurat jest fair- tak może być - to patent na przesuwany roadbook w przypadku krótkich linek.
To akurat Ci zmienia max 20 cm :wink:
Ta tylko, że daje możliwość " robienia " próby z dwóch stron.....- a później "pozrywane taśmy" itd....... nie mówiąc o "rozkładanych" rusztowaniach :lol:

Podsumowanie w " pytę " 8)
Pozdrawiam.
Jeep Cherokee 4.0 33" bogger, windy dwie 8)
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Stang »

No ale często jest tak że pieczątki są na przemian nawet jak się jedzie jak Bozia przykazała więc ja bynajmniej uważam że nie ma tematu co do mocowania roadbooka :)

A tak na marginesie zastanawiam się jakim sposobem trafiłem w nazwę "Władca Pierścieni" Marcin telepatia czy wróżka z jajami ze mnie :?: :mrgreen:
Stang pisze:No to sytuacja powoli się łagodzi więc czas na zapisy na Władcę Pierścieni :?: :roll:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
tata
Posty: 50
Rejestracja: 13 grudnia 2009, o 20:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: tata »

Stang@ :) i telepatia i to drugie coś :mrgreen:
Awatar użytkownika
porombka
Posty: 17
Rejestracja: 27 września 2010, o 19:25
Lokalizacja: Legionowo

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: porombka »

Stang pisze:
A tak na marginesie zastanawiam się jakim sposobem trafiłem w nazwę "Władca Pierścieni" Marcin telepatia czy wróżka z jajami ze mnie :?: :mrgreen:
Zaraz tam wróżka-telepatia
franc pisze: MY SCHODZIMY DO GŁĘBOKIEGO PODZIEMIA OFF ROAD !!!!

PS A następna X nie będzie w klimacie hipissowkim tylko raczej w tolkienowskiej atmosferze Władcy Pierścieni i zapewniam Was wszystkich, że będzie na niej najlepiej w całej historii Zmoty Challenge

Ale kiedy, gdzie i kto tego NAPRAWDĘ dowiedzą się nieliczni !!!

Pozdrawiam
Franc
Awatar użytkownika
Toma
Posty: 74
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 10:22

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Toma »

"Władca pierścieni" nieodparcie kojarzy mi sie z remontem silnika,
znaczy duuuuużo wody będzie :twisted:
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Stang »

porombka pisze: Zaraz tam wróżka-telepatia
OPS :oops: faktycznie Franc pisał wcześniej ale i tak ten Władca od dawna siedział mi w głowie być może z jakiejś rozmowy :roll:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: franc »

Przepraszam :oops: W oficjalnym podsumowaniu Zmoty zapomniałem podziękować Stangowi i Maikiemu (wspomaganym przez Fergie) czyli Maćkowi Olszewskiemu i Darkowi Olszewskiemu za pomoc przy ogarnianu Kermita. Dzięki chłopy bez Was pewno i ta próba przestała by istnieć. Jeszcze raz stokrotne dzięki :)
Franc
Wojtekmejer
Posty: 1
Rejestracja: 27 października 2011, o 07:14

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Wojtekmejer »

Siemanko to mój pierwszy post więc się witam,

Ja również serdecznie chciałbym podziękować wam wszystkim za tą próbę i zresztą za całą tą zmotę. Była zajebista.
Z Marcinem Porembskim robiliśmy tą próbę jako pierwsi i powiem jedno - Była piękna:-) więcej takich
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Stang »

Wojtekmejer pisze:Siemanko to mój pierwszy post więc się witam,

Ja również serdecznie chciałbym podziękować wam wszystkim za tą próbę i zresztą za całą tą zmotę. Była zajebista.
Z Marcinem Porembskim robiliśmy tą próbę jako pierwsi i powiem jedno - Była piękna:-) więcej takich
Siemasz Wojtuś :D
Wy jej nie robiliście Wy ją wierzchem przelecieliście w pięknym stylu :wink: :mrgreen:
a poza tym to już staje się nudne :mrgreen: jak zwykle I i coś tak bez rolek jakoś :wink: :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Stang »

franc pisze:Przepraszam :oops: W oficjalnym podsumowaniu Zmoty zapomniałem podziękować Stangowi i Maikiemu (wspomaganym przez Fergie) czyli Maćkowi Olszewskiemu i Darkowi Olszewskiemu za pomoc przy ogarnianu Kermita. Dzięki chłopy bez Was pewno i ta próba przestała by istnieć. Jeszcze raz stokrotne dzięki :)
Franc
Spoko nie ma za co 8) My byliśmy szczęśliwi że mogliśmy być, spotkać wspaniałych ludzi i czuć choć częściowo ten klimat :D a przypilnowanie porządku to chyba obowiązek powinien być wszystkich którzy jeżdżą i chcą jeździć dalej na takich imprezach :!: A ta Pani na F może śmiało dostać 1 punkt więcej bo jest naprawdę spoko i pilnowała porządku jak lwica :wink: tylko czasem za dużo gada jak każda baba :wink: :mrgreen:
PS. Na przyszłość schowaj dla nas pod ladę jakąś mniejszą koszulkę bo w XXL to możemy razem z Mike w jedną się wpakować :mrgreen: :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Fergie »

Stang pisze:A ta Pani na F może śmiało dostać 1 punkt więcej bo jest naprawdę spoko i pilnowała porządku jak lwica :wink:
:oops:
Stang pisze:tylko czasem za dużo gada jak każda baba :wink: :mrgreen:
Taaa, nie powiem, kto w naszym trio najwięcej gadał, bo na pewno nie byłam to ja :mrgreen:
Stang pisze:PS. Na przyszłość schowaj dla nas pod ladę jakąś mniejszą koszulkę bo w XXL to możemy razem z Mike w jedną się wpakować :mrgreen: :mrgreen:
A ja mam fajną koszulę nocną :wink:
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Stang »

Fergie pisze:
Stang pisze:tylko czasem za dużo gada jak każda baba :wink: :mrgreen:
Taaa, nie powiem, kto w naszym trio najwięcej gadał, bo na pewno nie byłam to ja :mrgreen:
no dobra zajęłaś w gderaniu 2 miejsce :mrgreen: a 1 zajmuje bez dwóch zdań Mike :mrgreen: :mrgreen: no chyba że był by z nami Bobon to był by nie do pobicia :mrgreen: :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
ODPOWIEDZ