[PRZYWRÓCONE Z BACKUP'U] I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: bobon »

Miałem być , tylko że Borówa jest tak zajęty przygotowywaniem rajdu , że chyba se Berlingo będę w tym roku śmigał :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: Ma-Rysia »

''bobon'' I jak objaz się udał ?
TEAM FX
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: bobon »

Taa...............skrzynie wymieliłem , a poza tym było zajebiście :mrgreen: :mrgreen:
Generalnie mnie się trasa podobała, jest sporo fajnych dojazdówek, które jeśli nie wyschną mogą być niezłym urozmaiceniem.Prób jest tyle że powinno być dwa dni fajnej zabawy. Trawersy zrobiłem dwa i letko nie było, a raz prawie był daszek, dobrze że Borówa był po obiedzie to się nie wywróciliśmy.
Wydaje mi się że Japa się postarał i mógłbyś mu te 12 kafli odpuścić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: Ma-Rysia »

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Japa 12 kafli
i Twój lo...... o :mrgreen:

zebyś sie nie zdziwił jak odpuszczę
TEAM FX
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: bobon »

Odpuścisz, odpuścisz...........nie tacy odpuszczali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: fredzio »

szczupak nie opowiadaj jak było na poland bo mądry może nas szantażować a tą 50zet niech sobie policzy razy 2 i niech się upomina dalej :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: Ma-Rysia »

Fredek nie filozuj - tylko nazwe wymyślaj
TEAM FX
szczupak12
Posty: 12
Rejestracja: 3 listopada 2009, o 22:07

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: szczupak12 »

moge powiedziec po pierwszym dniu rajdu panowie jest grubo PEŁEN SZACUN DLA ORGANIZATORÓW. nie sądziłem ze na mazowszu mogą być takie tereny.
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: Ma-Rysia »

PODZIEKOWANIA ZA SUPER PRZEPRAWE :mrgreen:
Tak jak napisał szczupak(moje50zł) - "S Z A C U N " za organizację , atmosferę i tereny - i można na mazowszu :?: ?, można :?: ? MOŻNA :!: :!:
Mi osobiscie podobały się trawersy - trasa zrobiona technicznie i wymagała chwilowego pomyslunku ,choć widzielismy jedną ekipe (na strzelnicy ) która powinna przyjmowac przed startem ze 3 lewatywy na zmnieszenie CIŚNIENIA lub zwiekszyć dawkę przyjmowanych leków , No ale zawsze znajdzie się jakaś czarna owca .
Patrząc po całości przeprawa , bardzo udana , dobrze zorganizowana , zaplecze techniczne na miejscu ( podziekowania dla mechaniora ) trasy zorganizowane perfekt , miłe widoki i towarzystwo , fajnie ze na kazdej próbie był sedzia lub sedzina i informowali co gdzie i jak .
Miło nam ze moglismy pomóc kilku ekipom ,moze one tez nam kiedys pomogą .
Borówa , Japa , Bobon i wszyscy co organizowali i pomagali w organizacji - jeszcze raz wielkie dzieki i czekam na nastepna edycję
PS. Japa ze względu na to iz mi się podobało , możesz odliczyć 100 od moich 12.000 :mrgreen:


pozdrawiamy
TEAM FX
TEAM FX
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: bobon »

Piotruś , dzięki za miłe słowa. Dla nas to była wielka przyjemność gościć takieeee załogi. Potencjał terenu jest , jeśli nie będzie problemów z mieszkańcami to zobaczymy się na następnej edycji.
Na gorąco mamy kilka pomysłów jak lepiej przygotować się organizacyjnie, żeby wasze japy były jeszcze bardziej uśmiechnięte :mrgreen:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: franc »

No i dobrze, że wszystko w porządku :mrgreen: Teraz sami widzicie co to jest przygotować rajd/srajd 8)
Teraz szybciutko poproszę o pieczątki lub listę zaginionych. Resztę proszę ładnie pozwijać i dostarczyć wraz z linką i plombownicami do mnie. Mam 1 dzień na zamówienie zaginionych :!:
Pieczątki zbierajcie jak najszybciej bo może byc taka sytuacja, że zniknie i 50% :!:
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: bobon »

Nie dasz odpocząć :mrgreen: :mrgreen:
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: fredzio »

BYŁO ŁADNIE . ATMOSFERA BARDZO DOBRA .PIĘKNE PRÓBY TAKIE JAK MOJA STARA SUZA LUBI. JESZCZE RAZ PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW ZA DOBRĄ ROBOTĘ . WIELKIE DZIĘKI DLA KOLEGÓW Z WARKI ZA HOL NA BAZĘ . PIOTREK NIE CZEPIAJ SIĘ SZCZUPAKA . ODKUPIĘ DŁUG ZA 10 ZŁ .
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: bobon »

Prośba do załogi 208 Paweł Bogusz/Marek Bąkowski o kontakt w celu odebrania pucharów,nagród i dyplomów za II miejsce Extreme elektryk
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: I Mazowieckie Trawersy 15-16.04

Post autor: Ma-Rysia »

Jaja Mareczku sobie robisz ??? Toć to chłopaki TEAM FX :mrgreen: :mrgreen:
Niestety nie mogliśmy zostać na wyniki bo jak pewnie wszyscy słyszeli ZONY NAS BIJĄ
TEAM FX
ODPOWIEDZ