NDM Poland Bike

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

NDM Poland Bike

Post autor: Nowik »

To rusza jakaś akcja na sobotę?
Jestem chętny. Do Chorzeli w niedzielę nie jadę - praca.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: NDM Poland Bike

Post autor: ap4x4 »

a gdzie to będzie w tą sobotę ?
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: NDM Poland Bike

Post autor: imbir »

Ja jestem chętny, ale zapowiadają deszcze to nie wiem czy mi się chce. Akcja rozgrywa się w okolicach północ, północny-zach od Twierdzy Modlin. Chyba trzeba zaczekać z decyzją na piątek wieczór.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: NDM Poland Bike

Post autor: Nowik »

To czekamy na prognozę.
Może lokalesi przyjadą :wink:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: NDM Poland Bike

Post autor: imbir »

Nowik pisze:To czekamy na prognozę.
Może lokalesi przyjadą :wink:
:-) Z tego co napisane na stronie piękne tereny. Kiedyś byłem tam przejazdem i jest trochę pod górę.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: NDM Poland Bike

Post autor: Nowik »

Liczę na jakieś podjazdy. Z wykresu przewyższeń jest kilka podjazdów a'la Agrykola.
Warto pojechać. Kolejna szansa dopiero za trzy tygodnie (dla mnie).
Artur, Grześ pobudka!!!
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NDM Poland Bike

Post autor: Artur »

kilka tygodni w delegacjach... żadnych treningów. Rozpoczęcie sezonu u mnie leży.
Pojechałbym ten Poland Bike ale na razie z pogodą krucho...
Jednak już nie mogę, dzisiaj w tej mżawce na rowerze do pracy przyjechałem, skromne 7 km ale i tak cały tyłek mokry :shock:
Niemniej radość nieprawdopodobna gdy mijasz prawie 3 km korka w Ząbkach. Oni stoją a TY jedziesz....
Budzę się powoli ale jednak....
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: NDM Poland Bike

Post autor: ap4x4 »

To co startuje ktoś z Naszych w NDM ?
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: NDM Poland Bike

Post autor: Nowik »

Jestem pozytywnie nastawiony na start. Zapowiadają w sobotę lokalne burze po południu. Ciepło. Raczej na TAK.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: NDM Poland Bike

Post autor: imbir »

Nowik pisze:Jestem pozytywnie nastawiony na start. Zapowiadają w sobotę lokalne burze po południu. Ciepło. Raczej na TAK.
Ja też jestem za startem. Myślę, że teren lepszy do jazdy niż nudnawe Piaseczno. To ma być najbardziej górzysty PB sezonu, więc jechać.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: NDM Poland Bike

Post autor: Nowik »

Oooo! Duch walki w narodzie nie zginął. Pamiętać, że start o 12. Niektórzy dojadą na start w ramach rozgrzewki 8)
W Mazovii w Chorzelach nie zdobędziemy punktów, chyba, że ktoś się wybiera. Też ciekawie.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: NDM Poland Bike

Post autor: ap4x4 »

Może przyjadę Wam pokibicować
- jak nie będzie lało :D
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: NDM Poland Bike

Post autor: imbir »

Nowik pisze: w Chorzelach nie zdobędziemy punktów, chyba, że ktoś się wybiera. Też ciekawie.
Myślę, że Marek zdobędzie parę punktów :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: NDM Poland Bike

Post autor: imbir »

Terenów Twierdzy Modlin nie trzeba reklamować. To miejsce wprost stworzone do uprawiania kolarstwa górskiego. Jedyne w swoim rodzaju dzięki połączeniu walorów natury z dziełem budowniczych tutejszych fortyfikacji. Do przewyzszeń skarpy wiślanej dodano mury i potężne wały. Dla ambitnych cyklistów wymarzone trasy treningowe, a dla spacerowiczów widoki zapierające dech w piersiach.
Dolina Wkry i morenowe wzgórza w okolicach Pomiechówka to z kolei ulubione miejsce rywalizacji szosowców. Przed laty, gdy ?chodził? tędy Wyścig Dokoła Mazowsza, w Golawicach była umiejscowiona premia górska. My Golawice będziemy zdobywać od strony drewnianego mostku na Wkrze, szlakiem w terenie, więc skala trudności wydaje się jeszcze nieco większa.
I wreszcie malownicze zakroczymskie wąwozy z osławioną Wajsgórą na czele. Miejsce treningów motocrossowców, ale ponoć Barankowi też niewiele zabrakło do zaliczenia podjazdu ?w siodle?. Tutaj dech będzie zapierać nie tyle piękno krajobrazu, co morderczy wysiłek przy wspinaczce. Ale za to potem już tylko z górki do samej mety ? przynajmniej na Mini, bo Max czeka jeszcze szturm na mury. Prawdziwa wisienka na torcie, bo dzięki staraniom Grzegorza i przychylności lokalnych władz otrzymaliśmy możliwość poprowadzenia trasy w zupełnie wyjątkowy sposób.
Bez fałszywej skromności można powiedzieć, że udało się stworzyć prawdziwie epicką trasę, która może zaskoczyć nawet wytrawnego ?górala?.


Wiadomość z ostatniej chwili: profesjonalna prognoza pogody z modlińskiego lotniska zapowiada praktycznie idealne warunki w czasie trwania naszych zawodów:
temperatura blisko 20st C, prawie bezwietrznie i słonecznie. CZAD :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: NDM Poland Bike

Post autor: ap4x4 »

A to widzieli:
"2012-04-22 Chorzele
Awans o 3 pozycje!
Drużyna zdobyła 345.20 punktów na tym maratonie. Punktował: Marek Szeliga (M:345.20).
Team jest teraz na 111 miejscu w klasyfikacji generalnej."

Marek II sektor :)
Y61 SUPER + SCOTT
ODPOWIEDZ