Mazovia LEGIONOWO

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Mazovia LEGIONOWO

Post autor: Nowik »

13 maja
Jakieś plany startowe?
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: greg-GM »

Również w tym terminie zachowam zerowe konto punktowe, powód - komunia bratanka.
Przełożenie przez Zamanę Chorzeli na 22.04. też nie było dla mnie korzystne - termin przed egzaminami gimnazjalnymi córki.
Do Torunia to już dłuższa wyprawa - nie wiem czy pojadę.
A co sądzicie o przeniesieniu przez Langa maratonu w terminie 27.05.12. z Nałeczwa do Lublina. Może zamiast Torunia jednak Lubin - ciekawe gdzie będzie poprowadzona trasa.
Pozdrawiam - Grzesiek
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: Nowik »

Do Lublina to się nie wybieram, czy do Zamany, czy do Langa. Dla mnie nuda.
Toruń - kawałek drogi i dlatego rozważam Nowiny k/Kielc w ŚLR. Prawdopodobny dystans ok.40km przewyzszenia ok.1000m. Przedsmak prawdziwych gór. Trochę bliżej, lepsza-szybsza droga, frekwencja jak w Poland Bike. Do podjęcia decyzji jeszcze trochę czasu.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: ap4x4 »

Jak tam startuje ktoś w Legionowie ?
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: imbir »

Legionowo ja jadę. Szczęście w nieszczęściu, że odwołali ten Nałecz, bo mam w rodzinie Komunie Św., ale Nowiny to żałuję bardzo. Właśnie wróciłem z Kaukazu, takich podjazdów na żywo to ja jeszcze nie widziałem, ściany po 15-20% !!!
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: Nowik »

No to pora zacząć przygotowania do Legionowa.
Miałeś rowerek na Kaukazie? Wypożyczony?
To co ja bedę robił 27.05? :(
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: imbir »

Nowik pisze:No to pora zacząć przygotowania do Legionowa.
Miałeś rowerek na Kaukazie? Wypożyczony?
To co ja bedę robił 27.05? :(
Rowerka nie wypożyczyłem. Nawet jakbym miał rower to bym nie dał rady (sic!), sztywno, bez chwili wytchnienia, a to właściwie było dopiero przedgórze Kauklazu. W ogóle mtb nie jest zanadto w Gruzji popularne. Jeżdżą podobno tylko Polacy i Czesi. Na szosie widziałem jednego gościa, ale sam to bym się nie odważył tam wyjechać. Jeżeli byłyby tam jakieś wyścigi to jedne z najtrudniejszych na świecie.
27.05 na pewno będzie sporo Naszych chętnych na Nowiny, a ja jestem nieźle wkurzony.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: Artur »

Planuję na maj 13.05 Legionowo (Mazowia), 20.05 Długosiodło (PolandBike) co to za 27.05 Nowiny - Lang?
Do tej pory nakręciłem niecałe 600 km. Długie spokojne trasy na odtłuszczenie po zimie.
Nie bardzo mam kiedy jeździć mam za sobą kilka tygodni gdzie po 2 dni jeździłem w delegacje do Krakowa. Zresztą w tę niedzielę znowu jadę, tym razem jednak planuję pociąg na 19-20... może zdążę się zregenerować.

Trochę mnie martwi, bo znowu katar mnie łapie, ale pieprzyć to...
Muszę tylko start opłacić i numer odebrać a potem ogień ...
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: Nowik »

No to przeżylismy. W dosłownym znaczeniu tego słowa. Mimo, iż trasa łatwa, ale było sporo wypadków. Podobno terenowy ambulans wyjeżdżał kilka razy. Jak już z Marcinem wracaliśmy do samochodu, to właśnie mijał nas z klientem w masce tlenowej.
Na pierwszej rundzie ciasno, na drugiej luźno (gigowcy z przodu, fan na mecie).

Wyników się nie wstydzimy, awanse w sektorach są, niestety Adrenalinka.pl spada.
Moje pięciodniowe zgrupowanie na Mazurach przyniosło efekty :wink:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: ap4x4 »

Widziałem widziałem :)
Imbir gratulacje za VI sektor
Forma widzę jest
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:Widziałem widziałem :)
Imbir gratulacje za VI sektor
Forma widzę jest
Dzięki. Ja to słabo, ale Nowik to ma nogę :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: ap4x4 »

Moim zdaniem Nowika stać na I-II sektor więc jeszcze zaczekam z gratulacjami dla naszego jakże przesympatycznego kolegi.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: Nowik »

Bez żartów z przesympatycznego kolegi :wink:
Chcecie mnie wysłać do I lub II sektora!!! Tam czeka już kostucha. Do trzeciego ledwie wszedłem - 1pkt. powyżej dolnego limitu. Są inni odpowiedni na te sektory.

P.S.
No dobra rozszyfrowaliście mnie. Ja ostatnie 10km zawsze zwalniam, aby nie awansować do 1 lub 2. :mrgreen: Tylko dlaczego na mecie nie mogę złapać tchu, a świat jakoś dziwnie wiruje. :?
Zdradzę tajniki mojej taktyki: START - OGIEŃ - META - ZDYCHANIE. Proste.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: ap4x4 »

Nowik pisze:Bez żartów z przesympatycznego kolegi :wink:
Chcecie mnie wysłać do I lub II sektora!!! Tam czeka już kostucha. Do trzeciego ledwie wszedłem - 1pkt. powyżej dolnego limitu. Są inni odpowiedni na te sektory.
Skromniacha :)
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Mazovia LEGIONOWO

Post autor: greg-GM »

Nowik pisze:Bez żartów z przesympatycznego kolegi :wink:
Chcecie mnie wysłać do I lub II sektora!!! Tam czeka już kostucha. Do trzeciego ledwie wszedłem - 1pkt. powyżej dolnego limitu. Są inni odpowiedni na te sektory.

P.S.
No dobra rozszyfrowaliście mnie. Ja ostatnie 10km zawsze zwalniam, aby nie awansować do 1 lub 2. :mrgreen: Tylko dlaczego na mecie nie mogę złapać tchu, a świat jakoś dziwnie wiruje. :?
Zdradzę tajniki mojej taktyki: START - OGIEŃ - META - ZDYCHANIE. Proste.
Gratualcje PODIUM SEKTROWEGO :-)) Podziwiam, że na tej trasie dałeś ognia. Wprawdzie niezbyt mi leżały trasy w lasach chotomowskich, ale w Nowym Dworze utrzymałem rok temu "3" sektor. Ze swoim trekingowym na "28" to czekam na Rawę Maz. i tak po cichu liczę na powtórzenie rezultatu. Ten "trzeci" to całkiem dobrze brzmi.
... nie gadaj tyle, tylko zacznij startować ... - to tak do siebie.
Jarek - tak trzymaj!
Powodzenia dla Wszyskich w kolejnych startach. Ja wystartuję dopiero w czerwcu.
ODPOWIEDZ