Kozienice 07.07.12

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Kozienice 07.07.12

Post autor: greg-GM »

Planuję start w Mazovi w Puszczy Kozienickiej 07.07.12. (sobota ! ..?). Nie widziałem jeszcze trasy ale może macie info jakie tam piaski na szlakach musieliście pokonać z Warki do Kazimierza - przynajmniej w części przedzieraliście się przez Puszczę. Kto jeszcze by się wybierał?
Oglądając półfinał Hiszpania -Portugalia ( 0 : 0 ) pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Kozienice 07.07.12

Post autor: imbir »

greg-GM pisze:Planuję start w Mazovi w Puszczy Kozienickiej 07.07.12. (sobota ! ..?). Nie widziałem jeszcze trasy ale może macie info jakie tam piaski na szlakach musieliście pokonać z Warki do Kazimierza - przynajmniej w części przedzieraliście się przez Puszczę. Kto jeszcze by się wybierał?
Oglądając półfinał Hiszpania -Portugalia ( 0 : 0 ) pozdrawiam
Grzegorz
Też myślę o starcie. Trasa płaska jak stół, będzie ogień. Może być trochę piachu i błotka, wszystko zależy od pogody. W skali trudności 1/5
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Kozienice 07.07.12

Post autor: greg-GM »

Kto jeszcze? Trasa chyba niezbyt urozmaicona interwałowo. Z mapy wynika, że bedą 2 "górki" 159 i 174 mnp i trchę dopływów Radomki - pytanie tyko czy do pokonania wpław? Pan Cezary wytyczył przejazd głównie lasami Puszczy kozienickiej i chwała mu za to ... zwłaszcza w perspektywie prognoz pogody. Jest szansa, że nikt sie nie usmaży - ale jak doleje to ... być może trzeba bedzie brodzić w błocie - na 2 odcinkach.
Kto jeszcze na Kozienice? Kto jeszcze?
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Kozienice 07.07.12

Post autor: imbir »

W niedzielę jest Poland Bike Góra Kalwaria. Może jeden po drugim? Właśnie obejrzałem sobie mapę "Kozienic" i kawał lasu jest do pojechania. Zupełnie inny rejon puszczy niż ten co byliśmy na wycieczce, trasa prawie dojeżdża do Radomia. Na giga jest setka, a mega 65. Podoba mi się :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Re: Kozienice 07.07.12

Post autor: Amikolaj »

Patrzę na temperaturę na zewnątrz i coraz bardziej mnie kusi start w Kozienicach.
Nie, nie zwariowałem. Dość dobrze znoszę upał i upatruję w nim szansy, że nie będzie na trasie tłumu, a ja jestem bezsektorowy. Można to jakoś opłacić w Warszawie w przeddzień?

Pozdro! Mik.
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kozienice 07.07.12

Post autor: Artur »

Ja chyba wyjadę już na wakacje, ale to i tak nie zmienia faktu że 65 km, to za dużo jak na mnie. Moje tempo jazdy to około 17-18 km/h. Jest to więc trasa na 4h jazdy w terenie. Trochę w tym roku przesadzają z dystansami. Fit czy Mini nie chce mi się jechać, szkoda nawet czasu na dojazd... muszę chyba poszukać alternatywy dla Mazowii i PB
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
ODPOWIEDZ