Jakie cykle maratońskie? Prośba.

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Jakie cykle maratońskie? Prośba.

Post autor: Amikolaj »

Potrzebuję opisać firmie produkującej osprzęt do rowerów jak działa polski rynek. Rozważają wejście na niego.
Czytaliście może jakieś artykuły o tym ile osób jeździ w PL na rowerach? Ile jest cyklów maratońskich takich jak Mazovia, Poland Bike, MTB cross?
Jakie są najlepsze sklepy internetowe w branży? Ja mam wrażenie, że najwięcej obrotów idzie przez Allegro.

Oczywiście jeśli będę miał jakieś benefity z tej akcji to się podzielę z Wami...

Dzięki za pomoc.

Mik
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Jakie cykle maratońskie? Prośba.

Post autor: imbir »

Możemy ich zareklamować na koszulkach :-)
Najlepsza informacja to na http://www.mtbnews.pl/component/option, ... Itemid,32/

Tu są podane wszystkie cykle mtb w Polsce (31). Mazowia MTB Marathon (Zamana) to moim zdaniem największy, bo w Warszawie najwięcej bogatych kupuje rowery i jeździ po lasach. Rośnie w siłę Poland Bike Maraton. Dla bardziej wymagających to duże górskie cykle Powerade Garmin MTB Marathon (Golonko), ESKA Bike Maraton (Grabek) i Skandia MTB Maraton (Lang).
Na Mazovii rekordy to ok 1.500 zawodników na starcie. Średnio koło 600. Sklepy internetowe, z których ja korzystam to Allegro (potęga), Bikestacja (niskie ceny, pewnośc, że Cie nie zrobią w lolo), Cyklotur (drogo, ale wysyłka tanio).
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Re: Jakie cykle maratońskie? Prośba.

Post autor: Amikolaj »

Wspaniale. Dzieki!
Napisałem dla nich długi raport. Zobaczymy - może coś z tego będzie. Kto nie próbuje ten nie wygrywa :)

Mik.
ODPOWIEDZ