Mazovia - Otwock 7.04

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

I po maratonie Skandii. Mieli prędkości przelotowe. Na najdłuższym dystansie zwycięzca uzyskał śr. 37km/h :shock: Czyli pociągi kursowały z prędkościami ponad 40km/h.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Widziałem Cześka w tv w kronice Skandii. Jechał maraton na szosówce. Wysłuchał chłop moich ocen i się do nich zastosował.
A w necie ciekawe opinie o tym maratonie.
http://www.mtbnews.pl/content/view/4039/1/
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: greg-GM »

Nowik pisze:I po maratonie Skandii. Mieli prędkości przelotowe. Na najdłuższym śr. 37km/h :shock: Czyli pociągi kursowały z prędkościami ponad 40km/h.
I tylko mam wątpliwości czy gdzieś na podwarszawskich trasach pociągi (PKP) jeżdżą szybciej?
... wsiąść do pociągu ... i zaraz zginąć?
Z takiej kolei - to nie byłaby dla mnie podróż marzeń ...
Wolałam nie sprawdzać swojego miejsca w ostatnim lub może przedostatnim wagonie!
A tych wagonów musiało być ze ....-ści żeby pomieściło się w nich ponad 1500.
A ten ścisk w przedziałach też musiał być spory. I chociaż tory szerokie to pewnie gdzieś zatory się tworzyć musiały.
I dobrze że już "po maratonie Skandii"
Ale skoro "życie bez kręcenia ma sens tylko pozorny" (to już Kopernik udowodnił),
to co dalej Panowie?
Ja się przymierzam do Piaseczna na 19.05.2013.
Kto jeszcze się da wkręcić?
Grzegorz
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: imbir »

Piaseczno można pojechać, ale 12.05 jest o niebo ciekawszy Otwock Poland Bike. Gdzie jak wspomina Nowik trasa jedzie aż do Gór Ponurzyckich. Artur na pewno pamięta te upały trzy lata temu :)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: greg-GM »

Nowik pisze:Zdradzę moje plany. Ja NIE STARTUJĘ w Otwocku 7.04. Powód: ODWOŁALI. A dziś jest 2.04 - cała prawda.
Dla mnie rozsądna decyzja.
Nowy termin nie znany.
Nowy termin już znamy od ... - 8.06.2013. I również znam stanowisko kolegi Nowika dot. Otwocka - kolejny raz ... itd.
Ale może ktoś jeszcze się wybiera?
Obserwuję Forum - informacje w sprawie trasy i warunków;
oraz (nie)pogodę :cry: - i od niej uzależniam głównie start w tej edycji.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: imbir »

greg-GM pisze:
Nowik pisze:Zdradzę moje plany. Ja NIE STARTUJĘ w Otwocku 7.04. Powód: ODWOŁALI. A dziś jest 2.04 - cała prawda.
Dla mnie rozsądna decyzja.
Nowy termin nie znany.
Nowy termin już znamy od ... - 8.06.2013. I również znam stanowisko kolegi Nowika dot. Otwocka - kolejny raz ... itd.
Ale może ktoś jeszcze się wybiera?
Obserwuję Forum - informacje w sprawie trasy i warunków;
oraz (nie)pogodę :cry: - i od niej uzależniam głównie start w tej edycji.
Pozdrawiam :)
Pogoda słaba, może być sporo błota. W Poland Bike Wąchock 9.06 - czyli Góry Świętokrzyskie. Prawie 700 m. przewyższeń. Fajne tereny, a ja za stołem weselnym :|
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Ja odpadam na weekend. W sobotę pracuję - Otwock znowu itd., Wąchock niestety też - zmiana rodzinnych planów :cry:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
ODPOWIEDZ