Mazovia - Otwock 7.04

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Dziś Prima Aprilis :D
Kto startuje? :wink:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Zdradzę moje plany. Ja NIE STARTUJĘ w Otwocku 7.04. Powód: ODWOŁALI. A dziś jest 2.04 - cała prawda.
Dla mnie rozsądna decyzja. Nowy termin nie znany.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: imbir »

Nowik pisze:Zdradzę moje plany. Ja NIE STARTUJĘ w Otwocku 7.04. Powód: ODWOŁALI. A dziś jest 2.04 - cała prawda.
Dla mnie rozsądna decyzja. Nowy termin nie znany.
cały kalendarz się wykraczył, niezłe jaja :)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Kolejny. Murowana Goślina u Golonki też padła. Jeszcze trochę i zaczną wypadać drugie edycje :cry:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: ap4x4 »

Cześć w tym nowym sezonie 2013 r.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:Cześć w tym nowym sezonie 2013 r.
Cześć Andrzej, coś ten sezon 2013 nie chce ruszyć na razie :-) 14.04 N.D.Maz. w Poland Bike. W tv w niedzielę Piekło Północy Paris-Roubaix :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Eeeeee tam, trochę ruszył :wink:
Tour de Tomahawk, Giro di Spinning, Vuelta BGŻ Arena :mrgreen:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

A teraz ciekawostka.
Czesiek Lang i jego Skandia Maraton wg. zapowiedzi zawita do stolicy. Zapowiadano na Ursynowie. Ostatnio dało się słyczeć i to się potwierdziło:
Misteczko zawodów PARK AGRYKOLA

"Charakterystyka: Trasa maratonu płaska, bardzo szybka nie trudna technicznie; przebiega głównie drogami utwardzonymi, ścieżkami rowerowymi oraz na niewielkich odcinkach terenowych o twardym podłożu. Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie konieczność pokonania kładki nad ul. Czerniakowską na około 2 km przed metą. Parada Rodzinna przebiega ulicami i alejkami wokół Parku Agrykola, na trasie do pokonania będzie podjazd pod Agrykolę."

Może zamkną część miasta i poganiamy po asfaltach :lol: Część pewnie będzie w krzakach nad Wisłą. :shock: To będzie jak Masa Krytyczna, tylko w dużo szybszym tempie. 8) Chyba zainwestuję w szosówkę :mrgreen:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: imbir »

Nowik pisze:A teraz ciekawostka.
"Charakterystyka: Trasa maratonu płaska, bardzo szybka nie trudna technicznie; przebiega głównie drogami utwardzonymi, ścieżkami rowerowymi oraz na niewielkich odcinkach terenowych o twardym podłożu. Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie konieczność pokonania kładki nad ul. Czerniakowską na około 2 km przed metą. Parada Rodzinna przebiega ulicami i alejkami wokół Parku Agrykola, na trasie do pokonania będzie podjazd pod Agrykolę."

Może zamkną część miasta i poganiamy po asfaltach :lol: Część pewnie będzie w krzakach nad Wisłą. :shock: To będzie jak Masa Krytyczna, tylko w dużo szybszym tempie. 8) Chyba zainwestuję w szosówkę :mrgreen:
Pokonanie kładki nad Czerniakowską jest wyjątkową atrakcją, rzeczywiście. To chyba jakies pętlę bedą tak jak na TdP. Czesław to lubi. Tak 20 pętli wokół Agrykoli i Parku Kultury. Odpuszczam sobie.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Czesiek dał mapę na Warszawę 27.04

http://skandiamaraton.pl/?etap=warszawa

Istna szosa, trochę wału wzdłuż Wisły (lub asfalt u podnóża wału). Tereny, które dobrze znamy. Gdybym wrzycił swoje ślady gps'a z ostatnich wiosennych jazd, to by się pokryły. To maraton dla roweru Grzesia. Szosówka mile widziana.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: greg-GM »

Istna szosa, trochę wału wzdłuż Wisły (lub asfalt u podnóża wału). Tereny, które dobrze znamy. Gdybym wrzycił swoje ślady gps'a z ostatnich wiosennych jazd, to by się pokryły. To maraton dla roweru Grzesia. Szosówka mile widziana.[/quote]
27.04. a co planują tego dnia w pogodzie ... *** """ czy :-)
Trasa jest mi znana - kilka lat temu śmigałem wałem i dalej przez Powsin na Kabaty, włóczyłem się też w okolicy elektrociepłowni - cześć dróg była w kiepskim stanie inne z płyt monowskich.
27 - sobota - mam nadzieję, że nie będę w pracy - może bym spróbował.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Pogoda jest zapowiadana taka, jaka będzie 27.04 :wink:
Wał od Mostu Siekierkowskiego w stronę elektrociepłowni jest z ubitego szutru, i to mocno ubitego. Dalej wykladają z kostki. Krótkie odcinki terenowe, ale chyba bez przykrych niespodzianek. Poważnie to powinni w regulaminie zabronić jazdy szosówką - ogromna przewaga. To są tereny gdzie wczesną wiosną pełno szosowców. Czasami zbierają się w Wilanowie i dalej w stronę Wisły.
Można przejechać kiedyś tę trasę jak czas pozwoli.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: greg-GM »

Zamiast tytułowej Mazovia - Otwock 7.04
prapremiera Skandia - Warszawa (nad Wisłą)
po tygodniu od planowanego rozpoczęcia sezonu - 14.04.2013.

Ma być WIOSNA !!! (i już)
Kto jest ZA :-))
Startujemy np. o 9:00 ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

Dla mnie OK. Jesteśmy w taczu (in touch), czyli w kontakcie.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazovia - Otwock 7.04

Post autor: Nowik »

I po maratonie Skandii. Mieli prędkości przelotowe. Na najdłuższym śr. 37km/h :shock: Czyli pociągi kursowały z prędkościami ponad 40km/h.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
ODPOWIEDZ