PolandBike OTWOCK 2013

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

PolandBike OTWOCK 2013

Post autor: Nowik »

Pierwsze informacje o trasie.
Wreszcie odważni pociągnęli trasę przecinając DK50, w stronę Osiecka i Ponurzycy. Wreszcie Otwock może stać się ciekawszy niż w ostatnich latach w Mazovii (ciągle ta sama trasa). Start oczywiście ze stadionu - dobra możliwość zaparkowania, itd.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: PolandBike OTWOCK 2013

Post autor: imbir »

Mazovia raz miała tę trasę. Bardzo wymagająca. Chyba było 60 km. cięzkie
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: PolandBike OTWOCK 2013

Post autor: Nowik »

To jakoś przeoczyłem fakt przekraczania drogi DK50 przez Mazovię. A napewno wtedy nie startowałem.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: PolandBike OTWOCK 2013

Post autor: imbir »

Nowik pisze:To jakoś przeoczyłem fakt przekraczania drogi DK50 przez Mazovię. A napewno wtedy nie startowałem.
Wtedy solo jechałem. Drogę przekraczało się pod, tunelem. Na wiosnę często go zalewa i Zamana zrezygnował z przejazdu. Miejmy nadzieję, że będzie przejezdny.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
ODPOWIEDZ