Łomianki 12h - 22.06.

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: imbir »

greg-GM pisze:
imbir pisze:
Nowik pisze:Myślę, że o 11-tyj to trzeba być na miejscu.
Ja mógłym gdzieś dojechać np. za mostem toruńskim w kierunku oczywiście na Łomianki i tam bym dołączył - to tak żeby nie tracić czasu na przejazd na prawobrzeżną. Np. 10.30 dopięcie mojego saphixa.
A o taktyce i innych szczegółach, które trzeba lub powinno się zabrać?
Jak tam z obfitością jadła i napojów w bufetach i czy jakieś schabowe :wink: mam brać?
Ma być spory upał i lekkie chmury.
OŚWIETLENIE PRZÓD i TYŁ i stary CZIP, ręcznik, rowerowy kpl. na zmianę, podstawowy zastaw reanimacyjny dla roweru i 2 gumki - czy to wystarczy na 12 h kontaktów :oops:
z łomiankowskimi podłożami.
Będę na Bródnie. To podjadę po Ciebie koło 10.00.
Wziąć trzeba bidony, jakies żele. Na miejscu dają jeden obiad (kluchy), plus bufet non-stop (picie, ciasto, itp). Biorę dwa komplety ubrania, światła, gumy, itp. Podobno bedzie serwis, to naprawią jakby coś poważnego. Możecie wziąć karimatę, żeby sobie wygodnie poleżeć, będzie namiot.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: Nowik »

Decyzja zapadła - startuję.
Sporo sprzętu będzie. Zapakujemy się do jednego? Oczywiście jak jednym transportem, to czekamy do końca zawodów.
Nie za późno zamierzamy dojechać? Rejestracja tylko do 11.30. To jest sobota, spory ruch.
Mam wątpliwości, czy przy takich temperaturach wytrzymamy w namiocie. Jeśli bez deszczu to tylko daszek by się przydał, aby przewiew był.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: imbir »

Nowik pisze:Decyzja zapadła - startuję.
Sporo sprzętu będzie. Zapakujemy się do jednego? Oczywiście jak jednym transportem, to czekamy do końca zawodów.
Nie za późno zamierzamy dojechać? Rejestracja tylko do 11.30. To jest sobota, spory ruch.
Mam wątpliwości, czy przy takich temperaturach wytrzymamy w namiocie. Jeśli bez deszczu to tylko daszek by się przydał, aby przewiew był.
Zmieścimy się spoko. Godz. spotkania ustalmy telefonicznie.
Namiot to się przyda na wieczór się skryć przed komarem.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: greg-GM »

Sorry, że się nie odzywałem,
praca i inne obowiązki,
a teraz nad Bródnem przetacza się burza i trochę deszcz ochłodził atmosferę - mam nadzieję, że jutro będzie nieco chłodniej niż dziś do południa.
Jak byście jeszcze coś mieli ważnego do ustalenia to :wink: przechodzę na telefon.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: greg-GM »

Z obowiązku komentatorskiego podaje informacje;
wystartowaliśmy w samo południe biegiem do rowerów a potem na start;
po 3 kółka razem a potem każdy w swoim tempie,
po kontuzji jednego z zawodników podjęliśmy decyzję o zakończeniu imprezy po 8 godzinach.
Moje okrążenia:
1 - 37:11; 2 - 38:09; 3 - 33:24; potem przerwa i 4 - 33:58, 5 - 34:43, 6 - 33:07, 7 - 33:15, 8 - 33:06 - mysalałem ,że to jest najszybszy, 9 - 32;36 10 - 34:41, 11 - 34: 03.
Łącznie: 11 x 13 km w 6 h 18 min 13 sek po 8:09:29

Pewnie 3 lub 4 kółka po 13km jeszcze do 24:00 mógłbym przekręcić ale ...
fajniejsze jest kręcenie w DRUŻYNIE - ADRENALINKO.PL - kiedy razem.
Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: ap4x4 »

Hej adrenalinka.pl
Chwilę tu nie zaglądałem i proszę taka imprezka mnie ominęła.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: Nowik »

Tu KONTUZJOWANY :cry:

Kontuzja 1 - totalny brak mocy już po 7 rundach :shock:
Kontuzja 2 - fatalny stan tyłka :?
Kontuzja 3 - zapaść psychiczna :cry: to będzie najtrudniej wyleczyć. Ale już wkrótce 2014 i kolejna szansa - jeszcze pokażę 8)

Najbardziej żałuję, że nie było mi dane pośmigać nocą przy lampach. Ale na fotkach jestem.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: greg-GM »

Pisząc "fajniejsze jest kręcenie w DRUŻYNIE - ADRENALINKO.PL - kiedy razem.", że :oops: muszę przyznać, że się niefortunnie wyraziłem.
Poprawna wersja: "fajniejsze jest kręcenie w DRUŻYNIE w opcji "Quatro".
Myślę, że to byłaby dopiero zabawa, kiedy jeden zawodnik wpada na metę z wyplutymi płucami a drugi już wyrywa bieżnikiem murawę na starcie a dwóch popija w tym czasie drinki izo pod palmą a nawet gdyby to było pod lipą, to nie musieliby koniecznie dyskutować o gościu strudzonym tylko np. o Baśce, która ma ... niezły rower i wkręca żeby za nią jechać na trasie, albo prowokuje, żeby jej jednak nie wyprzedzać :wink:
No to trzymam za słowo,
za rok: Łomianki 12 H - :idea: ADRENALINKA.PL startuje min. w 4 osobowej drużynie.
Liczba z licznika na 24.06.13.: 2636 km
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: greg-GM »

A ponadto jak się startuje w tak elitarnym gronie a nie w masówce maratonowej,
to i częściej można wpaść w obiekty fotoreporterów
a nawet zostać nakręconym a właściwie nagranym na kamerkę
i później można pochwalić się :wink: rodzinie i znajomym że już się w filmach występuje;
oto moje parcie na szkło
http://youtu.be/sginv7GsY2I
od 5:05 minuty odpieram ataki dwóch obcych przed metą - chyba na 11 moim kółku, które to kończy się przelotem samolotu 8)

Dalej też były super ujęcia kamerzysty - piękna księżycowa noc i światła lampek na kierownicy
- no może kiedyś zapalimy swoje latarki podczas nocnej wyprawy?
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Łomianki 12h - 22.06.

Post autor: imbir »

Ciężka trasa dla mnie. Do tej pory jeszcze się nie zregenerowałem, jeszcze trzy kółka to by mnie dobiły. Skutki upadku do tej pory odczuwam. Następnym razem tylko drużynowo. :)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
ODPOWIEDZ