Rawa - SUPER

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Rawa - SUPER

Post autor: greg-GM »

Rawa Mazowiecka (15.09.2013)
W Rawie to ja mogę startować :D :D :D
Po raz kolejny super wynik i jeśli organizatorzy nic nie pozmieniają to
AWANS do 3 Sektora razem z kolegą Nowikiem :lol:
W swoim sektorze 5-tym zająłem w MEGA 4 miejsce :!: a do drugiego zabrakło 9 sekund.
Jest naprawdę SUPER - ta Rawa daje zawsze dobry humor i kolejny po roku 2011 awans na 3 stopień "podium sektorowego"
Jarek dzięki z wspólny wyjazd. Znów mi uciekłeś na kilkanaście sekund.
Kiedyś muszę cię w końcu dogonić.
A dla tych którzy się cieszyli słońcem w warszawskich okolicach - a u nas były rawskie mżawki przed startem w trakcie wyścigu i nawet podczas uczty wydanej przez szefa kotła też makaron z sosem rozwadniały krople deszczu spływające z kasku. Nawet podczas zamiany brudnych i przemoczonych pampersów i reszty ekwipunku na cywilne i suche - też kropiło. No ale nie ma tego złego ... pyszna herbata w kawiarni ... pływalni 8)
Wracaliśmy też w deszczu aż do wysokości zjazdów na Grodzisk.
Trasa była fajniejsza - więcej lasów - bez kartoflisk. I tylko jeden piaszczysty podjazd na butach. Max 47,9 na zjeździe.
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Rawa - SUPER

Post autor: imbir »

Średnia imponująca !!! Gratuluję awansu.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Rawa - SUPER

Post autor: Nowik »

Średnia jest zawyżona, bo wyszło ok.57km zamiast 60.
W takiej pogodzie to jakoś jeszcze nie startowałem. Podłoże było OK, ale kapało na kark. Zawsze było odwrotnie, ew. podłoże w błocie, ale kark suchy.
Teraz z Grzesiem robimy pociąg w 3 sektorze. Może Płock, albo zachowamy sektory na 2014.
Trasa szybka. Przewyższeń ok.400m, kilka singli, trochę asfaltu na posiłek.
Pokonaliśmy Darka Baranowskiego - tego Darka - co dzielnie dawał na szosówce :shock:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Rawa - SUPER

Post autor: imbir »

Nowik pisze:Pokonaliśmy Darka Baranowskiego - tego Darka - co dzielnie dawał na szosówce :shock:
Komentuje wyścigi na Eurosporcie, nawet ciekawie.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Rawa - SUPER

Post autor: greg-GM »

Nowik pisze:Średnia jest zawyżona, bo wyszło ok.57km zamiast 60.
W takiej pogodzie to jakoś jeszcze nie startowałem. Podłoże było OK, ale kapało na kark. Zawsze było odwrotnie, ew. podłoże w błocie, ale kark suchy.
Teraz z Grzesiem robimy pociąg w 3 sektorze. Może Płock, albo zachowamy sektory na 2014.
Trasa szybka. Przewyższeń ok.400m, kilka singli, trochę asfaltu na posiłek.
Pokonaliśmy Darka Baranowskiego - tego Darka - co dzielnie dawał na szosówce :shock:
Właśnie zauważyłem, że po dłuższej wymianie uwag o długości trasy na Forum,
organizator zweryfikował MEGA na 57 km,
i ze średniej :wink: 27 km/h wyszło 25,7 km/h co jest również rekordem :D :D
Na moim liczniku było 56,6 km.
Ale raiting open 82,5% jest również rekordowy :D :D
A kolega skarżący się na warunki pogodowe, że jakoby "kapało na kark" to jak się uchował ze swoimi 44 startami.
Czyżby celowo unikał tak świetnych maratonów jak Skarżysko 2012, Otwock 2013 ?
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Rawa - SUPER

Post autor: Nowik »

greg-GMA pisze: kolega skarżący się na warunki pogodowe, że jakoby "kapało na kark" to jak się uchował ze swoimi 44 startami.
Czyżby celowo unikał tak świetnych maratonów jak Skarżysko 2012, Otwock 2013 ?
Doświadczenie startowe i umiejętność lawirowania pomiędzy "mokrymi" maratonami. :wink: :wink:
Ale cóż, kiedyą wszystko się kończy :cry: I to podwójnie - Skarżysko + Rawa.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
ODPOWIEDZ