Prawdziwy maraton

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: Nowik »

Ta fota to Żyrardów 2006 w Mazovii. Jedyny maraton u Cezarego gdzie nawet mega jechało się 2 pętle, a Giga 3. Coś w tym było. Dziś pewnie 1 petla = Fit.
A nasz pierwszy team (choć bez punktacji bo za mało nas) BALTICA CCCP to było coś :wink: Teraz kupiła nas Adrenalinka, kto następny? Nokia? :P
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: Nowik »

Czy to w tym wątku była poruszana kwestia nowych strojów (nowych sponsorów)? Oto propozycja:
http://www.mtbnews.pl/content/view/2355/1/
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: imbir »

Nowik pisze:Czy to w tym wątku była poruszana kwestia nowych strojów (nowych sponsorów)? Oto propozycja:
http://www.mtbnews.pl/content/view/2355/1/
Na razie akcja Salzkamergutt Trophy i sponsoringu Nokii na ten wyścig chyba umarła. Za mało chętnych do startu w przyszłym roku :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: ap4x4 »

Ja ciągle jestem za tym aby jeszcze nie odpuszczać i spróbować tam pojechać.
Nigdy nie będzie idealnie i zawsze będzie coś przeszkadzało choć by biorąc pod uwagę to że będziemy coraz starsi.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: Nowik »

Jak człowiek jest przystojny i jeździ dla dobrego teamu, to nawet do artykułu się załapie :mrgreen: (nie myślę o sobie :( )
http://www.mtbnews.pl/content/view/2358/1/
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
kadafi
Posty: 60
Rejestracja: 31 maja 2010, o 10:32

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: kadafi »

No prawda, przystojniacha.
Tylko dlaczego się śmieje ?
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: imbir »

Nowik pisze:Jak człowiek jest przystojny i jeździ dla dobrego teamu, to nawet do artykułu się załapie :mrgreen: (nie myślę o sobie :( )
http://www.mtbnews.pl/content/view/2358/1/
Ale reklama, no tego się nie spodziewałem !!! :-0 . Prezes zadowolony? :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: Nowik »

[quote="imbir Na razie akcja Salzkamergutt Trophy i sponsoringu Nokii na ten wyścig chyba umarła. Za mało chętnych do startu w przyszłym roku :-)[/quote]
ap4x4 pisze:Ja ciągle jestem za tym aby jeszcze nie odpuszczać i spróbować tam pojechać.
Nigdy nie będzie idealnie i zawsze będzie coś przeszkadzało choć by biorąc pod uwagę to że będziemy coraz starsi.
Jakaś cisza. A termin Trophy oficjalnie ogłoszony: 16 lipca 2011.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: ap4x4 »

Nowik pisze:Jakaś cisza. A termin Trophy oficjalnie ogłoszony: 16 lipca 2011.
Wszyscy się poddali i nie ukrywam że mnie to bardzo: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: że nawet pisać mi się nie chce a co dopiero trenować.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:
Nowik pisze:Jakaś cisza. A termin Trophy oficjalnie ogłoszony: 16 lipca 2011.
Wszyscy się poddali i nie ukrywam że mnie to bardzo: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: że nawet pisać mi się nie chce a co dopiero trenować.
Ja się nie poddałem. Chętnych jest cały czas czterech i dla tej grupy to moim zdaniem sponsoring Nokia jest niemożliwy. Każdy będzie musiał sam zainwestować w ewentualny start.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: ap4x4 »

imbir pisze:Ja się nie poddałem. Chętnych jest cały czas czterech
Kto to taki dokładnie Ci chętni?
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:
imbir pisze:Ja się nie poddałem. Chętnych jest cały czas czterech
Kto to taki dokładnie Ci chętni?
Ty, Marek, Mikołaj i ja.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: ap4x4 »

imbir pisze: Ty,
Marek,
Mikołaj
ja.
Mam jeszcze koleżkę który chciałby wystartować.
Czyli 5.
Jakie jest minimum osobowo-drużynowe ??
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: ap4x4 »

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CISZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Prawdziwy maraton

Post autor: imbir »

Całkowity brak zainteresowania pomysłem. Może na wiosnę, jak ruszą lody :-) Zresztą mało ludzi ostatnio zagląda na forum.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
ODPOWIEDZ