Stroje organizacyjne

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Stroje organizacyjne

Post autor: Amikolaj »

Egzekutywa plenum naszej organizacji spolecznej na zebraniu przedstawicieli kolektywu komorki stolecznej ustalila w dniu dzisiejszm:
1. zgodnie z duchem XXV zjazdu i jego naczelnym haslem "aby tylek byl opiety a klatka uwypuklona i by ludowi wsi i miast napieralo sie lepiej" zamowic w placowce handlu uspolecznionego QUEST kompletow strojow organizacyjnych sztuk 6
2. Stroje skladac sie beda z bluzy z rekawem dlugim oraz koszulki z krotkim rekawem w kolorach naszego sztandaru tj niebiansko-zoltych + ewentualnie dodatki czarne. Obywatel Amikolaj wykona w czynie spol. projekt i przedstawi ogolowi czlonow w terminie najpozniej do srody.Wstepny projekt w dniu dzisiejszym otrzymal akceptacje wkzekutywy. Spodenki ze skromnym logo naszej organizacji na srodku niewypowiedzianej d. oraz wdluz uda. Kwestia modelu i rodzaju wkladki do spodenek do ustalenia.
3. Zgromadzono srodki finansowe od 4 czlonkow kolektywu (obywateli Imb. Nov, Mik i 2x8). WZYWA sie ob. Franca i Jarka do niezwlocznego przekazania srodkow nizej podpisanemu w kwocie zlotych polskich 200. Rozliczenie nastapi po zamowieniu, wplynieciu srodkow od zewnetrznego dobrodzieja i otrzymaniu ostatecznego wyliczenia od zakladu Quest.
4. Ciezar dalszej organizacji spoczywa na ob. Mik z pomoca ob. Novika (fachowe doradztwo w kwestii wkladek i zamawiania)
5. Uprasza sie o nadsylanie preferowanych rozmiarow (Ubran, prosze bez podtekstow). TU znajduja sie wymiary rozmiarow
http://questsport.pl/shop/information.php?info_id=10

Na tym zakonczono obrady po kolektywnym spozyciu 6 piw (chyba) i jednej herbaty chinskiej.
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: ap4x4 »

Dla mnie
!!!!!!!!!!!!!!! Normal 2XL !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 27 marca 2010, o 00:23 przez ap4x4, łącznie zmieniany 3 razy.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Nowik »

W związku z zaistniałą sytuacją na froncie walki z licznymi rodzajami bakterii i wirusów najeżdżających moje nozdrza oraz drogi oddechowe nie uczestniczyłem w zebraniu przedstawicieli kolektywu komorki stolecznej. Mimo sukcesów na tymże froncie, pokonał mnie inny przeciwnik zwany kapitalistycznym wyzyskiwaczem ludu pracującego. Mimo pełnej świadomości łamania socjalistycznego prawa pracy, nakazał w czynie społecznym pracować aż do wieczora :cry: Nie zważał na chęć spróbowania kapitalistycznego trunku w kolorze zielonym z zachodnich kresów zepsutej do cna Europy, a także od zaprzyjaźnionych wchodnich braci tamtejszej herbaty. :mrgreen:
Mimo to przesyłam gryps następującej treści:
typ: NORMAL
spodenki: M
koszulki (krótka, długa): L
Czy za mnie założył składkę organizacujną tow. Imbir?
Jest problem na który chwilowo nie odpowidział (mimo zapytania) zakład produkcji gadżetów kolarskich - Artur nie mieści się w rozmiarówkach QUEST :|
Co do rodzaju wkładki oraz materiału na koszulki to sam nie wiem.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:!!!!!!!!!!!!!!! Normal 2XL !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Normal XL plis
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Amikolaj »

Sorry Panowie,
Poleglem na probie laczenia plikow z Corela i Photoshopa. Jutro koleg pomoze. to pewnie skoncze. Jeszcze raz sorry.
mik
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Nowik »

Pracuj spokojnie, ale sprawnie :D
I tak kaski jeszcze brak. Łapię kontakt telefoniczny z firmą.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Nowik »

Złapałem telefoniczny kontakt z QUEST.
Rozmiarówka dla Artura jest możliwa do zrealizowania po dokładnym zmierzeniu kolegi;
Cena koszulki w zależności od wybranego materiału - droższym materiałem jest COLTECH (+7pln netto/koszulkę);
Cena spodenek w zależności od wkładki - dla mężczyzn wkładka w cenie PRO5 standard (inne dopłaty (?));
Koszulka z długim rękawem - koszulka na temperatury ok.10-15st z lekkim meszkiem od wew. Jeśli chcemy można dodać membranę wiatr/deszcz (zwiększa koszta).
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Artur »

niby kto ma mnie mierzyć?
zabrać dla niego taboret czy niewielką drabinkę?

Na serio, jestem za wyższą jakością. Spędzam na rowerze dużo czasu i chcę się czuć dobrze w tych ciuchach.
Komu i ile mam przekazać ?
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: ap4x4 »

Artur pisze:... jestem za wyższą jakością
Też jestem za lepszą jakością tych ubrań.
Y61 SUPER + SCOTT
Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Amikolaj »

WRESZCIE!

Sorry Panowie. Najpierw sie uczylem prgramow a wczoraj literalnie zasnalem nad strasznie wolnym komputerem.
Oto projekty. Dajcie znac co ewentualnie zmienic. Teraz to juz bedzie blysk, bo wiem jak to sie robi.

Pozdro.
Amik

http://amik21.smugmug.com/Sports/Koszul ... 2571_zugKz
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Nowik »

Czy koszulki z długim rękawem robimy czarno-żółte? Jeśli założymy spodenki krótkie lub długie też czarne to wyjdzie Zorro lub Man In Black :wink: Może zostawić jasną kolorystykę lub dla odmiany trochę ciemniejszy niebieski? Czy panel boczny - z logo - to rękawy? Jeśli nie, to w jakim kolorze są rekawy?
Spodenki będą czarne z logo na udach + tyłek?
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: franc »

No i logo by było fajnie z napisem dać i orygilanym tłem strzałki
(tak jak w jpg.)

Mnie osobiście bardziej podoba się wzorek z czarnym :D
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: ap4x4 »

Nowik pisze: Jeśli założymy spodenki krótkie lub długie też czarne to wyjdzie Zorro lub Man In Black
W takim razie skoro wzór pasuje nam wszystkim spróbujmy coś może jeszcze zamieszać z kolorami.
Ja proponował bym spodenki zrobić w kolorze boków koszulki

Mikołaj wrzuć jeszcze inne kolory np:
1. koszulka góra przód i tyłgrafit boki pomarańcz logo żółte na szarej strzałce ------ spodenki grafit logo żółte na szarej strzałce
i odwrotnie
2. koszulka góra przód i tył pomarańcz boki grafit logo żółte na szarej strzałce ------ spodenki pomarańcz logo żółte na szarej strzałce
Y61 SUPER + SCOTT
Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Amikolaj »

Siema. Dzieki za komentarze.
@ Novik. To dobrze, ze wygladac bedziemy jak batman, czy nie bo nie ogarniam?
@ Franc. Problem z logiem oryginalnym jest taki, ze to tlo jest cieniowane. Po przerzuceniu do programu rysunkowego wychodzi straszna pikselacja. Dlatego musialem zmienic kolor. Postaram sie aby to tlo bylo bardziej wyraziste.
@ 4x4 postaram sie pozmieniac kolory wg Twojego pomyslu i podesle na strone wieczorem.

Pozdro, Amik
Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Re: Stroje organizacyjne

Post autor: Amikolaj »

najnowsze projekty juz na stronie
zapraszam
http://amik21.smugmug.com/Sports/Koszul ... 7206_S7PHx
ODPOWIEDZ