Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: imbir »

Amikolaj pisze:Jednak mi sie nie chce do Krakowa. Za duzo w tym tygodniu bylem w podrozy i za duzo mam w przyszlym znowu podrozowania przed soba. W domu mi sie chce posiedziec.

Ale chetnie skocze na jakis wspolny trening - tak, zeby pol dnia zostalo potem albo przedtem. Ma ktos ochote i pomysl na jakas fajna traske? Tak do 80km.....ale moze byc syte 60.

Mik
Ja chętnie zabiorę się w odjazd. Niedziela rano (godz. 9.00). Może zrobić następującą traskę? W-wa-Nieporęt-Legionowo-Chotomów-N. Dwór Maz.-Kazuń Majdany-Czeczotki-Palmiry-Cm. Północny-Metro. Fajna pętla.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: Artur »

Fajna trasa, zorientowałem się jednak poniewczasie... zaliczyłem niewielki (samotny) trening po poligonie za Wesołą. Wyszło 45 km.
Za dwa tygodnie finał
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: Nowik »

A Lajkoników nikt nie odwiedził? Było luźno na trasie. Adrenalinki brak.
A Dyrektor sportowy będzie podpisywał nowe kontrakty na 2011 8)
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: imbir »

Artur pisze:Fajna trasa, zorientowałem się jednak poniewczasie... zaliczyłem niewielki (samotny) trening po poligonie za Wesołą. Wyszło 45 km.
Za dwa tygodnie finał
Przejechaliśmy z Mikołajem. Dziś dobre warunki. Bardzo twardo, mało piachu. Nic tylko śmigać. Odległość 101 km. Troszkę pod koniec pobłądziliśmy na zielonym rowerowym w Kampinoisie. Śmiesznie to wygląda na gps. Czas jazdy 5,21 Prędkość śr ruch. 18,8 km/h.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: Amikolaj »

Zaiste, bardzo zacna trasa byla, choc tylek boli. Dziekim Imbir za pomysl trasy. Potwierdzasz slusznosc wyboru Ciebie na naczelnego przewodnika teamu :)
Za 2 tygodnie damy czadu. Znowu cala adrenalinka na starcie !
Mik.

Cos Andrzej przycichl....?
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: ap4x4 »

Amikolaj pisze:Cos Andrzej przycichl....?
Bo wolny wiiikkend miałem :mrgreen:
i nic nie chciało mnie się robić 8)
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: imbir »

Z tego co widać to niezła rzeźnia błotna była i do tego zepsute karchery na mecie. :-) Grupa zawodowców Galińskiego narzuciła ostre tempo. Wymiatacze z górnych sektorów mieli godzinną stratę do pierwszego. Nadal trzymamy się w pierwszej setce :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: ap4x4 »

imbir pisze: Wymiatacze z górnych sektorów mieli godzinną stratę do pierwszego:-)
Czytałem na forum że ktoś kto wygrał w swojej kategorii spadł do niższego sektora
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:
imbir pisze: Wymiatacze z górnych sektorów mieli godzinną stratę do pierwszego:-)
Czytałem na forum że ktoś kto wygrał w swojej kategorii spadł do niższego sektora
Jak się patrzy na wyniki sektorowe, to nie wygląda to źle. W sektorach pospadało max 2 osoby, a reszta bez awansu obroniła sektory. Mało ludzi pojechało i byli tylko Ci co im bardzo zależy, więc wymiatacze. Patrzyłem po wynikach, byłbym jednym z ostatnich w open :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: Nowik »

U Golonki (Kraków 2009) miałem czas 4:04.
U Zamany (piszą że był łatwiejszy) mimo tego samego dystansu, może nabiłoby 3:30 :(
Słaba frekwencja chyba daje odpowiedź, czy Zamana powinien pchać się do Krakowa. Ktoś napisał na forum, że chętni na te trasy to pojadą u Golonki lub Grabka. Trzeci maraton w Krakowie (podobne trasy) na przestrzeni 45 dni, to nawet miejscowych znudziło. Tam zawsze padały rekordy ludzi.
Uważam, że dla Mazovii od kilku sezonów zrobiło się miejsce w Górach Świętokrzyskich. Golonko zrezygnował z Kielc i okolic, a istnieje tam tylko Liga Świętokrzyska (wielkość PolandBike). Łatwiej dojechać z rana samochodem, a i górzyste trasy są bardziej dla amatorów z Mazovii. Chyba kierunek Szydłowiec i Skarżysko są OK. Choć wystartowało "tylko" po 700 główek. Dla Mazovian nie wolno przesadzić z trudnością trasy.
To tyle :?
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: imbir »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: ap4x4 »

fotomontaż
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:fotomontaż
To nie jest co prawda Kraków, ale Lublin z tego roku :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Mazowia MTB KRAKóW ???NIE JEDZIEMY???

Post autor: ap4x4 »

imbir pisze:
ap4x4 pisze:fotomontaż
To nie jest co prawda Kraków, ale Lublin z tego roku :-)
Właśnie jakieś znajome to błoto się mi wydało :mrgreen:
Y61 SUPER + SCOTT
ODPOWIEDZ