Łomianki Mazovia

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: ap4x4 »

Artur pisze:..Pomyślcie czy coś powinniśmy domówić do kompletu ubrań
Pewno by się przydały długie gacie i cieplejsza góra ale może będziemy robić nowe całe komplety na nowy sezon ??
Co sądzicie o nowych WYGODNIEJSZYCH strojach ???
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: Nowik »

imbir pisze:Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ale terminarz wywiesili :lol: Znacie jakąś wiochę Mazovia :lol: Wszystkie edycje w jednym miejscu :wink: Do dupy Org.
Jedyne co można wyczytać to 24H wróciło na pierwszy weekend lipca = może wreszczie sie uda.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: Nowik »

Artur pisze:uwierzcie... było zimno. Może nie póki jechałem ale po zakończeniu błyskawicznie zmarzłem.
Piorunem zakładałem kolejne warstwy ubrań. Marcin założył nawet onuce na buty.
Pomyślcie czy coś powinniśmy domówić do kompletu ubrań
ap4x4 pisze:
Artur pisze:..Pomyślcie czy coś powinniśmy domówić do kompletu ubrań
Pewno by się przydały długie gacie i cieplejsza góra ale może będziemy robić nowe całe komplety na nowy sezon ??
Co sądzicie o nowych WYGODNIEJSZYCH strojach ???
Co oznacza wygodniejsze stroje? Ja nie zdążyłem wystartować w tegorocznych i już do zmiany?
Fakt. Obecna pogoda jest najtrudniejsza do dobrania odpowiedniego ubrania na start. Ani upał, ani mróz. Dobry strój startowy utrzymuje odpowiednią temperaturę podczas jazdy, a nie stania. Albo OK w czasie wyścigu - marzniesz po, lub ciepło po - przepocony w trakcie. Zawodnicy zawsze na mecie zakładają ciepłe kurtki. Nasze czarne bluzy nadają się jako druga lub trzecia warstwa.
Mam ciepłą bluzę rowerową wg. producenta do jazdy poniżej 10st. Ale przy ostrzejszej jeździe nawet poniżej zera wracam mokry. Zimowe spodnie z windstoperem też zakładam na mróz. Słyszę, że to ostatnie podrygi Artura na rowerze, inni też raczej odstawiają rower na zimę - to po co komu zimowe stroje :?
Jak inni?
Nie lepiej grzańca :D
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: ap4x4 »

Nowik pisze: Co oznacza wygodniejsze stroje?
Ja nie zdążyłem wystartować w tegorocznych i już do zmiany?
Wygodniejsze mam na myśli że jak wciągnę spodenki nie będę się czuł jak bym założył zbroję z bitwy pod Grunwaldem :D
A może będziemy zmieniać ponieważ po niezłym sezonie znajdziemy nowych sponsorów :D
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: imbir »

Nowik pisze:
Artur pisze:uwierzcie... było zimno. Może nie póki jechałem ale po zakończeniu błyskawicznie zmarzłem.
Piorunem zakładałem kolejne warstwy ubrań. Marcin założył nawet onuce na buty.
Pomyślcie czy coś powinniśmy domówić do kompletu ubrań
ap4x4 pisze:
Artur pisze:..Pomyślcie czy coś powinniśmy domówić do kompletu ubrań
Pewno by się przydały długie gacie i cieplejsza góra ale może będziemy robić nowe całe komplety na nowy sezon ??
Co sądzicie o nowych WYGODNIEJSZYCH strojach ???
Co oznacza wygodniejsze stroje? Ja nie zdążyłem wystartować w tegorocznych i już do zmiany?
Fakt. Obecna pogoda jest najtrudniejsza do dobrania odpowiedniego ubrania na start. Ani upał, ani mróz. Dobry strój startowy utrzymuje odpowiednią temperaturę podczas jazdy, a nie stania. Albo OK w czasie wyścigu - marzniesz po, lub ciepło po - przepocony w trakcie. Zawodnicy zawsze na mecie zakładają ciepłe kurtki. Nasze czarne bluzy nadają się jako druga lub trzecia warstwa.
Mam ciepłą bluzę rowerową wg. producenta do jazdy poniżej 10st. Ale przy ostrzejszej jeździe nawet poniżej zera wracam mokry. Zimowe spodnie z windstoperem też zakładam na mróz. Słyszę, że to ostatnie podrygi Artura na rowerze, inni też raczej odstawiają rower na zimę - to po co komu zimowe stroje :?
Jak inni?
Nie lepiej grzańca :D
Stroje organizacyjne to są raczej do startów w lecie. Trenować można w cywilnych. Teraz myślę o nartach, nowych kołach i amorze na przyszły sezon. Jeżeli chodzi o sponsorów to musimy uważać żeby nam Andrzeja nie porwali do jakiegoś Krossa, albo Body Athletica :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: ap4x4 »

imbir pisze: Jeżeli chodzi o sponsorów to musimy uważać żeby nam Andrzeja nie porwali do jakiegoś Krossa, albo Body Athletica :-)
:lol:
prorok jaki czy co ?
8)
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:
imbir pisze: Jeżeli chodzi o sponsorów to musimy uważać żeby nam Andrzeja nie porwali do jakiegoś Krossa, albo Body Athletica :-)
:lol:
prorok jaki czy co ?
8)
Te cwaniaki chodzą i się rozglądają na co lepszych z 1 sektora i przeglądają wyniki. C'est la vie :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: Nowik »

Co do gaci to się zgadzam. Mogły być większe. Ale jest metoda: zakładam 3 pary bielizny, na to gacie kolarskie, siedzę godzinę w tej ciasnocie, zdejmuję całą bielizne i jaki LUZ :lol: :lol: :lol:
Andrzej jak odejdziesz (żart) to chociaż odsprzedaj większe, adrenalinkowe gacie :mrgreen:
Andrzej pociągnie Marka itd. Nas już nie.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: ap4x4 »

Nowik pisze: Andrzej jak odejdziesz (żart) to chociaż odsprzedaj większe, adrenalinkowe gacie :mrgreen:
Andrzej pociągnie Marka itd. Nas już nie.
Moje gacie (XXL) kto da więcej :mrgreen:
A może "przyprowadzę" jeszcze jednego Marka (na razie jest na etapie kupna rowerka nie wie czy scott ale ma być na pewno carbon)
Y61 SUPER + SCOTT
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Łomianki Mazovia

Post autor: Artur »

Jarek, jak masz problem, to te moje gacie będą jak znalazł...
mi sięgają do kolan... Tobie ... do kostek :lol:
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
ODPOWIEDZ