Northec MTB

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Northec MTB

Post autor: ap4x4 »

Nowik pisze: Za tydzień triathlon na Stegnach. Kiedyś byli chętni.
Byli ale długich łyżew nie załatwili :evil:
I za mało ostatnio na nogacy biegali.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Northec MTB

Post autor: imbir »

Ktoś myśli o Karczewie w niedzielę 19 lutego 2012, pętelka 30 km? Może być niezła rzeźnia, nie wiem co lepiej mróz -30 st C, lodowisko, czy świeży śnieg? Coś jeździcie, bo ja zero. :-) Na pewno w Karczewie pojawi się szalony Marek ze średnią 30 km/h :-) Fajny jest rower do kupienia. Karbon za 3.360,- Szczegóły na stronie.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Northec MTB

Post autor: Nowik »

Myślę, choć w te mrozy mało intensywnie :wink:
Jeździłem w Kabatach tydzień wstecz, ale było tylko -6.
Oferta ciekawa, przejechać się dla fanu. Decyzja w sobotę dzień przed (pogoda).
Tylko start o 10.00. Buźki przymrozi na czerwono :oops: :oops: :oops:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Northec MTB

Post autor: imbir »

Kto wystartuje trzy razy Northtec dostanie czapkę. Myślę, że to kusząca zachęta :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Northec MTB

Post autor: ap4x4 »

Ja niestety nic nie jeździłem i nie wystartuję, najbardziej szkoda mi czapki której nie dostanę :mrgreen:
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Northec MTB

Post autor: Nowik »

Andrew. Chyba warto dla tej czapeczki zmobilizować się trochę i popedałować z kolegami :lol:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Northec MTB

Post autor: Artur »

Pogubiłem trochę wątki. W końcu nie wiem czy startuję w 2011 czy 2012. Fit jednak z chęcią bym pojechał...
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Northec MTB

Post autor: imbir »

imbir pisze:Ktoś myśli o Karczewie w niedzielę 19 lutego 2012,
Przecież jest napisane.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Northec MTB

Post autor: Nowik »

Artur pisze:Pogubiłem trochę wątki. W końcu nie wiem czy startuję w 2011 czy 2012...
W 2011 ? To chyba trzeba Ciebie teleportować jak w Star Treku - razem z rowerem oczywiście :wink:
To widzimy się na starcie (w 2012)?
Dziś sprawdzałem Kabaty. Lodowisko przykryte cienkim śniegiem. Był "szlif". Dobrze, że było -9, bo licznik mierzy do -10 :|
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Northec MTB

Post autor: greg-GM »

imbir pisze:Ktoś myśli o Karczewie w niedzielę 19 lutego 2012, pętelka 30 km? Może być niezła rzeźnia, nie wiem co lepiej mróz -30 st C, lodowisko, czy świeży śnieg? Coś jeździcie, bo ja zero. :-) Na pewno w Karczewie pojawi się szalony Marek ze średnią 30 km/h :-) Fajny jest rower do kupienia. Karbon za 3.360,- Szczegóły na stronie.
Też fajnie - taki Karczew a zwłaszcza szlaki w Mazowiecki PK - to bardzo chętnie tylko już chyba wolę + 30 a nie jakiś straszonko "-30". Kto to słyszał - za nic się nie dam wyciągnąć z mojej dziupli. Co najwyżej pokręcę się trochę po domu ... no na podstawkach z jednym kołem w obudowie :wink:
i poczekam na 8) pogodę żeby mój rower nie przemarzł na kość.
A tymczasem może by tak omówić to co się gdzie i jak kręci ... przy nie koniecznie bezalkoholowym ? - no taką mam ideę na taką pogodę :)
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Northec MTB

Post autor: Artur »

załapałem grypę żołądkową po dziecku. Po 3 dniach jestem już o 7 kg lżejszy (Prawie tyle zrzuciłem przez cały zeszły sezon). Nie wiem czy by mi sił starczyło aby rower na hak założyć. Chociaż na Fit chyba nie ma liczenia międzyczasów. Wystarczy przekroczyć start i metę i już jest ok. Pamiętacie jak to jest w regulaminie? Doliczają jakieś minuty karne za kółeczko po boisku?
W każdym razie czapeczkę chyba właśnie szlag trafił :)

Duch sportu nie pozwala mi aby wysłać Jarka z moim chipem :lol:
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
ODPOWIEDZ