3 kwietnia Otwock

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: 3 kwietnia Otwock

Post autor: Nowik »

imbir pisze: Nałęczów u Langa też piękna trasa, fajnie obmyślona.
Jak chciałem wystartować w Nałęczowie 2010, to maraton opóźnił o 2 tygodnie :evil: Ale o tej trasie myślę od dłuższego czasu. Może zamiast Olsztyna w Mazovii zaliczyć Langa? Bliżej do Nałęczowa. Dojazd nawet OK.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: 3 kwietnia Otwock

Post autor: imbir »

Nowik pisze:
imbir pisze: Nałęczów u Langa też piękna trasa, fajnie obmyślona.
Jak chciałem wystartować w Nałęczowie 2010, to maraton opóźnił o 2 tygodnie :evil: Ale o tej trasie myślę od dłuższego czasu. Może zamiast Olsztyna w Mazovii zaliczyć Langa? Bliżej do Nałęczowa. Dojazd nawet OK.
Myślę, że to jest dobra koncepcja. :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 3 kwietnia Otwock

Post autor: Artur »

nikt nie myślał aby objechać w ten weekend trasy w Chorzelach? to może być luźna wycieczka ale i wyzwanie :wink:
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: 3 kwietnia Otwock

Post autor: imbir »

Artur pisze:nikt nie myślał aby objechać w ten weekend trasy w Chorzelach? to może być luźna wycieczka ale i wyzwanie :wink:
To słabe jest, odradzam. Bylem raz, wyrwali z kopyta, a później ich szukałem po lesie. Zresztą za tydzień będziesz miał przyjemność poznać z bliska Dębowe Góry. :-) Proponuję jutro Kampinos. Start g. 11.45 Zajrzyj na wątek sochaczewski. Jeżeli rano nie będzie totalnej zlewy to jadę.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 3 kwietnia Otwock

Post autor: Artur »

http://maratonyzcharakterem.pl/

gazetka z Mazovii a tam... Pan który pokonał sam siebie :D
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: 3 kwietnia Otwock

Post autor: imbir »

Artur pisze:http://maratonyzcharakterem.pl/

gazetka z Mazovii a tam... Pan który pokonał sam siebie :D
:-) Niezła reklama adrenalinka.pl. Chcialem tak jak w Tour de France, że się pokazuje sponsora na koszulce :-) Ktoś z Was był już w gazecie? :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: 3 kwietnia Otwock

Post autor: Nowik »

A ja jechałem tuż obok :( i mnie wycieli.
ale egzemplarz gazetki zapodałem do archiwum.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
ODPOWIEDZ