Mazovia Sierpc 3-05-2011

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Mazovia Sierpc 3-05-2011

Post autor: imbir »

Kto planuje jechać? Pozdrawiam
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazovia Sierpc 3-05-2011

Post autor: Artur »

zobaczymy, spróbuję się ustawiać na Sierpc i Legionowo. Marzy mi się Kampinos na 22.05 (Legia MTB Marathon).
Kręcę, kręcę, zobaczymy jak z formą będzie (przeziębienie mnie łapie)
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Mazovia Sierpc 3-05-2011

Post autor: imbir »

Artur pisze:zobaczymy, spróbuję się ustawiać na Sierpc i Legionowo. Marzy mi się Kampinos na 22.05 (Legia MTB Marathon).
Kręcę, kręcę, zobaczymy jak z formą będzie (przeziębienie mnie łapie)
Sierpc. Wyceniają na 4 ze względu na duże ilości piachu i trasę interwałową w stylu Otwocka. Możesz być niezadowolony. 7 Maj Nowy Dwór Poland Bike może być dobrą traską. Legia MTB Maraton to raczej zawody dla ścigantów. W tym samym dniu Poland Bike organizuje Łuków, niedaleko W-wy.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazovia Sierpc 3-05-2011

Post autor: Artur »

W Otwocku dałem ciała. Za wcześnie na Mega no i pojechałem na samej wodzie. Skurcze tak mnie powykręcały, że jechałem jak paralityk.
Teraz może już być tylko lepiej. Kupiłem syropek Nutrenda, rower wrócił z serwisu, ćwiczę...
2 sektor to to nie będzie ale z 11 nie spadnę na bank...
:!:
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
ODPOWIEDZ