Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Ekspedycje i wyprawy z wykorzystaniem samochodów terenowych. Możliwość zapisów na imprezy adrenalinka.pl

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Igor909
Posty: 167
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, o 17:04
Lokalizacja: Wawa

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: Igor909 »

Napisz prosze o alternatorze ...
Dlaczego go wymieniles ? Nie dlatego ze Twoi mechanicy pomylili kierunki obrotów ?
Pompa wspomagania ? Tak , dostałeś na gwarancji ale doskonale wiesz ze była uszkodzona mechaniczne
Świece ? Możliwe bo szalał przekazniki , teraz poprawilismy system grzania , jest na guzik i nic sie nie pali
Turbina ? Tak , błąd Spawania Dolotu ( czynnik ludzki ) naprawilismy

Przestań płakać ... sprzedaj ten ujowy silnik chodzby nawet mi

Masz warsztat ... swoją droga zajebiscie sobie go przygotowales na wyprawę

Wrzucisz sobie super silnik super
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: 9mm »

proszę , żebyś się nie męczył tu masz obrazek silnika który mi przesłałeś https://mail-attachment.googleuserconte ... T-UCnx371U , porównaj sobie z tym który mi włożyliście , silnik miał mieć 17 tyś mil , osprzęt ma dużo więcej , zresztą silnika też nie jestem pewien.Skrzynia miała być nowa a jest używana.Dla mnie jest to już żalosne , ale proszę ...
Awatar użytkownika
Igor909
Posty: 167
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, o 17:04
Lokalizacja: Wawa

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: Igor909 »

Ok
Wieczorem wkleję swoje zdjęcia bo Twoje nie robi
Przejrzałem maile ... wiem co Ci sprzedałem ... tym bardziej Ty wiesz
Skrzynię biegów miałeś nową ... zdemontowaną z nowego samochodu wojskowego
plum76
Posty: 31
Rejestracja: 31 lipca 2013, o 10:16

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: plum76 »

Witam,

W nagłówku widzę ze ten wątek jest o wyprawie na Zabajkale a nie o sprzedażny silnika.
Myślę że sa inne lepsze miejsca gdzie możecie sobie wyjaśnić szczegóły waszej transakcji, ale jak koniecznie chcecie to pewnie tutaj też można.

Ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia a podróży. Poproszę ładnie.
paweł
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: 9mm »

spoko , ja już nie będę bo nie ma o czym , przeniosę się z tematem w inne miejsce jak będzie takie parcie. Zdjęć jest bardzo dużo , generalnie większość zassał Wojtek , brakuje mu jeszcze tylko części materiałów od Andrieja który z nami chwilę jechał :mrgreen: Problem jest tylko z ich ilością , np. naszym aparatem zrobiliśmy 1800 zdjęć i trochę filmów , trzeba to jakoś przejrzeć i gdzieś wystawić.Chwilowo to muszę ogarnąć życie/firmę na miejscu potem pobawię się zdjęciami.Myślę ,że tu największe pole do popisu ma Wojtek , jest informatykiem i dobrze przerabia takie tematy.
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: as1 »

świetnie, czekamy na dokończenie relacji i zdjęcia, już nie możemy się doczekać :mrgreen:
ka_sia
Posty: 21
Rejestracja: 18 lutego 2012, o 15:52

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: ka_sia »

Miałam wczoraj kontakt z Marcinem. Powinni dotrzeć dzisiaj do Wa-wy. Cieszę się, że reszta dojechała cało do domu. 9-tka szukaj pozytywów :D Po tym wyjeździe jesteś jeszcze bogatszy w nowe doświadczenia. Nikt nie obiecywał, że będą to doświadczenia natury estetyczno-duchowej :mrgreen: Teraz jadąc Bulgotem, gdy usłyszysz "inny" dźwięk, z nieomalże 100% prawdopodobieństwem będziesz mógł zdiagnozować usterkę i sprawnie usunąć ją na środku drogi :wink:
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: 9mm »

Zapomniałem jeszcze o najważniejszym. Bardzo chciałem podziękować Ciachowi czy też temu Ciachu 8) z Myszyńca , który na wylocie jeszcze z Polski kiedy stanął mi ten zajebisty i mało używany amerykański kompresor klimy , paląc pasek , dociągnął mnie 100km do swojego warsztatu , wybudował protezę klimy , która pozwoliła pojechać dalej na oryginalnym pasku cały ten bałagan.Na miejscu , a było już późno, zostaliśmy uraczeni smakowitą pizza przez jego żonę czekając na zakończenie prac.Dla takich ludzi i sytuacji warto jeździć na takie wyprawy.
Awatar użytkownika
SCORPION
Posty: 43
Rejestracja: 7 lipca 2008, o 09:51
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: SCORPION »

Umówmy się, że do końca tygodnia ogarnę relację i zdjęcia. Wszystko pokażemy. Potrzebuję kilka dni na ogarnięcie firmy póki co mam 2909 maili do przeczytania i kilka osób które coś ode mnie potrzebują. Wszystkie zakładane budżety nawet te pesymistyczne zostały mocno przekroczone, więc teraz trzeba na to zarobić.
Jeszcze żyję wyjazdem i opowieściami np. jak Janek uciekał przed Jarkiem :).
Póki co trudno się jest przestawić z tak egzotycznych wrażeń do codziennego kieratu.
Awatar użytkownika
Igor909
Posty: 167
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, o 17:04
Lokalizacja: Wawa

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: Igor909 »

9mm pisze:spoko , ja już nie będę bo nie ma o czym , przeniosę się z tematem w inne miejsce jak będzie takie parcie.
Silnik kupiłeś w lutym 2011 roku ... dokładnie wiedziałeś co kupujesz
Silnik miał przebieg 17 tyś mil , zapłaciłeś za niego 25.000 zł netto , jest to wersja 300 konna
Wiedziałeś że taki nowy kosztuje 81.000 zł

Jedno ze zdjęć które dostałeś

Obrazek
Awatar użytkownika
Czarny
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: Czarny »

plum76 pisze: W nagłówku widzę ze ten wątek jest o wyprawie na Zabajkale a nie o sprzedażny silnika.
Myślę że sa inne lepsze miejsca gdzie możecie sobie wyjaśnić szczegóły waszej transakcji, ale jak koniecznie chcecie to pewnie tutaj też można.

Ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia a podróży. Poproszę ładnie.
paweł
Się podpisuję pod tymże apelem i tyż na foty czekam :)
S10 project mode: on
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: 9mm »

taki filmik na początek 8)
http://www.youtube.com/watch?v=x1NcfHxs ... e=youtu.be szerokość patrola dodawała trochę adrenaliny :mrgreen:
Awatar użytkownika
rad-t
Posty: 187
Rejestracja: 20 grudnia 2007, o 16:16

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: rad-t »

za każdym razem jak oglądam przejazd przez ten "mostek" to ciągle robi piorunujące wrażenie :)
Autobus czerwony
http://www.explorerfanklub.org.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
mateebee
Posty: 28
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, o 14:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: mateebee »

rosyjska sztuka inżynierska powala na kolana :mrgreen:
... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
Awatar użytkownika
L80
Posty: 130
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, o 19:32
Lokalizacja: Mława

Re: Projekt X Zabajkale - relacje komentarze

Post autor: L80 »


Co to są takie te wystające z barierkami po bokach "mostu" ?
ODPOWIEDZ