Wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Ekspedycje i wyprawy z wykorzystaniem samochodów terenowych. Możliwość zapisów na imprezy adrenalinka.pl

Moderatorzy: franc, Student

as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: as1 »

witam serdecznie,
po tegorocznym (super udanym :mrgreen: ) wyjeździe do Rumunii nadszedł czas planowania wyjazdu 2015r
w przyszłym roku w lipcu, albo na początku albo w pierwszym tygodniu lipca, ruszamy do Albanii i Macedonii, już się doczekać nie mogę :D
Wyjazd planujemy na trzy tygodnie, ale już wiem że kilka osób dojedzie tylko na dwa i gdzieś nas złapie po drodze, albo wyjedzie tydzień wcześniej. Wyjazd jak w zeszłym roku zdecydowanie lajtowy bez napinki, ale mam nadzieję że jakieś "myki" pod drodze zaliczymy. W Rumunii zaliczyliśmy nawet więcej niż kilka, pamiętasz Darku 8) . Jest już kilka załóg chętnych, ale mamy jeszcze jakieś miejsce wolne, chętnych proszę o kontakt na priv.
pozdrawiam as
Jerry_Patrol
Posty: 50
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 13:04

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: Jerry_Patrol »

Cześć As!
Masz już może jakieś bardziej konkretne plany. Harmonogram, trasa itp.? Chętnie zapoznałbym się z tym i popracował nad mapami. :D
P.S. Obejrzałeś "Hydrozagadkę"? :mrgreen:
plum76
Posty: 31
Rejestracja: 31 lipca 2013, o 10:16

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: plum76 »

Jerzy wszyscy jeżdżą w te same miejsca: http://sliva.pl/wyprawy,albania-2012.html.

Kierunek polecam, nocowanie na dzikich plażach super, ludzie też fajni 2tygodnie jest optymalnie 3 to z duzym zapasem, ale jak widziałem Rumunie ASa to wiem czemu planuja 3 tygodnie.
As pomyślcie czy nie zrobić przez tydzień jeden Czarnogóry, wówczas rozpoczynam z rodziną negocjajce żeby jechać z wami..

Paweł
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: as1 »

Jerry_Patrol pisze:Cześć As!
Masz już może jakieś bardziej konkretne plany. Harmonogram, trasa itp.? Chętnie zapoznałbym się z tym i popracował nad mapami. :D
P.S. Obejrzałeś "Hydrozagadkę"? :mrgreen:
jeszcze do trasy konkretnie nie usiadłem, dostałem roadbooka, ale na pewno go troszkę przekonstruuję żeby nie był za lajtowy (wiem że Gocha lubi jak jest gruuuubo :mrgreen: ) na pewno Ci wyślę. Liczę na Twoje mapy, przepiękne ścieżki można znaleźć, jeśli chodzi o wojskowe mapy Rumunii które miałeś to mam już całą Albanię i Macedonię. Czekam na propozycję co chcielibyśmy obejrzeć i połączę to bezdrożami, maila macie wysyłajcie propozycje. To się tyczy wszystkich załóg.
Hydrozagdki jeszcze nie obejrzałem, aaaalllleeeee obejrzę na bank. As w roli głównej to musi być coś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: as1 »

plum76 pisze:Jerzy wszyscy jeżdżą w te same miejsca: http://sliva.pl/wyprawy,albania-2012.html.

Kierunek polecam, nocowanie na dzikich plażach super, ludzie też fajni 2tygodnie jest optymalnie 3 to z duzym zapasem, ale jak widziałem Rumunie ASa to wiem czemu planuja 3 tygodnie.
As pomyślcie czy nie zrobić przez tydzień jeden Czarnogóry, wówczas rozpoczynam z rodziną negocjajce żeby jechać z wami..

Paweł
właściwie moglibyśmy Czarnogórę zaliczyć, nie widzę problemu, jeśli się wyrobimy. Wakacje z asem są całkowicie bez napinki :mrgreen: . A mógłbyś mi Pawciu podesłać jakąś przykładową trasę najlepiej w takim formacie żeby człowiek prehistoryczny taki jak ja mógł ją na garminie otworzyć 8)
Oczywiście serdecznie zapraszamy, daj tylko znać w miarę wcześnie bo nie chciałbym żeby jechało więcej niż sześć aut, a już mamy potwierdzone cztery-pięć.
wyślij mi na priv swojego maila i może tel to bym Cię podpytał o parę spraw.
z góry dzięki
as :mrgreen:
Jerry_Patrol
Posty: 50
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 13:04

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: Jerry_Patrol »

plum76 pisze:Jerzy wszyscy jeżdżą w te same miejsca: http://sliva.pl/wyprawy,albania-2012.html.

Kierunek polecam, nocowanie na dzikich plażach super, ludzie też fajni 2tygodnie jest optymalnie 3 to z duzym zapasem, ale jak widziałem Rumunie ASa to wiem czemu planuja 3 tygodnie.
As pomyślcie czy nie zrobić przez tydzień jeden Czarnogóry, wówczas rozpoczynam z rodziną negocjajce żeby jechać z wami..

Paweł
Paweł, fajna wycieczka, aż chce się jechać natychmiast :) A co do trasy ze zdjęć, gdybyś ją miał w formie jakiegoś tracka, śladu (.kml, .kmz, .plt,...), byłbym wdzięczny :wink:
plum76
Posty: 31
Rejestracja: 31 lipca 2013, o 10:16

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: plum76 »

jerry napisz na priv, mam to w garminie.
pawel
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: as1 »

moi drodzy wyprawo-maniacy
poznałem dziś człowieka który był kilka razy w Albanii dużo mi podpowiedział, nie ukrywam że przy tworzeniu trasy troszkę będę się posiłkował pokonaną przez niego trasą.
podsyłam link do jego filmu o Albanii i strony:
https://www.youtube.com/watch?v=PVor31oulwU
http://77.65.146.163:8080/MyWeb/grupaws ... hodnie.htm
co myślicie???
Malgosiawawa
Posty: 15
Rejestracja: 24 października 2010, o 22:24

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: Malgosiawawa »

Kierunek polecam, nocowanie na dzikich plażach super, ludzie też fajni 2tygodnie jest optymalnie 3 to z duzym zapasem, ale jak widziałem Rumunie ASa to wiem czemu planuja 3 tygodnie.
Bo to AS nad Asy. :oops:

Asiorku na filmiku są górki,skałki i o taki teren chodzi bez czarnego (szutru). :twisted:
Nocne plażowanie coś w tym jest :roll:
I nie zapraszaj tak bo będzie jak na Białorusi rano trudno będzie wszystkich dobudzić :wink:
Jerry_Patrol
Posty: 50
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 13:04

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: Jerry_Patrol »

As,
jak prace nad ustalaniem trasy? :D
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: as1 »

Jerry mój drogi, usiadłem dziś troszkę do traski i muszę Ci powiedzieć że będzie naprawdę godnie ;)
a tak ogólnie kochani to zamykamy listę chętnych do naszej małej turystycznej przejażdżki ;)
na tę chwilę mamy 7 aut, to myślę w zupełności wystarczy.
Dogrywamy jeszcze termin wyjazdu, (miałeś do mnie dzwonić mój drogi ;)) i ruszamy na początku lipca na dwa tygodnie, na trzy może się nie udać ;(
aha proponuję wszystkim zrobić przegląd klimy bo będzie gorąco ;) ;)
jak ułożę całą traskę to Ci wyślę i wszystkim innym, chociaż niektórzy wolą jechać w ciemno
generalnie sprawdzamy auta, uszczelniamy płyny hamulcowe ;) i ruszamy
jesteśmy w kontakcie,
pozdrawiam
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: as1 »

kochani, gdyby jeszcze ktoś nie wiedział mamy już termin. Nasza grupa podzieli się na dwie części.
Pierwsza wyjeżdża 03.07 i wraca max 26.07 czyli trzy tygodnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a druga wyjeżdża 10.07 i też wraca 26.07 czyli dwa tygodnie
już się kurczaki doczekać nie mogę
Malgosiawawa
Posty: 15
Rejestracja: 24 października 2010, o 22:24

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: Malgosiawawa »

Nic się nie dzieje jaki tu spokój.
Jakieś przemyślenia.My jedziemy w drugim terminie.Nie znamy trasy i miejsca spotkania.
Kto jedzie w drugiej turze.
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: as1 »

hehe spokojnie planujemy traskę, będzie Pani zadowolona :mrgreen:
z asem nie ma nudy :D
a tak na poważnie, my z Darkiem ruszamy 3 lipca, a Wy moi drodzy dojeżdżacie 10 lipca z jerrym i Gośką oraz z bączkiem i Asią
w sumie jedzie 5 załóg
dokładne miejsce spotkania na pewno jakoś kiedyś podam :mrgreen:
widzimy się na bankiecie na zmotce to pogadamy
pozdrawiam
Awatar użytkownika
rad-t
Posty: 187
Rejestracja: 20 grudnia 2007, o 16:16

Re: wakacyjny wyjazd do Albanii i Macedonii 2015

Post autor: rad-t »

grupa hermetyczna czy bierzecie jeszcze kogoś pod uwagę ? ;)
też rozważamy wypad w tym terminie i w sumie raźniej byłoby pojechać w grupie.
Autobus czerwony
http://www.explorerfanklub.org.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ