Syberia - Bajkał 2016

Ekspedycje i wyprawy z wykorzystaniem samochodów terenowych. Możliwość zapisów na imprezy adrenalinka.pl

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Syberia - Bajkał 2016

Post autor: franc »

Zaczynamy tworzenie wstępnego szkieletu wyprawy na 2016 rok. Już teraz bowiem jak znam życie to i tak połowa się wykruszy :)

Lista

1. Franc/Kasia - Toyota Hilux - 100%
2. Piotr/ ........ - Nissan Patrol 100%
3.
4.
5.
6.
KONIEC
bajan
Posty: 11
Rejestracja: 24 sierpnia 2008, o 18:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Syberia - Bajkał 2016

Post autor: bajan »

Andrzeja i Gosię waćpan zabierze HDJ-80
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Syberia - Bajkał 2016

Post autor: franc »

Z radością :D To wyprawa życia - pewno porównywalna tylko z Waszą Afryką aczkolwiek tutaj jednak cały czas się jedzie - byłoby mi niezmiernie miło, wszak tyle już wspólnych dróg pokonaliśmy :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 108
Rejestracja: 19 kwietnia 2012, o 09:54
Lokalizacja: Końskie / Stara Kuźnica

Re: Syberia - Bajkał 2016

Post autor: Wojtek »

franc pisze: szukamy kierowców gotowych przewieźć Patrola i nim wrócić. Albo jadą ze mną dookoła Bajkału albo zostają na 2 tygodnie i sami włóczą się po południowym Zabajkalu
Jak wrócisz z Uralu, napisz coś bliższego na PW lub maila ?
Jeszcze tylko parę wiosen, jeszcze parę przygód z losem...
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Syberia - Bajkał 2016

Post autor: franc »

Jest klasyk czyli rezygnacja stuprocentowych załóg na 2 miesiące przed wyjazdem 8) Ja już więcej nie będę przewodniczył wokół Bajkału i jechałem tam tylko dlatego aby mieć bliżej Kamczatki. Jeżeli jeszcze kiedykolwiek to będę brał 100% kwoty na kwartał przed wyjazdem i nie ma, że boli, że kolega, że klient, że gość. Połowę kalendarza ustawiliśmy pod ten wyjazd. Szukamy chętnego rozsądnego towarzysza podróży dla Piotrka, który jako jedyny jest gotów pojechać wokół magicznego Bajkału ( Nissan Patrol 4.2 D) i być może jeszcze 2-3 załóg aby ten wyjazd miał w ogóle sens. Jeśli pilot i 2 załogi się nie znajdą to odpuszczamy wyjazd i pewno zrobię tygodniową Białoruś. A My z Kaśką tak czy owak odpalamy w stronę Kamczatki pewno pod koniec lipca :mrgreen: Pomrugamy Wam i pewno cuś drgnie :mrgreen: - tak, wiem jesteśmy NIEROZSĄDNI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i na pewno nic się nie uda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hinek
Posty: 78
Rejestracja: 8 maja 2008, o 20:08
Lokalizacja: Gdynia

Re: Syberia - Bajkał 2016

Post autor: Hinek »

franc pisze:Jest klasyk czyli rezygnacja stuprocentowych załóg na 2 miesiące przed wyjazdem 8)
Masz anielski charakter. Mnie by ch.. strzelił. Nie pojmuję mentalności zawracaczy dupy :evil: Łechtanie własnego ego? Budowanie się w towarzystwie? - JADĘ NA SYBERIĘ!! i w tym momencie ten jęk OOOJJJJEJKU!! Może o to chodzi?
Do naszego wyjazdu przed trzema laty przygotowywałem się rok...Ale ja wiedziałem, że to nie jest zwykły wyjazd. Podporządkowałem temu rok życia...i wróciłem szczęśliwy. Ale mi zależało. Zresztą, ja nie zmieniam decyzji.
Piszę to, bo może jacyś zawracacze dupy przeczytają to i zastanowią się w przyszłości. Przez głupie i lekkomyślne decyzje psujecie imprezy, psujecie innym ludziom urlopy, plany i przygotowania. Ech, szkoda słów. Pamiętam jak z jakiejś imprezy ktoś zrezygnował tłumacząc się, że będzie wylewać taras.....niespodziewanie :mrgreen:
Może to do kogoś dotrze? Może ktoś się zastanowi?
Pewnie nie :?
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Syberia - Bajkał 2016

Post autor: franc »

Spoko, luz Hiniu- tak już jest i będzie - turystyka Panie to nie jest bowiem łatwa rzecz :twisted:
Odpalamy pod koniec lipca :)
A w przyszłym roku jak Bóg da i zdrowie pozwoli Sachalin :wink:
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 31
Rejestracja: 22 lipca 2015, o 16:09

Re: Syberia - Bajkał 2016

Post autor: Adam »

Piszę to, bo może jacyś zawracacze dupy przeczytają to i zastanowią się w przyszłości. Przez głupie i lekkomyślne decyzje psujecie imprezy, psujecie innym ludziom urlopy, plany i przygotowania.
Przykre słowa, ale zasłużyliśmy na nie. Ja tez byłem na tej liście, której już nie widać. Mogę tylko napisać, że źle się z tym czuję, zdaję sprawę z tego, że wystawiłem Marcina. Równie źle się czuję z faktem, że nie zobaczę tej Syberii.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Syberia - Bajkał 2016

Post autor: franc »

Jeszcze się książę ponajeżdża :)

Ja po prostu jestem gotowy mentalnie, fizycznie i psychicznie na ten rok - umysł działa na wysokich obrotach, mimo natłoku zajęć jeszcze niczego nie schrzaniłem i wszystko jest ok. Kondycja fizyczna w porządku, siła jest. Czasu tylko mało na testy ale biorąc doświadczenie z rajdów to tego czasu nigdy nie ma i testujesz auto na rajdzie. Ja je przetestuję na dojeździe ( może pokuszę się o Starą Kołymę ) i w razie wojny w Magadanie zmodernizuję. A dalej nie ma już nic .......................................................
ODPOWIEDZ