TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Ekspedycje i wyprawy z wykorzystaniem samochodów terenowych. Możliwość zapisów na imprezy adrenalinka.pl

Moderatorzy: franc, Student

Pawliki
Posty: 18
Rejestracja: 20 listopada 2015, o 12:06
Lokalizacja: Lipniki/Bydgoszcz

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: Pawliki »

Będzie, będzie zabawa :D ; będzie się działo :shock: i znowu nocy będzie mało :(.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: franc »

Uwaga - jest drobna zmiana w campach. Pałac w Cieszynie zamieniony jest na Ośrodek EkoEden w Cieszynie ( to dosłownie 800 metrów różnicy ) - roadbook Was do niego zaprowadzi - można tam też samodzielnie rezerwować domki/pokoje.
tel. +48 (94) 36 71 784

Jest też fajna wiadomość dla tych, którzy szukają schronienia pod dachem w okolicach campu w Smołdzinie. Dosłownie 250 metrów od campu jest agroturystyka Dom Pod Jesionem tel. 605 055 003 - miejsca chyba jeszcze są :)
JACEK
Posty: 12
Rejestracja: 18 lutego 2015, o 18:37

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: JACEK »

A na północy drugi dzień pada :( , więc będzie błoto :D ..... Wczoraj mieliśmy nawet trochę śniegu :mrgreen: ..... będzie dobrze ,ja już chcę jechać.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: franc »

Będzie bardzo dobrze :) Nawet może za dobrze :wink:
A tak serio : pierwszy dzień typowa turystyka - bez błota, drugi - już coś pomalutku drgnie :wink: , trzeci to judgment day, czwarty - też jest co robić dla chętnych no i piąty - turystyka z tzw. elementami :mrgreen:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: franc »

Weźcie ciepłe śpiwory, czapki i rękawice - wszak to początek maja to i przymrozki mogą być. Ale będziemy się rozgrzewać wieczorami :wink:
leon zet
Posty: 76
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, o 22:28
Lokalizacja: Wyszków i okolice

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: leon zet »

Jak pogoda na miejscu?
U mnie wczoraj całą noc lało, jeśli tam było podobnie to... :mrgreen:
But gumowy, krok metrowy, łyk setkowy
www.pofajrancie.pl
Pawliki
Posty: 18
Rejestracja: 20 listopada 2015, o 12:06
Lokalizacja: Lipniki/Bydgoszcz

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: Pawliki »

Pogoda według Onetu jest zachęcająca - brak opadów, temperatury dodatnie (w nocy szczególnie :D ). Innych źródeł nie sprawdzam, bo ta prognoza mnie zadowala- jeszcze znajdę gorszą i się będę martwił :( .
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: franc »

Ja tylko napiszę, że na sucho jeden z dni Pomerani nosi roboczą nazwę The Judgment Day :wink: , na mokro może być więc ciekawie :mrgreen:
Jerry_Patrol
Posty: 50
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 13:04

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: Jerry_Patrol »

My już w domu, prawie rozpakowani :D. Dziękujemy za parę fajnych chwil i za metę koło domu :) . Do zobaczenia na następnych imprezach.
Pawliki
Posty: 18
Rejestracja: 20 listopada 2015, o 12:06
Lokalizacja: Lipniki/Bydgoszcz

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: Pawliki »

My wróciliśmy dziś o 13-ej. Jesteśmy już rozpakowani, a ubłocone ciuchy hulają w pralce :) . Dzięki za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnych wojażach :wink: .
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: franc »

Dzięki wszystkim za poezję majówki. Pogodę mieliście w bonusie. Nie chodzić w Kodz-ie bo wodą poleje :wink:
Podróż jednostką z wywaloną uszczelką- bajka. Ciacho pomknął lawetą z Myszyńca na Sierpc - Przemek, Grzesiek, Kuba, Rafał, Artur i Bodzio oraz mój Grześ z 4 runnera poasekurowali mnie do Sierpca. Kaśkę do Warszawy wzięli pod Toruniem Piękni a Lewy jak raz wracał z Gdańska Navarą ( co pojutrze jedzie z nami na Karelię ) a Grześ walił do siebie na Mławę to akurat żeśmy 5 minut poczekali i się styknęliśmy w Dalinie - bo mało casu kruca bomba. Jutro papiren idą PKS-em z Myszyńca do Wawy a ja potem tłumaczonko, akcyzka, vat 7 i wydział komunikacji ( nienawidzę ich :evil: ) i już dostanę miękki dowodzik bo pojutrze lecim na Karelię. Życie piszę różne scenariusze :mrgreen: i mnóstwo jest aktorów dookoła :wink: Kocham Was wszystkich. Do obaczyska tu i tam. JEDNOSTKA z wywaloną uszczelką na 31 MT idzie 130 km/h - nie mam pytań :!: Kolejna jednostka już zadatkowana. Adamowi z Jeepa odpadło koło pod Płońskiem ale Jasiek z Geli ich zholował.
Cmok
Franc
PS Wam się dopiero oczy otworzą jak mnie się zamkną 8)
leon zet
Posty: 76
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, o 22:28
Lokalizacja: Wyszków i okolice

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: leon zet »

Wczoraj wróciliśmy. Jakoś przed północą było.
Młodzieży dopiero po 20 bateryjki się wyczerpały.
Dzisiaj niechętny powrót do tak zwanej normalności.
But gumowy, krok metrowy, łyk setkowy
www.pofajrancie.pl
Pawliki
Posty: 18
Rejestracja: 20 listopada 2015, o 12:06
Lokalizacja: Lipniki/Bydgoszcz

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: Pawliki »

"JEDNOSTKA z wywaloną uszczelką na 31 MT idzie 130 km/h - nie mam pytań :!:"
Bo to Mitsubishi jest :D . Trzy diamenty zobowiązują :wink:. Taki efekt przy takim budżecie :idea:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: franc »

Akcyzę mię dowalili 1300 zł i uwaga padło słowo system ..... nie ma takiej jednostki. Po 20 minutach wykładu na temat KOD-u i PiS-u system już miał taką jednostkę. Debilny kraj :twisted: Jaszczurka się robi i mam nadzieję za 3 tygodnie nią śmigać w przestronnym podwójnie klimatyzowanym i czystym wnętrzu a w terenie pomogą mi 31- MT-ki oraz wyciągarka i snorkel :D
JACEK
Posty: 12
Rejestracja: 18 lutego 2015, o 18:37

Re: TransPolonia Pomerania - majówka 2016

Post autor: JACEK »

dzięki za imprezkę i do zobaczenia w terenie
nie stety ,nie dane mi było jej ukończyć z przyczyn technicznych.....
do zobaczenia
ODPOWIEDZ