Terra Polonica- lipiec 2017

Ekspedycje i wyprawy z wykorzystaniem samochodów terenowych. Możliwość zapisów na imprezy adrenalinka.pl

Moderatorzy: franc, Student

Radek_sl
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2017, o 06:57

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: Radek_sl »

Ej, rano nie było :) ale mniejsza w to jest i w zasadzie to jestem mocno na tak :)
tylko karoseria i rama w moim D21 aktualnie w separacji , zaślubiny w te wakacje , takze wyprawy w następne. :)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: franc »

No to szczęśliwego ślubu i wesela i równie wesołego remontu brytyjskiej myśli technicznej życzymy :)
Radek_sl
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2017, o 06:57

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: Radek_sl »

No patrz , a ja cale zycie myslalem ze Nissan to japoniec :lol:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: franc »

aaaa..... D21 czyli pickup a myślałem, że Dyskoteka - a co tam remontować w takim razie poza lekko gnijącą ramą i nie najszczęśliwszym silnikiem ( jeśli jest 2,5 t) ?
Radek_sl
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2017, o 06:57

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: Radek_sl »

Niestety mam komplet problemow , ciągałem tym autem lawete z koparka, wjechałem wszedzie niestety ceną byla urwana dupa rama byla tak zgnita ze zlamala sie pomiedzy paką a kabina. teraz jest nowsza rama od T2 na sprezynach. Silnik niestety 2,5D, ale dostal piekną turbinke po reheneracji i mysl ze pare kucykow mu przybedzie.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: franc »

uuuuu .... to grubo no ale to auto do roboty. Pójdzie do SPA i będzie jak nowy ! Powodzenia w odbudowie pojazdu :)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: franc »

Szanowni Państwo - informuję, że mogę jeszcze zabrać 3 auta na Zachód i 2 na Góry. Więcej już nie 8)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: franc »

Obrazek

No to startujemy w imię Boże :) Przed nami prawie cztery tygodnie przygód z Polską, terenem, wyborowym towarzystwem, alkoholem i napotkanymi ludźmi. 3650 po polskich zadupiach to jest jednak jakieś wyzwanie :wink: Zaczynamy od najebki w Zamościu a potem to już pójdzie z górki, no bo tak: Ściana Wschodnia - przygody z bimberkiem, Mazury i Pomorze -przygody z palonką, Ściana Zachodnia- przygody z piwem i winem, Sudety - przygody z koniakiem, Karpaty- przygody ze śliwowicą, Góry Świętokrzyskie i Polesie - znowu przygody z bimberkiem :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: franc »

Jako, że nie używam tych idiotycznych suwanych telefoników, informacje z przejażdżki pojawiają się dopiero teraz albowiem w doborowym towarzystwie zasiadłem w Czarnej Kawce w Starym Paczkowie i jest tutaj normalny komputer. Terra Polonica jedzie i ma się bardzo dobrze :D Za nami już 2800 km począwszy od Zamościa aż do Rutki, całe Pomorze, Ściana Zachodnia i Sudety. Przygód terenowych było w bród a alkohole leją się wiadrami 8) Dzisiaj jesteśmy na łączniku śląskim i ponapędzamy się w Łazach a spać będziemy w tzw. mygiźmie :mrgreen: :mrgreen: Delica poza uszkodzonym przewodem wspomagania i wypluciem 3 litrów oleju z automatu po postoju w wodzie ma się wspaniale i dzielnie daje radę jak na busa. Dziś Jura, jutro zaczynamy Karpaty a później na północ do Nałęczowa aby zamknąć pętlę. Na ra :mrgreen:
hetman
Posty: 6
Rejestracja: 11 stycznia 2017, o 22:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: hetman »

Trochę fotek z zakończonego przez nas etapu wsk i części pomerki. Było wybornie :)
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2017, o 23:20 przez hetman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: franc »

My już też w domku. Wyszło 3870 km z czego 1460 to asfalty a reszta szutry i sporo naprawdę wymagającego terenu :)
Towarzystwo ( nie unickie ) było wyśmienite i bardzo Wam dziękuję za wspólny czas. Niedługo relacja w miesięczniku off road.pl. Aha i jakieś dzieci mi piszą na fb, że oni przejechali Polskę dookoła w 2 tygodnie. mhmmmmmmm :) :)
leon zet
Posty: 76
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, o 22:28
Lokalizacja: Wyszków i okolice

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: leon zet »

Niektóre zdjęcia sugerowałbym usunąc z widoku publicznego.
But gumowy, krok metrowy, łyk setkowy
www.pofajrancie.pl
leon zet
Posty: 76
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, o 22:28
Lokalizacja: Wyszków i okolice

Re: Terra Polonica- lipiec 2017

Post autor: leon zet »

http://www.pofajrancie.pl/?page_id=2658

Coś tam się naskrobało :mrgreen:
But gumowy, krok metrowy, łyk setkowy
www.pofajrancie.pl
ODPOWIEDZ