Konkurs Foto Adrenalinki

Czyli wszystko wszyscy i o wszystkim.............

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
Klamer
Posty: 165
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Konkurs Foto Adrenalinki

Post autor: Klamer »

Tak mnie naszlo bo sam nie umiem robic ale chetnie ogladam;
Poniewaz jest to forum ludzi zwiazanych z aktywnym trybem zycia, ktorzy na pewno dokumentuja swoje dokonania, mozeby mozna w ramach forum zorganizowac konkurs na najlepsze zdjecie zwiazane z aktywnym trybem zycia. Potrzebne by było jury znajace sie na fotografii, badz glosowanie w formie ankiety (nie wiem czy ten engine na to pozwala), najwazniejsze aby zdjecia byly oryginalne i zrobione przez uzytkownikow forum. Nagroda? - osobiscie funduje butle "rudej na myszach".
Poprosze o opinie
Awatar użytkownika
rene
Posty: 43
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, o 12:25
Lokalizacja: 3miasta, Ełczek

Post autor: rene »

Ja chętnie popatrzę, bo niestety nie mam smykałki do robienia fotek, ale mogę być w jury...... chociaż na tym też się nie znam :wink: :wink:
Awatar użytkownika
wi.Tek
forumowy psuj
Posty: 165
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, o 08:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wi.Tek »

W sumie czemu by nie zawalczyć o "wódkę na myszach" ;)
Pomysł fajny, a odbiór nagrody też może być ciekawy (dla odbierającego i darczyńcy ;) )

Jestem za pomysłem, w razie czego mogę zrobić dział w galeriach pod konkurs (głosowanie jest) no lub tutaj można dawać linki do zdjęć (tyle że o ile pamiętam - jak się ankietę zrobi, to max 10 opcji, i chyba nie można modyfikować jak już ktoś zagłosuje... posprawdzam).
pozdrawiam
wi.Tek
Awatar użytkownika
Klamer
Posty: 165
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klamer »

Co do zasad umieszczania to mysle ze poniewaz czesc osob chodzi na kablu tele, badz innym blueconnectcie to proponuje zamieszczac miniaturki zdjec, ktore po kliknieciu otworza sie w cale, badz tez w charakterze linkow do stron hostingowych, polecam fotosik.pl (mozna sciagnac Fotosik Managera i pchac zdjecia bezposrednio z kompa) dobrebopolskie.com, google chyba tez ma hosting zdjec.
Poniewaz podejzewam ze zdjec bedzie duzo to mysle, ze wartoby powołać jury - Rene juz sie zglosila :wink: , proponuje honorowo Franca i jeszcze jedna osobe, ktora na prawde zna sie na robieniu zdjec (moze jakis zawodowiec)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

To ja ufunduję w ramach sponsoringu fajny sportowy ciuch z kolekcji Montano. Mam na stanie jeszcze super windstoperowe spodnie ogrodniczki i parę innych strojów.
Pomysł super a proponuję dwie kategorie
"Przygoda w terenie" oraz "Człowiek i okolice :wink: "
Awatar użytkownika
wi.Tek
forumowy psuj
Posty: 165
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, o 08:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wi.Tek »

:lol: :lol: :lol:
Jak najbardziej popieram, ale poza jury (lub równolegle) powinna być możliwość głosowania, I think.
pozdrawiam
wi.Tek
Awatar użytkownika
Klamer
Posty: 165
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klamer »

"Regulamin Konkursu Fotograficznego portalu Adrenalinka.pl
Forum portalu Adrenalinka.pl ogłasza konkurs fotograficzny dla użytkownikow forum.
W konkursie moze brac kazdy zarejstrowany użytkownik forum oprócz osób będących w Jury i organizatora (ów) konkursu
Konkurs bedzie trwal od 29.05.07 do 30. 06.07
Fotografie oceniane w konkursie musza być autorstwa użytkownika forum.
Fotografie bedą oceniane w dwóch kategoriach:
"Przygoda w terenie" oraz "Człowiek i okolice "
Kazdy z uzytkownikow forum moze przedstawic do konkursu po jednym zdjęciu do każdej z katagorii.
Zdjęcia powinny być zamieszczone na ogólnodostępnej stronie hostingu zdjęc z przedstawioną miniaturką na forum badz "link'iem" do zdjecia w odpowiednim temacie dot. konkursu
Jury bedzie oceniało zdjęcia przy udziale uzytkownikow forum na podstawie ich opinii wyrazonych w glosowaniu nad zdjeciami w kazdej z kategorii.
Jury poda werdykt, oddzielnie dla kazdej katagorii, w ciagu 3 dni roboczych od dnia zakonczenia konkursu."
Awatar użytkownika
L80
Posty: 130
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, o 19:32
Lokalizacja: Mława

Post autor: L80 »

po jednym ?
to troche malo
tak do trzech w kategorii było by chyba optymalnie
Awatar użytkownika
wi.Tek
forumowy psuj
Posty: 165
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, o 08:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wi.Tek »

:D
BTW: widzę Grzesiu, że potworka prezentujesz w sygnaturce :)
pozdrawiam
wi.Tek
Awatar użytkownika
Klamer
Posty: 165
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klamer »

Zawsze moze powstac aneks do regulaminu :) Wszystko zalezy od odzewu - na razie jest po jednym. Dodatkowo zapomnialem poinformowac o tym kto jest w Jury:
Rene
Franc
Awatar użytkownika
rene
Posty: 43
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, o 12:25
Lokalizacja: 3miasta, Ełczek

Post autor: rene »

Klamer pisze:Zawsze moze powstac aneks do regulaminu :)
Proponuje dopuszczać w obu kategoriach po trzy zdjęcia od uczestnika konkursu, ponieważ to umożliwi dokonać trafniejszej oceny chociażby umiejętności osoby fotografującej.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

Ja :?: :?: :?:
Się kompletnie nie znam na foto.
To bardziej proponuje mojego kumpla, któren wie co to obiektyw, kompozycja idea no i po szkołąch wszelakich jest :D
Awatar użytkownika
rene
Posty: 43
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, o 12:25
Lokalizacja: 3miasta, Ełczek

Post autor: rene »

@ Franc - to niech twój kolega weźmie udział w konkursie.... będzie w czym wybierać, napewno ciekawe fotunie podeśle

A Ty to już regulaminowo w jury siedzisz :wink:
Awatar użytkownika
Klamer
Posty: 165
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klamer »

No to aneks do regulaminu na wniosek Jury:
zdanie Regulaminu:"...Kazdy z uzytkownikow forum moze przedstawic do konkursu po jednym zdjęciu do każdej z katagorii..." zmienia brzmienie na: "...Kazdy z uzytkownikow forum moze przedstawic do konkursu po trzy zdjęcia do każdej z katagorii...". Pozostala tresc Regulaminu pozostaje bez zmian.

:D :D :D
kacper s
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kacper s »

No konkursik bardzo fajny zobaczymy..... Powiem tak że zdjęć też nie bardzo umiem robić ale gdybym nie próbował zawalczyć o "rudą na myszach" to czuł bym się chory... 8) :lol:
ODPOWIEDZ