Wypowiedzi mojego idola

Czyli wszystko wszyscy i o wszystkim.............

Moderatorzy: franc, Student

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wypowiedzi mojego idola

Post autor: franc »

Będę się starał przedstawiać najfajniejsze wypowiedzi JKM i jemu podobnych cobyśmy wszyscy się nad tym pozastanawiali co nieco. JKM zawsze był moim idolem :mrgreen:
http://pl.youtube.com/watch?v=wEXFHwOdLRc&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: franc »

I jeszcze jedno z naszej beczki- lubie jak JKM ciągnie łacha z ekoterrorystów :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=Ktp55Nn9Q ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wolf
Posty: 56
Rejestracja: 12 listopada 2007, o 09:55
Lokalizacja: W-wa

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: wolf »

Sie kiedys glosowalo na UPR :mrgreen:
To se ne wrati
vel wilkens
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: franc »

Vrati vrati :mrgreen: Ja cały czas głosuję :!:
Awatar użytkownika
wolf
Posty: 56
Rejestracja: 12 listopada 2007, o 09:55
Lokalizacja: W-wa

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: wolf »

Franc
Ty mi tu mnie nie pierdol - w ostanich wyborach alternatywy NIET :mrgreen:
vel wilkens
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: franc »

W ostatnich wyborach to ja mój drogi głosowałem na PIS, żeby było jasne :mrgreen:
I wcale się tego nie wstydzę-a to co temu krajowi robią wszyscy Ci, którzy oddają głosy na bandę p. Tuska z p. Kopacz, Schetyną i Komorowskim to pozostawiam bez komentarza. Wolę już SLD przynajmniej wiem z kim mam do czynienia.
No
:mrgreen:
Awatar użytkownika
L80
Posty: 130
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, o 19:32
Lokalizacja: Mława

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: L80 »

Odnosnie pierwszego filmiku
To bardzą mądre o czym Janusz prawi
Nie istotne jest nic oprucz papierka w postaci np. opisywanego prawa jazdy
Mam wiele przykładów z życia wziętych w których jakaś domniemana wyrocznia ustaliła jakies zasady które powszechnie obowiązują - kto to był i dlaczego jego twierdzenia uznane zostaly za słuszne nie wiadomo
Co wiecej - gro społeczeństwa tak święcie w nie wierzy iż za skarby, nawet namacalny przykład nie jest ich w stanie odwieść od zmiany postepowania - szkoda gadać

A z racji 4x4 zdawałem prawko na lawety
Pierwszy egzami oblałem bo po 3 minutach po wyłączeniu silnika sprawdzałem poziom oleju w silniku (po jeźnie osoby prze demną)
Od egzaminatora (analogia do użedników z filmiku) uslyszałem że poziom oleju w silniku można dopiera sprawdzać po upłynieciu 30min od wylączenia silnika :shock:

Nie istotna jest wiedza tylko papierek - a kim był ten kto go wydał to już zupełnie inna historia :lol: :? :(
Awatar użytkownika
benia
Posty: 135
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, o 14:42

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: benia »

Takiego jednego co na JKM głosował znam bardzo dobrze :mrgreen:
Ciekawa jestem czy teraz też będzie :mrgreen:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: franc »

Mam nadzieję, że tak. To ostatni polityk, który NIE CHCE ludziom robić dobrze. Ja oczywiście z całą rodziną oddamy głos na JKM ale spodziewam się wyniku na poziomie 2-3 % :cry: Cóż żyjemy w społeczeństwie idiotów, które tylko umie narzekać i jest mega zmaniupulowane przez chujnie jewropejską, WSI i michnikowszczyznę :roll:
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: May_13 »

franc pisze:I jeszcze jedno z naszej beczki- lubie jak JKM ciągnie łacha z ekoterrorystów :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=Ktp55Nn9Q ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
:!: Ten film wideo został usunięty z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu. :!: :evil:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: ap4x4 »

benia pisze:Ciekawa jestem czy teraz też będzie :mrgreen:
Się zobaczy :mrgreen:
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
kadafi
Posty: 60
Rejestracja: 31 maja 2010, o 10:32

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: kadafi »

Najlepsze: ..."każdy mężczyzna ma przy sobie narzędzie gwałtu"
http://www.kciuk.pl/Kto-zniosl-kare-smi ... ach-a14030
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: imbir »

Parę cytatów. Świetne !!! :-)

Blokady? Jakie blokady? Za mojej władzy żadna nie utrzymałaby się dłużej jak 5 minut. Blokadę bym rozwalił, chłopom poobijał mordy, a ciągniki spalił!
Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom.
Człowiek który zajmuje się dopłacaniem do eksportu, jest po prostu sabotażystą i należy go w gruncie rzeczy rozstrzelać za sabotaż gospodarczy!
- Czy gdyby urodził się Pan jako kobieta, to czy miałby te same poglądy co teraz?
- Na pewno! Ale nie umiałbym ich tak klarownie i logicznie przedstawiać.
Dlaczego chłopaki są w szkole, w telewizji - i zapewne dziś już i w domach (bo rodzice byli indoktrynowani i w szkole i w telewizji...) - zamiast szacunku dla kobiet, zamiast normalnego u chłopców odruchu opiekuńczości w stosunku do dziewcząt - uczone zasady "równouprawnienia"? Jak "równouprawnienie" - to i dziewczynce można przywalić fangę w nos...
Demokracja to ustrój, w którym rządzi durnota - przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych.
Dla wyjaśnienia moim wyborcom: ja też pijam - ale wyłącznie wino, a na deser miody i (czasem) likier; by nie było, że jestem abstynentem - bo wtedy nie miałbym w wyborach żadnych szans...
Gdyby Newton sprzątał w domu, nie wymyśliłby prawa powszechnego ciążenia.
Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane.
Jak widzę tolerancyjnego socjalistę z ludzką twarzą - to mam ochotę wymierzyć solidnego kopa w środek tej twarzy.
Ja, droga p. Kolendo-Zalewsko, publicystko, uważam akurat p. Anetę Krawczykową nie za kobietę zboczoną, co brzmi podniecająco, lecz za zwykłą k***ę - ale, oczywiście, nie będę się przy tej ocenie upierał. Ostatecznie p. Lepper zna Ją lepiej...
Jeśli w wyniku własnej decyzji ginie człowiek - to jego prywatna sprawa. Jeśli ginie 10.000 ludzi - to jest to 10.000 prywatnych spraw - a nie ?problem społeczny?.
Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę.
Macie Państwo rację: jestem za równouprawnieniem płci! Za tym, by czynności kobiece - np. karmienie męża i dzieci - uznać za równocenne z męskimi!
Mam normalne, zdrowe poglądy, a wy jesteście jacyś chorzy.
Nadal chce Pan popierać bezwarunkowo PiS? Przypominam: nie dopuszczę do powtórzenia błędu niemieckich konserwatystów, którzy poparli Hitlera... i tylko część uszła potem z życiem...
Nic nie wiecie! Nie zdajecie sobie Państwo sprawy, jak nasze mózgi macerowane są przez Czerwonych Sukinsynów! Gdyby inny Czerwony Sukinsyn, Adolf Hitler, miał do dyspozycji telewizję, to dziś w Europie panowałby nie eurosocjalizm, lecz narodowy (niemiecki) socjalizm!
Ostrzegam: jeśli pozwolimy rządom manipulować przy języku, to jutro możemy się dowiedzieć, że ?małżeństwem? jest związek mężczyzny z gruszą - co jest zresztą nawet rozsądniejsze, gdyż z tego związku mogą być owoce, czyli gruszki - podczas gdy związek dwóch homosiów żadnych owoców wydać nie może.
Otóż po to kobieta sobie znajduje faceta, żeby był od niej mądrzejszy, silniejszy i wykonywał za nią różne czynności, jak rąbanie drzewa, całkowanie i inne, dla kobiet niedostępne. Robiłem taki eksperyment, jakieś 30 lat temu, że pytałem niewiasty w okolicach 20 lat, które skończyły szkołę średnią, podchodziłem na ulicy i grzecznie pytałem, co to jest logarytm. Żadna nie wiedziała, a wszystkie skończyły szkołę średnią.
Pańską deklaracją Praw Człowieka to ja się podcieram co drugi dzień!
Policja, o ile wiem ma pałki. Oprócz tego ma również naboje. Również ostre. Przypominam, że nie po to płacimy podatki na ostre naboje, żeby ich nie używać.
Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach - a my w parlamentach...
Skok z szóstego piętra jest z całą pewnością bardziej szkodliwy niż zażywanie heroiny, aczkolwiek nie zakazujemy budowy szóstych pięter.
Sprawiedliwość tak się ma do sprawiedliwości społecznej jak krzesło do krzesła elektrycznego.
System, w którym wszyscy mają pracę, nazywa się ?niewolnictwo?.
W normalnym państwie o tym, w jakim wieku dziecko idzie do szkoły - i czy w ogóle idzie do szkoły - decydują rodzice. I żadna dyskusja nie jest potrzebna. Istnieją szkoły kształcące może nawet i czterolatków - podobnie jak istnieją restauracje dla wegetarian. I nikomu to nie przeszkadza.
Wyobrażacie sobie Państwo jak trzęsłaby się Polska, gdyby restauracje były państwowe - i wszczęłaby się dyskusja, czy podawać w nich pieprz - czy nie? Liczba zwolenników tezy, że pieprz jest szkodliwy, jest przecież ogromna...
Na szczęście nikt się tym "problemem" nie zajmuje - więc go nie ma. Nikt nie pieprzy o tym w TV, radio i prasie, tylko każdy prywatnie pieprzy (albo nie pieprzy) na swój talerz.
I dokładnie tak samo nie powinno być "problemu" sześciolatków w szkołach.
Z punktu widzenia płciowości nie ma różnicy miedzy stosunkiem dwóch homosiów, a człowieka z dziurą w płocie.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: ap4x4 »

:shock:
pier....le za dużo tego nie bede tyle czytał :mrgreen:
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
rad-t
Posty: 187
Rejestracja: 20 grudnia 2007, o 16:16

Re: Wypowiedzi mojego idola

Post autor: rad-t »

parę świeżych :)

- Najbardziej udało mi się to, że media przestały mnie traktować, jako kompletnego wariata. 30 lat usilnej propagandy daje ten skutek, że ludzie przywykli do tego, że może być inaczej niż w komunizmie - powiedział Korwin-Mikke podczas konferencji prasowej w jednej z warszawskich restauracji. - Część ludzi zaczyna to teraz rozumieć i liczę na te co najmniej 15 proc. Mając ten wynik, przy dużej ilości niezdecydowanych można wejść do II tury, a w II turze na pewno wygram - dodał polityk.

- Bardzo łatwo wszystko ocenia się po kampanii, natomiast o wiele trudniej jest to zrobić w jej trakcie. Dla przykładu, ja w tej chwili mając do dyspozycji ówczesne wojsko, spokojnie wygrałbym II wojnę światową
Autobus czerwony
http://www.explorerfanklub.org.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ