Zimowa wiosna - początek sezonu

Wyprawy i wycieczki na dwóch kółkach
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: greg-GM »

Witam,
wszystkich kolegów, którzy już albo jeszcze nie ruszyli na kołach przewietrzyć swoje szacowne 4-litery.
Chciałem zakomunikować, że po dwóch poprzednich przejazdach ścieżkami zaśnieżonego losu bródnowskiego 12.02.13. i 28.13.13., wczoraj wystrzeliłem w poszukiwaniu słońca oczywiście na południe. Przez most gdański pod Arkadami Zamku, podjechałem ul. Leszczyńską do pomnika Kopernika i zjechałem Tamką, Książęcą na Pl. Trzech Krzyży potem zjazd i podjazd przy Agrykoli. Przez miasteczko Wilanów ścieżką i podjazd w Powsinie na posiłek. Przedzierałem się przez ponad 2,5 km rozpuszczająca się miejscami grubą warstwę śniegu - w kilu miejscach mielenie oponami w miejscu zmuszało do przełajowego pokonywania trasy. Na poparcie odbytej walki mam zdjęcia. Potem trochę asfaltem i ścieżkami przy Rosoła, Dolinką Służewiecką do Belwederskiej znów spinka na Agrykoli i przez most Świętokrzyski, Pragę, pętla ścieżkami Targówka i ukręciło się 60 km.
Było słońce i ciepło ... i tylko przemoczyłem nogi. Tego mi było trzeba !!!! :-))

Pozdrawiam - ruszcie się.
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: imbir »

To liczę na jakiś sobotni wypad. :wink:
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Re: Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: greg-GM »

Witam.
Bardzo dziękuję za wspaniałą trasę i super towarzystwo !!!!
Na moje Bródno łącznie wyszło mi 82,5 km max na zjeździe z Agrykoli 45,5 km/h; średnia 21,9 km/h; czas przejazdu (nie licząc postojów) 3:42. i ...
witająca w progu żona z pytaniem " to już jesteś, a obiad będzie za 40 min" http://www.adrenalinka.pl/forum/posting ... =27&t=1461#
Mam prośbę do Andrzeja (ewentualnie do innych uczestników) o ślad gps - bo trasa bardzo fajna,
a jaka szansa na foty?
Trzeba koniecznie znów coś zaplanować - ten Kampinos albo Łysogóry.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: imbir »

greg-GM pisze:Witam.
Bardzo dziękuję za wspaniałą trasę i super towarzystwo !!!!
Na moje Bródno łącznie wyszło mi 82,5 km max na zjeździe z Agrykoli 45,5 km/h; średnia 21,9 km/h; czas przejazdu (nie licząc postojów) 3:42. i ...
witająca w progu żona z pytaniem " to już jesteś, a obiad będzie za 40 min" http://www.adrenalinka.pl/forum/posting ... =27&t=1461#
Mam prośbę do Andrzeja (ewentualnie do innych uczestników) o ślad gps - bo trasa bardzo fajna,
a jaka szansa na foty?
Trzeba koniecznie znów coś zaplanować - ten Kampinos albo Łysogóry.
Pozdrawiam.
Ja też dzięki. Sezon rozpoczęty. Nawet dziś do roboty na rowerze się wybrałem. Śmieszne te samochody w korkach :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: Nowik »

Ja zaliczyłem 91,5km, Vmax 49 po płaskim nad Wisłą - czy to możliwe? Dobrze, że nie było radarów :lol: Dziś z roweru do pracy zrezygnowałem. Mikołaj z ekipą zaliczyli w powrocie jakieś burgery.
Nie wiedziałem, że byli chętni z Legionowa, ale coś się nie dogadało - a tempo było jak dla Andrzeja i Marka.
Kolejny wypad na południe zapraszam w maju. Moje ulubione trasy. Trochę więcej terenu, ale wszystko twardo.
Teraz startuje projekt Mazovia - Legionowo w najbliższą niedzielę.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: imbir »

Nowik pisze:Ja zaliczyłem 91,5km, Vmax 49 po płaskim nad Wisłą - czy to możliwe? Dobrze, że nie było radarów :lol: Dziś z roweru do pracy zrezygnowałem. Mikołaj z ekipą zaliczyli w powrocie jakieś burgery.
Nie wiedziałem, że byli chętni z Legionowa, ale coś się nie dogadało - a tempo było jak dla Andrzeja i Marka.
Kolejny wypad na południe zapraszam w maju. Moje ulubione trasy. Trochę więcej terenu, ale wszystko twardo.
Teraz startuje projekt Mazovia - Legionowo w najbliższą niedzielę.
My z Mikołajem byliśmy w czwartek na terenach łowieckich Nowika. Bardzo szybko mnie Mikołaj przewiózł po singlu wokół Kabat, trochę błota, ale spoko.Dodatkowo trasa nowej autostrady w budowie obok lotniska odcinek al. Krakowska-Puławska. Dalej się nie da po stoją panowie z papieroskami w kaskach i spawają. :)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: ap4x4 »

oficjalnie zacząłem dzisiaj sezon rowerowy :)
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: Nowik »

ap4x4 pisze:oficjalnie zacząłem dzisiaj sezon rowerowy :)
Pochwalamy.
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2013, o 09:19 przez Nowik, łącznie zmieniany 1 raz.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Zimowa wiosna - początek sezonu

Post autor: Nowik »

imbir pisze: My z Mikołajem byliśmy w czwartek na terenach łowieckich Nowika. Bardzo szybko mnie Mikołaj przewiózł po singlu wokół Kabat, trochę błota, ale spoko
Ten singielek to zaliczam bardzo często. Świetna ścieżka choć jeszcze błotnista. Ciekawie było tam po śniegu.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
ODPOWIEDZ