Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Wyprawy i wycieczki na dwóch kółkach
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: ap4x4 »

Jak nie potrafi po imprezie posprzątać to słusznie.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: imbir »

imbir pisze:
Artur pisze:ile by to wyszło na liczniku?
jestem jak najbardziej za, jeżeli jednak wypadnie obiad u Mamy... :roll:
tylko błagam, omiń te królewskie piachy oki?
Wyliczyłem według mapy odcinek stacja Piasecznica-Żelazowa Wola-Wólka Węglowa 86 km. Ruszamy o 7.30 z Wawy pociągiem do Piasecznicy. Na 16.00 jesteśmy w Wawie z powrotem. Piaski Królewskie omijamy od południa jadąc przez Krzywą Górę. Jak będą opady ciągłe do soboty to rezygnujemy. Będziemy poruszać się po czerwonym szlaku pieszym, więc może być trochę ciężko, jednak szlaki zrobiły się twarde i nie ma piachu. Można spokojnie jechać. Dobre przygotowanie i zapoznanie się z warunkami przed maratonem, który też będzie w KPN.
Pociąg KM3 nr 435 Warszawa-Łowicz-Kutno Z Dworca Wschodniego odjeżdża o godz. 7.26. Ja wsiadam na Stacji Powiśle. Ostatni wagon. Stacja docelowa Piasecznica.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: Artur »

popadało... nadal chcesz jechać?
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: imbir »

Artur pisze:popadało... nadal chcesz jechać?
Rezygnujemy. Jutro ma nie padać, ale zimno.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: ap4x4 »

imbir pisze:
Artur pisze:popadało... nadal chcesz jechać?
Rezygnujemy. Jutro ma nie padać, ale zimno.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Y61 SUPER + SCOTT
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: Artur »

szkoda, samemu nie pojadę na tyle godzin w Kampinos... znowu zostaje mi trasa po poligonie za Wesołą... marzył mi się jeszcze objazd trasy Mazowii w niedzielę, Mama jednak ogłosiła obiad i z roweru nici :(
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: ap4x4 »

A ja sobotę i niedzielę spędziłem w Pułtusku u Gieysztora :D
A dzisiaj rano poddałem się i nie pojechałem rowerem a teraz żałuję :evil:
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: imbir »

imbir pisze:
imbir pisze:
Artur pisze:ile by to wyszło na liczniku?
jestem jak najbardziej za, jeżeli jednak wypadnie obiad u Mamy... :roll:
tylko błagam, omiń te królewskie piachy oki?
Wyliczyłem według mapy odcinek stacja Piasecznica-Żelazowa Wola-Wólka Węglowa 86 km. Ruszamy o 7.30 z Wawy pociągiem do Piasecznicy. Na 16.00 jesteśmy w Wawie z powrotem. Piaski Królewskie omijamy od południa jadąc przez Krzywą Górę. Jak będą opady ciągłe do soboty to rezygnujemy. Będziemy poruszać się po czerwonym szlaku pieszym, więc może być trochę ciężko, jednak szlaki zrobiły się twarde i nie ma piachu. Można spokojnie jechać. Dobre przygotowanie i zapoznanie się z warunkami przed maratonem, który też będzie w KPN.
Pociąg KM3 nr 435 Warszawa-Łowicz-Kutno Z Dworca Wschodniego odjeżdża o godz. 7.26. Ja wsiadam na Stacji Powiśle. Ostatni wagon. Stacja docelowa Piasecznica.
Proponuję zrobić jednak tę trasę 9.10 w sobotę. Pogoda się zrobiła znakomita i jak nie będzie większych zmian to warto jeszcze zrobić takie ostatnie porządne rowerowanie jesienne.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: Artur »

żona zaplanowała sabat na całą sobotę, muszę się dzieckiem zaopiekować :?
dla mnie to już ostatnie dni na rower, dojeżdżam jeszcze do pracy ale to już ostatnie podrygi...
Chciałbym jeszcze zaliczyć tę sobotę na rowerze... niestety Ania by mnie chyba otruła :wink:
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
benia
Posty: 135
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, o 14:42

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: benia »

Artur a ta Twoja pociecha ile ma lat?
Nie jeździ jeszcze rowerem ?
Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: Artur »

za 4 miesiące będzie miał 4... ale po urodzinach już mu nie popuszczę :twisted:
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
benia
Posty: 135
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, o 14:42

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: benia »

Artur pisze:za 4 miesiące będzie miał 4... ale po urodzinach już mu nie popuszczę :twisted:
Fotelik na rower z tyłu i od wiosny śmigacie na treningi razem a w czasie maratonów ja z Ewą Marka zakładamy przedszkole będziemy się szkrabami opiekować :D
Amikolaj
Posty: 188
Rejestracja: 15 września 2009, o 10:31

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: Amikolaj »

Aktualna pogoda ma sie utrzymac.
Imbir slusznie zaproponowal by to wykorzystac na jazde.
Dlugie spodnie, overboty, wazelinka (na usta :) ) i jedziemy.
Proponuje by bylo to 60 do max 80km w dobrym tempie. Start 9 rano w niedziele spod cmentarza polnocnego?

1. Imbir
2. Mikolaj
3.
4.
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: imbir »

Amikolaj pisze:Aktualna pogoda ma sie utrzymac.
Imbir slusznie zaproponowal by to wykorzystac na jazde.
Dlugie spodnie, overboty, wazelinka (na usta :) ) i jedziemy.
Proponuje by bylo to 60 do max 80km w dobrym tempie. Start 9 rano w niedziele spod cmentarza polnocnego?

1. Imbir
2. Mikolaj
3.
4.
Tym razem proponuję wystartować z Żelazowej Woli. Dojazd koleją mazowiecką. Pociąg KM3 nr 435 Warszawa-Łowicz-Kutno. Z Dworca Wschodniego odjeżdża o godz. 7.26. Wsiadamy na Stacji Powiśle 7.30. Ostatni wagon. Stacja docelowa Piasecznica. Pojedziemy szlakiem czerwonym. Wyliczyłem trasę stacja Piasecznica-Żelazowa Wola- Brochów- Krzywa Góra -Roztoka- Wólka Węglowa Cmentarz 86 km. Co Ty na to? Mogę znaleźć ewentualnie późniejszy pociąg, ale ten jest chyba najlepszy. Trasa może być też krótsza o 16,6 km.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: Ciekawe wycieczki jedno dniowe

Post autor: ap4x4 »

Jeżeli dobrym tempem to jadę :mrgreen:
7.26 na wschodnim :shock: trochę mnie przeraża
Y61 SUPER + SCOTT
ODPOWIEDZ