Może OK ? :-)

Dyskusjue rowerowe na tematy techniczne, ogólne i sprzętowe
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Może OK ? :-)

Post autor: imbir »

Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Może OK ? :-)

Post autor: imbir »

Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Może OK ? :-)

Post autor: imbir »

Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: Może OK ? :-)

Post autor: imbir »

Wczoraj Mikołaj zaprosił mnie do BGŻ Arena w Pruszkowie na tor. 1h30 min. jazdy na ostrym kole. Dostałem do jazdy pięknego karbonowego Mikamura. Waga chyba z 5 kg. Nawet obręcze miał karbonowe. Na początku strach czy się nie zabiję, ale z min. na minutę coraz sprawniej i szybciej. Już po rozgrzaniu osiągnąłem maksa 38 km/h. Pociągi wyprzedzały mnie ekspresowo. Mikołaj, który w nich ostro dawał mówił o prędkościach koło 44 km. Pod koniec zaryzykowałem i wjechałem sobie na samą górę zakrętu (na pewno kojarzycie budowę toru i jego zakręty. Wrażenie naprawdę niezłe. W pewnym momencie zaczęli jeżdzić jacyś starsi dwaj goście koszulkach Felt-a. Trzymałem sobie za nimi koło i nawet chyba próbowałem ich wyprzedzać. Jednym z nich był znany w środowisku dyrektor Czesław L.. Mikołaj jeszcze raz dzięki !!!

http://pawi.pl/2013/02/04/bgz-arena-pru ... narodowej/

Fotograficzna relacja z wczorajszego dnia. Nawet się załapałem na foto. Mikołaj też jest widoczny w pociągach.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
ODPOWIEDZ