Polak portafi

Dyskusjue rowerowe na tematy techniczne, ogólne i sprzętowe
Awatar użytkownika
greg-GM
Posty: 127
Rejestracja: 29 grudnia 2010, o 22:14

Polak portafi

Post autor: greg-GM »

Witam.
Krótkie info o kolejnym wyczynie naszego Krystiana Herba
2754 schody 100 ? piętrowego biurowca Shanghai World Financial Center pokonał w rewelacyjnym czasie: godziny, 21 minut i 53 sekund.
? Skok na hotel, czyli jak Krystian Herba pobił rekord Guinnessa
- Jestem bardzo zmęczony, ale podekscytowany i niezmiernie szczęśliwy ? cieszył się sportowiec z Rzeszowa.który na rowerze do trialu wskakuje na najwyższe wieżowce świata.
Poprzedni rekord Guinnessa, zdobyty w sąsiednim budynku Jin Mao Tower należał do Francesco Villegasa, który w 2008 roku pokonał 2052 schody. Tą wysokość Krystian minął na 82 piętrze.
Bicie rekordu śledziły dziś i opisywały największe media chińskie, m.in. CCTV z kilkunastoma kanałami. Byli śmiałkowie, którzy biegli po schodach za trialowcem z Polski.
- Bardzo dobrze mi się wskakiwało. Nie czułem zmęczenia ? mówi Krystian, który tradycyjnie miał tyle energii, że rekord zakończył saltem przez rower.
Jego tętno podczas wysiłku wynosiło 173 na minutę. Kilka razy napił się wody podczas wyskoku, oczywiście ani razu przy tym nie podpierając się rękami, czy nogami o ściany, czy podłogę.
Metą był najwyżej na świecie położony taras widokowy ? 474 metry nad ziemią. Dziś widać z niego było tylko chmury, które od połowy spowiły drapacz.

To może my też gdzieś powjeżdżamy - poskaczemy i takie tam ...
jakiś pomysł na rekord ... może "adrenalinki.pl" ale to byłoby coś.
Pozdrawiam i polecam
link,
jak to się robi na Podkarpaciu.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aV7BePnaKY
ODPOWIEDZ