TDP Warszawa

Dyskusjue rowerowe na tematy techniczne, ogólne i sprzętowe
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: TDP Warszawa

Post autor: ap4x4 »

Nowik pisze:Ooooo. Teściów się odwiedziło :lol: A rowerkiem podjeżdżałeś? Zawsze myślałem o tej trasie. Jak wpadniemy we wrześniu do Istebnej, to może będzie okazja.
Tym razem bez rowerka, byłem tam tylko 28 godzin.
A ten podjazd sam w sobie bardzo przyjemny, mało samochodów i bardzo dobry asfalt.
Jak tylko tam będziesz ładuj śmiało.
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: TDP Warszawa

Post autor: Nowik »

Jak będę... razem z kolegami miałem na myśli. Będzie kolejna okazja odwiedzić... :mrgreen:
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: TDP Warszawa

Post autor: imbir »

Nowik pisze:Jak będę... razem z kolegami miałem na myśli. Będzie kolejna okazja odwiedzić... :mrgreen:
Właśnie , Właśnie :-) Ja bardziej mam w głowie podjazd w Ustroniu pod Równicę. Też niedaleko Istebnej. Dziś w TdP niezły podjazd czyli Gliczarów Górny. 4 razy :-) Jak oglądam, to jednak między zawodowcami a Polakami jest przepaść. Może dziś się pokaże Rutkiewicz, ale go nie puszczą Liguidas.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: TDP Warszawa

Post autor: ap4x4 »

imbir pisze:.. Jak oglądam, to jednak między zawodowcami a Polakami jest przepaść.
Jest oj jest. Jak oglądałem ich w środę to na samym końcu trochę za wszystkimi jechał jeden z naszych jak on cierpiał :cry:
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: TDP Warszawa

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:
imbir pisze:.. Jak oglądam, to jednak między zawodowcami a Polakami jest przepaść.
Jest oj jest. Jak oglądałem ich w środę to na samym końcu trochę za wszystkimi jechał jeden z naszych jak on cierpiał :cry:
To wypowiedź Gawrońskiego. Cierpi chłopak, a przecież TdP jest stosunkowo łatwym wyścigiem, po płaskim. Wczoraj w Zakopanem przyjechał w czubie peleton 84 kolarzy.
"- Psychicznie i fizycznie jestem naprawdę zmęczony. Ale ten dzisiejszy etap do Zakopanego nie zdołał mnie dobić. Chciałem pojechać spokojnie tak, żeby tylko dojechać. I dojechałem. Daleko z tyłu (strata ponad 20 minut), ale dojechałem. Jutrzejszy etap to będzie rzeź. Prawdziwa rzeź. Nic nie planuję, bo nie mam czego planować. Po prostu chcę zameldować się w Bukowinie Tatrz. w jednym kawałku. Chcę ukończyć ten wyścig. Mój pierwszy WorldTour. Głupio byłoby wycofać się przedostatniego dnia rywalizacji."

Żeby być super to trzeba od dziecka trening we Włoszech.
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: TDP Warszawa

Post autor: ap4x4 »

imbir pisze:
Nowik pisze:Jak będę... razem z kolegami miałem na myśli. Będzie kolejna okazja odwiedzić... :mrgreen:
Właśnie , Właśnie :-)
Można wiedzieć kiedy się wybieracie ??
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: TDP Warszawa

Post autor: Nowik »

Są plany. Czy się uda? Zależy od pogody i kupy innych czynników.
Maraton w Istebnej jest 24 września (sobota). Aby nie zajechać się podróżą, planuję wypad z rana w piątek (urlop). Trochę pokręcić się na miejscu. Sobota zawody. Niedziela rano jakiś zameczek w Wiśle lub Równica w Ustroniu - jak sił po maratonie wystarczy. Po obiadku powrót. Mazovia w tym samym terminie robi Toruń. Ja wolę Istebną.
Ale to temat na inny wątek (Prezes lubi porządek na forum). Wrócimy do tematu na początku września. Trenować!!!
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
Awatar użytkownika
ap4x4
Posty: 974
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, o 19:17

Re: TDP Warszawa

Post autor: ap4x4 »

[quote="Nowik"]Są plany. Czy się uda? Zależy od pogody i kupy innych czynników.
Maraton w Istebnej jest 24 września ..quote]
Fajny macie pomysł. Jak się Wam uda to rzecz jasna że lepiej pojechać w Istebnej niż w Toruniu.
A pogodą się nie przejmujcie na 100% jakaś tam będzie :)
Y61 SUPER + SCOTT
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: TDP Warszawa

Post autor: imbir »

ap4x4 pisze:
imbir pisze:
Nowik pisze:Jak będę... razem z kolegami miałem na myśli. Będzie kolejna okazja odwiedzić... :mrgreen:
Właśnie , Właśnie :-)
Można wiedzieć kiedy się wybieracie ??
Lista jest otwarta :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: TDP Warszawa

Post autor: imbir »

Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
dawidos
Posty: 16
Rejestracja: 9 sierpnia 2011, o 13:24

Re: TDP Warszawa

Post autor: dawidos »

Ja to tak lubię jeździć na rowerze, ale niestety tu gdzie mieszkam nie ma do tego warunków:/, ale często jeżdżę do Ustronia, dlatego też myślałem o podjeździe na Równicę. Byłem tam ostatnio, ale pieszo, bardzo fajna wycieczka. Ale ile osób tam autami podjechało!!! a na szlaku może 2 osoby
ODPOWIEDZ