Ogłoszenia zasady

Sprzedam kupię pohandluje. Co się nie da Pan usiądzie pan spocznie się załatwi.......

Moderator: Student

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4131
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ogłoszenia zasady

Post autor: franc »

Kochani
Mam prośbę. Usuwajcie sami swoje ogłoszenia kiedy przestaną już być aktualne :!:
Ja je oczywiście mogę ciachać ale nie chcę komuś aktualnych ogłoszeń wyrzucać.
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: Ogłoszenia zasady

Post autor: Ignacy Patrol »

Witaj Marcin mam prośbe i pytanie i propozycje założyć temat nierzetelnych warsztatów :x z którymi mamy lub mieliśmy przykre :evil: doswiadczenia .Mam nieodpartą ochote jeden z nich zareklamować :mrgreen: ku przestrodze uczciwych klientów.Naprawde nie chce co by ktos z naszego bractwa trafił na taki sk.....ły warsztat :evil: jak ja miałem szczęście poznać :evil:
bulas
Posty: 106
Rejestracja: 25 października 2008, o 22:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogłoszenia zasady

Post autor: bulas »

To by się działo, mam właśnie świeże doświadczenia w tej kwestii :evil:
Będę się starał to załatwić pokojowo.
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: Ogłoszenia zasady

Post autor: Ignacy Patrol »

Jestem nadal grzeczny co do zk......go warsztatu .Ale jeśli gościu kase wziol i nie odbiera telefonu a jest już miesiąc po terminie to jak mozna być cierpliwemu.Wsiadłem w samochód zrobiłem 600km żeby usłyszeć przepraszam po kolejnych dwóch tygodniach dostaje długo oczekiwaną część która nie pasuje bo frajer zapomniał że u mnie jednostka w parchu to 4,2 anie 2,8, gościu zapewnia że zrobi drugą ,minoł termin i znowu nie odbiera telefonu .TO ZNOWU MAM ROBIĆ 600 KILOMETRÓW ZEBY USŁYSZEĆ PIERDOLONE PRZEPRASZAM.I szkoda mi kolejnych jego klientów :(
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: Ogłoszenia zasady

Post autor: 9mm »

to zleć coś oleszczak sport serwis , dopiero będziesz zadowolony , jeszcze tamtego Pana przeprosisz :evil: Ja w tym temacie to już siły nie mam. Odbieram auto z warsztatu i zawsze musi minąć 3-6 miesięcy zanim je do porządku doprowadzę , o kosztach nie wspomnę :evil:
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: Ogłoszenia zasady

Post autor: Ignacy Patrol »

Franc to tylko ku przestrodze porządnych i ufnych ludzi . :D :D
ODPOWIEDZ