22-24 czerwca Nocny Patrol- zlot posiadaczy Nissanów 4x4

Zorganizowane imprezy turystyczne 4x4, Z Konwoje - zapisy i relacje
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

22-24 czerwca Nocny Patrol- zlot posiadaczy Nissanów 4x4

Post autor: franc »

Już po raz drugi będziemy mieli przyjemność organizować zlot dla wszystkich posiadaczy Nissanów z napędem na cztery łapy. Pierwsze spotkanie wypadło klawo i fajnie by było aby i na drugim pojawiło się choć z 30 załóg. Po małych perturbacjach z terminem ( nota bene ogłosiłem go już na początku roku ale widać nie do wszystkich dotarło ) jest duża szansa, że znowu spotkamy się na terenach gminy Długosiodło i w pięknych okolicznościach Puszczy Białej :)

Informacje znajdziecie tutaj : http://adrenalinka.pl/nissan-4x4-biwak/informacje

PS. Jeżeli nie zbierze się quorum minimum 30-stu załóg to zorganizujemy skromniejsze spotkanie z bazą w leśniczówce u p. Maćka ( też będzie fajnie i lepszy węzeł sanitarny )

Poniżej aktualna lista zlotu:

0. Franc/Kasia - Nissan Patrol
1. Arek W + 2 Nissan Patrol ???
2. Michał S +2 Nissan Terrano II
3. Krzysiek/Kasia - Nissan Patrol
4. Norbert/Tomek - Nissan ???
5. Marek W +3 -Nissan Patrol
6. Sławek P/ +1 ??- Nissan Patrol
7. Piotrek/Tomek - SZCZECIN :!: :!: - Nissan Patrol
8. TomKon/+1 ? - Nissan Patrol
9. Jarek/Agnieszka +1 - Nissan Terrano
10.Grzesiek/Zośka - Nissan ?
11.Bartek/Sylwia + 2
12.Saleta/+1?- Nissan ??
13.Robert Korzeniowski
14.Małgosia K./Paweł O. - Nissan ??
15. Grzesiek/Zośka ? Nissan
16. Iras ????? - Nissan Navara
17. Roman/Kacper - Nissan Patrol
18. Wojtek./.........-Nissan K260.ten z obrazka :)21 rozmawiałiśmy w sobote przez telefon
19. Czarek B
20. Roma/Iwona
21. Michał - Dobinsons
22. ...........
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 22-24 czerwca Nocny Patrol- zlot posiadaczy Nissanów 4x4

Post autor: franc »

Hej

Jako, że jest nas zbyt mało na stadion to przenosimy spotkanie do leśniczówki p. Maćka. Szczegóły dojazdu znajdą się w przyszły poniedziałek na stronie. Leśniczówka dyponuje 3 pokojami ( a 25 zł osoba/doba ) z pościelą oraz dwoma łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. Chętnych na te miejsca proszę o kontakt telefoniczny. Z Długosiodła od Alicji do leśniczówki jest 1900 m więc Ci, którzy chcą się zameldować u Alicji nie będą mieli zbyt daleko.

Harmonogram zabaw dla małej grupy nie ulega zmianie, będzie nas po prostu mniej ale za to jakościowo wylurzymy Toyociarzy :mrgreen:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 22-24 czerwca Nocny Patrol- zlot posiadaczy Nissanów 4x4

Post autor: franc »

Uff roadbook ułożony i po konsultacjach z Nadleśnictwem zaakceptowany. Bardzo proszę wszystkich, którzy się deklarowali o potwierdzenie (wpłatą) lub rezygnację swojego uczestnictwa. Trochę ręce opadają jak widać liczbę chętnych ale powiedziałem a to i mówię b. Jeżeli mają być koszulki to nie chce aby ich zabrakło ale przy tym budżecie zwyczajnie nie stać mnie na robienie 20 czy 30 ekstra. Zresztą tak jest z większością rzeczy. Niestety Nissanowcy mają w zwyczju sporo pisac w internecie a mało jeździć ale widać takie to środowisko. Obok adrenalinki sponsorami zlotu są Dobinsons czyli MTM Profi i Prograf- dziękujemy.

Trasa liczy 60 km i są na niej 23 próby przejazdu ( konieczny aparat foto z monitorkiem lub telefon z możliwością robienia zdjęć). Wszystkie próby posiadają objazdy lub są podzielone na AT i MT + winch. Będziemy więc mieli mini rajd ze sporą ilością terenu. Jest błoto, koleiny, piach, podjazdy i trochę włóczęgi. II dzień to znajome już niektórym okolice stadionu ( tym razem inaczej ustawione ) + trial i zabawy w leśniczówce. Będzie koń dla dzieciaków, zabawy ludowe, łucznictwo i może jakaś linka, wieczorem filmy na dvd.

Catering towarzyszy nam cały czas i można będzie zamawiac piwo i żarełko po promocyjnej cenie. Pizza i inne na telefon oczywiście również.

W leśniczówce są 3 pokoje ( 4, 3 i 2 osobowy ), które można podnająć ode mnie ! . Nie dzwońcie więc do Macka tylko do mnie i je rezerwujcie. Cena 25 zł/osoba/doba. Łazienki i toalety wspólne dla wszystkich uczestników zlotu na korytarzu w leśniczówce. Miejsce do rozbicia namiotów spokojnie na 20 autek.
Jeżeli ktoś może przywieźć sprzęt grający to odciąży to nieco budżet. W tym roku nie będzie bowiem DJ-a !

Jakby co proszę o telefon
Pozdrawiam
Franc
ka_sia
Posty: 21
Rejestracja: 18 lutego 2012, o 15:52

Re: 22-24 czerwca Nocny Patrol- zlot posiadaczy Nissanów 4x4

Post autor: ka_sia »

Uczestnicy ostatniego Nocnego Patrola chyba zaginęli w drodze do domu, bo nikt się nie ujawnia. Gdybyście jednak ożyli to wrzućcie jakieś foto i odezwijcie się.
Moje zdjęcia tylko z piaskarni a chętnie zobaczyłabym coś z pierwszego dnia na trasie.
https://picasaweb.google.com/1146092461 ... y92VobH8Uw
ODPOWIEDZ