Mazurskie Pożegnanie Lata 18-20.10.2013

Zorganizowane imprezy turystyczne 4x4, Z Konwoje - zapisy i relacje
Awatar użytkownika
Rzeźnik z Jakubowa
Posty: 41
Rejestracja: 6 października 2008, o 09:21
Lokalizacja: :) teraz Galindia :)
Kontakt:

Mazurskie Pożegnanie Lata 18-20.10.2013

Post autor: Rzeźnik z Jakubowa »

Imreza offroadowa dla użtykowników seryjnych pojazdów terenowych i nie tylko
Wszystkie informacje na temat znajdują się na stronie http://www.bezkres.com/mpl13.htm
Zapraszamy wszystkich wyjadaczy offroadowych z rodzinami, będzie smaczne jedzonko, ładne widoki i oczywiście off road. :mrgreen:
Na dzień dzisiejszy do limitu załóg zostały 3 wolne miejsca niezdecydowanych popędzam
Trasa ustalona, malownicza i przygodowa, trudniejsze odcinki można objechać a dla tych co dawno wyciagarki nie używali na pewno się coś znajdzie :mrgreen:
Pozdrawiam :D
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię je..ł, Bo to mezalians byłby dla psa."
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mazurskie Pożegnanie Lata 18-20.10.2013

Post autor: Fergie »

Drodzy Państwo, nie ma co się zastanawiać, trzeba brać te ostatnie miejsca, póki jeszcze są! Super impreza w pięknych okolicznościach przyrody, a ja mam do MPL szczególny sentyment, bo od tego rajdu się zaczęła moja przygoda z offroadem. Tym razem też pewnie zawitam :) A póki co gorąco polecam udział!
Awatar użytkownika
Rzeźnik z Jakubowa
Posty: 41
Rejestracja: 6 października 2008, o 09:21
Lokalizacja: :) teraz Galindia :)
Kontakt:

Re: Mazurskie Pożegnanie Lata 18-20.10.2013

Post autor: Rzeźnik z Jakubowa »

Informuję że pozostało jedno wolne miejsce 8)
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię je..ł, Bo to mezalians byłby dla psa."
ODPOWIEDZ