prośba o pomoc

Wszystko związane z metaliką, tuningiem, błotem, zwolnicami, laplanderami, pto i ogólnym uje....niem (-:

Moderatorzy: franc, Student

prośba o pomoc

Postprzez as1 » 1 lipca 2012, o 09:29

mam problem, wczoraj podczas małej próby wodnej, okazało się że "ktoś" nie założył dobrze snoorkela, no i silniczek nabrał wody, i już go nie zreperuję,
muszę szybko kupić drugi do patrola 4,2 benzyna,
znalazłem tylko jeden na allegro, gość jest ze Słupska, moje pytanie czy ktoś go zna, czy może kupował coś od niego, nie chcę wydać 4 tysi na popsuty motor.
http://moto.allegro.pl/nissan-patrol-gr ... 20092.html
to jest ten sprzedawca, podobno rozbiera sporo patroli,
z góry dzięki za szybkie info, czas goni.
as1

Re: prośba o pomoc

Postprzez Dendro » 3 grudnia 2012, o 13:11

As zadzwoń do tego gościa do Czeladzi (Śląsk 603528709) trochę tam kupowałem jak jeszcze serce było od Patrola. A osobiście odchodzi się od silników patrola, za 3500 super 4,4 bmw + 2 skrzynia BMW robota 2000 i różnica kosmiczna, a myślę że z żoną się dogadasz.
Pozdrawiam
Tomek
Dendro Team
Dendro

Postprzez as1 » 6 grudnia 2012, o 09:47

dzięki Tomeczku, ale już sobie poradziłem, myślałem przez chwilę o bmw, ale na razie dałem sobie spokój. Pokręciłem się troszkę, podzwoniłem i kupiłem dwa silnikczki 4,2, jeden od Janka razem z pozostałością zmoty która mu została :mrgreen: . Tak więc na tą chwilę mam dwa silniki patrolowskie, mocy mu nie brakuje, ale wody boi się panicznie. A poza tym to ślepy jest obecnie mocno wycinany, i dużo już z niego nie zostało, więc może w przyszłym roku do elektryka się zapiszę, zobaczymy :lol:
a tak na marginesie, to czy coś się dzieje zimą, czy wszystko całkiem umiera? i czekamy na wiosnę
pozdrawiam as
as1

Postprzez Wojtek » 7 grudnia 2012, o 11:13

as1 napisał(a):
a tak na marginesie, to czy coś się dzieje zimą, czy wszystko całkiem umiera? i czekamy na wiosnę
pozdrawiam as

Reanimacja sprzętu i dozbrajanie :wink: Podobno liny syntetyczne nie lubią mrozu, więc sen zimowy niedźwiedzia :mrgreen:
Jeszcze tylko parę wiosen, jeszcze parę przygód z losem...
Wojtek

Postprzez franc » 7 grudnia 2012, o 12:54

A ja zapraszam na zimowy Z Konwój w styczniu i lutym. To jest dopiero zabawa zmierzyć się z suwalszczyzną w zimowej scenerii :)
franc
Site Admin

Postprzez as1 » 9 grudnia 2012, o 14:09

a jakie to są terminy w 2013r
as1

Powrót do Off-Road