Rajdy4x4

Wszystko związane z metaliką, tuningiem, błotem, zwolnicami, laplanderami, pto i ogólnym uje....niem (-:

Moderatorzy: franc, Student

Re: Rajdy4x4

Postprzez franc » 3 listopada 2008, o 22:07

Nie ma szans :roll: zresztą nie po to jest to miejsce. Nie daj Bóg aby przypełzło tu stado oszołomów z rajdów.
Natomiast jeżeli rzeczywiście zaczną pobierać opłatę za umieszczenie info o imprezie to szybciutko się skończą .........
Najśmieśniejsze jest to, że pod naszym adresem ostatnio usłyszałem zarzuty, że totalnie skomercjalizowaliśmy Zmotę :mrgreen: - nieźle się tego słucha..... Za tydzień postaram się pokazać na fotach nowy teren ( Zmociątko) Jedziemy tam na wizję lokalną i póki nie ma śniegu trzeba się poorientowac nieco w terenie.
Pzdr
Franc
franc
Site Admin

Postprzez Adam.Ż » 3 listopada 2008, o 22:29

a jeśli będzie można pokazywać zdj nowej Zmoty(mówię o aucie :wink: ) to bym zapodał co jakiś czas...
Adam.Ż

Postprzez May_13 » 3 listopada 2008, o 22:40

Komercjalizacja :?: Cóz, w pierwszej cytowanej definicji słowem kluczem jest "jedynie" :!: A tutaj wszyscy mieli wiele frajdy. Niektórzy troche adrenalinki. :P Tak więc nie pasuje :(
"komercja
1. ?działalność nastawiona jedynie na osiągnięcie zysku; też: produkty takiej działalności?" http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2564011

Natomiast uwaga na druga definicję :P : ""Komercja" biorąc pod uwagę słownikowe wytłumaczenie tego zjawiska to ekonomiczne działanie handlowe prowadzone przede wszystkim dla zysku.... Najlepszym przykładem w którym komercja gra tzw. pierwsze skrzypce jest show biznes. http://www.sciaga.pl/tekst/83706-84-komercja_we_wspolczesnym_swiecie
Ooops - tańczące dziewczyny? Ale jeżeli tak - to komercjalizuj Franc wszystkie imprezy na "Z" :P Komercjalizuj 8)

Co zaś potopu oszolomow :twisted: - wszystkow rękach Admina :mrgreen:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
May_13

Postprzez bomaciek » 3 listopada 2008, o 22:45

chyba nie o to chodzi

osobiście nie chciałbym a by zrobiło się tutaj forum srajdowe 4x4

obecny klimat mi odpowiada, jest kameralnie i nie marketingowo nie ma sklepu nie ma moderacji postów i etc..

milej by było gdyby forum miało charakter clubowy czyli grona ludzi którzy dobrze sie ze sobą bawią i są otwarci na innych pozytywnych ludzi :mrgreen:

Jak widze zaproszenie Franca na wypad w góry dla 2-3 osób to aż mnie ściska :oops: bo bym pojechał, jednak nie mogę bo prowadzenie firmy zobowiązuje.

Jak sie zrobi tłuczenie postów i tworzenie działów jeden za drugim to takich akcji nie będzie a imprezy FRancowe będą do kupienia tylko na allegro z licytacją bez ceny minimalnej :D :D
bomaciek

Postprzez franc » 4 listopada 2008, o 09:06

Tak nie będzie. Adrenalinka.pl to działalność mająca na celu skupianie pozytywnie zakręconych ludzi. Oczywiście fajnie jest jeżeli po pracy zostanie nam parę groszy ale nie jest to priorytetem :) Jak już pisałem ja żyję zupełnie z czegoś innego a to działanie powstało po prostu z pasji. To tak samo jak z przewodnictwem wysokogórskim. Mam kumpli, którzy wchodzą rocznie po 30 razy na Gerlach- oni z tego żyją. Ja bawię się w przewodnika bo lubię pokazywać ludziom góry. Oczywiście robię to tak aby zwrócic częściowo koszty bo aż takim filantropem nie jestem :wink: Natomiast nie jest to moja praca zarobkowa tylko hobbystyczna. Póki kręci się moja druga firma niechaj tak zostanie :D
franc
Site Admin

Postprzez riderwawacom » 10 listopada 2008, o 23:42

franc napisał(a):Tak nie będzie. Adrenalinka.pl to działalność mająca na celu skupianie pozytywnie zakręconych ludzi. Oczywiście fajnie jest jeżeli po pracy zostanie nam parę groszy ale nie jest to priorytetem :) Jak już pisałem ja żyję zupełnie z czegoś innego a to działanie powstało po prostu z pasji. To tak samo jak z przewodnictwem wysokogórskim. Mam kumpli, którzy wchodzą rocznie po 30 razy na Gerlach- oni z tego żyją. Ja bawię się w przewodnika bo lubię pokazywać ludziom góry. Oczywiście robię to tak aby zwrócic częściowo koszty bo aż takim filantropem nie jestem :wink: Natomiast nie jest to moja praca zarobkowa tylko hobbystyczna. Póki kręci się moja druga firma niechaj tak zostanie :D

Ten kto Cie zna osobiscie wie ... ze jestes pozytywnie zakrecony i tego sie trzymaj. !!
o banowaniu na omawianym forum tez wiem wiele ... mielismy okazje o tym rozmawiac wspolnie kilka mies temu wstecz ...
czyzbym bym prorokiem ??

Dzieki mojej zonie wieze ze wszystko co w zyciu nas spotyka po cos sie dzieje,
mam na to ciekawy przyklad :
Kiedys nie kupiłem sobie nowej fury . zalowalem ze mi przeleciala kolo nosa
zona mowi - 'pewnie cos musialo w niej byc nie tak , nie byla dla ciebie' ... i co .. za tydzien czy dwa trafia mi sie super okazja w jeszcze lepszej cenie ...
Dlatego FRANC ... wieze ze dzieki tym wydazeniom .. Twoje forum rozwinie sie samoistnie, wielu pozytywnych ludzi takich jak Ty
skupi sie tutaj, zamkniesz kalendarz imprez i wszysto bedzie szło swoiw tempem do swojego celu

AVE - NAJLEPSZEGO !
mitsu L200 RalliArt - od dzis po lifcie ... :)

http://www.skutery.auto.pl
http://www.rider.na.allegro.pl
riderwawacom

Postprzez grzes » 12 listopada 2008, o 21:26

riderwawacom napisał(a):
franc napisał(a):Tak nie będzie. Adrenalinka.pl to działalność mająca na celu skupianie pozytywnie zakręconych ludzi. Oczywiście fajnie jest jeżeli po pracy zostanie nam parę groszy ale nie jest to priorytetem :) Jak już pisałem ja żyję zupełnie z czegoś innego a to działanie powstało po prostu z pasji. To tak samo jak z przewodnictwem wysokogórskim. Mam kumpli, którzy wchodzą rocznie po 30 razy na Gerlach- oni z tego żyją. Ja bawię się w przewodnika bo lubię pokazywać ludziom góry. Oczywiście robię to tak aby zwrócic częściowo koszty bo aż takim filantropem nie jestem :wink: Natomiast nie jest to moja praca zarobkowa tylko hobbystyczna. Póki kręci się moja druga firma niechaj tak zostanie :D

Ten kto Cie zna osobiscie wie ... ze jestes pozytywnie zakrecony i tego sie trzymaj. !!
o banowaniu na omawianym forum tez wiem wiele ... mielismy okazje o tym rozmawiac wspolnie kilka mies temu wstecz ...
czyzbym bym prorokiem ??

Dzieki mojej zonie wieze ze wszystko co w zyciu nas spotyka po cos sie dzieje,
mam na to ciekawy przyklad :
Kiedys nie kupiłem sobie nowej fury . zalowalem ze mi przeleciala kolo nosa
zona mowi - 'pewnie cos musialo w niej byc nie tak , nie byla dla ciebie' ... i co .. za tydzien czy dwa trafia mi sie super okazja w jeszcze lepszej cenie ...
Dlatego FRANC ... wieze ze dzieki tym wydazeniom .. Twoje forum rozwinie sie samoistnie, wielu pozytywnych ludzi takich jak Ty
skupi sie tutaj, zamkniesz kalendarz imprez i wszysto bedzie szło swoiw tempem do swojego celu

AVE - NAJLEPSZEGO !

Widze ze sie znajomki odzywaja :)
Na rajdach powialo nuda, ludzie zaczynaja odchodzic na inne fora, bo jak ktos ma odmienne zdanie "politycznie" to dostaje bana. A reszta ma zlew... wiec wszystko w normie. Ostatnio przegladalem fotki i wspominalismy jak to bylo fajnie na TP :)

Zeby na te zmote bylo blizej to bym sie wybral popatrzec a to kurna 600km...
grzes

Postprzez SZMO » 13 listopada 2008, o 09:06

powiem tak przez to powatało forum jeepa bo też na srajdach byliśmy niechciani
i jesteśmy już nieżle rozkręconym forum :mrgreen:
zielony XJ na balonach
SZMO

Postprzez L80 » 22 listopada 2008, o 17:02

bomaciek napisał(a):chyba nie o to chodzi

osobiście nie chciałbym a by zrobiło się tutaj forum srajdowe 4x4

obecny klimat mi odpowiada, jest kameralnie i nie marketingowo nie ma sklepu nie ma moderacji postów i etc..

milej by było gdyby forum miało charakter clubowy czyli grona ludzi którzy dobrze sie ze sobą bawią i są otwarci na innych pozytywnych ludzi :mrgreen:

Jak widze zaproszenie Franca na wypad w góry dla 2-3 osób to aż mnie ściska :oops: bo bym pojechał, jednak nie mogę bo prowadzenie firmy zobowiązuje.

Jak sie zrobi tłuczenie postów i tworzenie działów jeden za drugim to takich akcji nie będzie a imprezy FRancowe będą do kupienia tylko na allegro z licytacją bez ceny minimalnej :D :D

a gdyby był ?
czy przeszkadzało by to komuś ?
ja naprzykład nie miał bym nic przeciwko
byle nie wywalalało reklamy na pierwszej stronie typu - "nowe rewelacyjne podzespoły do . . . . firmy . . . . w naszym sklepie"

myśle że ważne jest zachowanie możliwośi wyboru
jeżeli istnieje zakładka "sklep" to niech sobie jest
mam ochote to tam zajże, a jak nie mam to nie musze niczego oglądać
L80

Postprzez Mikado » 23 listopada 2008, o 07:53

grzes napisał(a):..............
Zeby na te zmote bylo blizej to bym sie wybral popatrzec a to kurna 600km...

grześ ja mam 700, a gdyby franc powiedział, że szykuje wiosenną edycję to zapisałbym się bez nikakich :mrgreen:
Mikado

Postprzez wi.Tek » 23 listopada 2008, o 08:09

L80 napisał(a):[cut]
byle nie wywalalało reklamy na pierwszej stronie typu - "nowe rewelacyjne podzespoły do . . . . firmy . . . . w naszym sklepie"
[cut]

Zgadzam się z tobą Grzesiu (tym bardziej że strasznie mnie wkurzają takie reklamy), ale musisz również zrozumieć właściciela - w ten sposób ma większą szansę, że dotrze to do większej ilości osób.
Cóż taki lajf, taki biznes.
pozdrawiam
wi.Tek
wi.Tek
forumowy psuj

Postprzez N2O » 27 listopada 2008, o 21:58

na rajdach wcale nie trzeba oglądać reklam na forum - wystarczy zmienić skórkę w panelu na inna niż domyślna :mrgreen:
K160, RR
N2O

Postprzez ANIOL » 25 stycznia 2009, o 22:56

na adrenalinke można zajżec zawsze
a na srajdy-forum wyłączone zajżyj za kilka minut :mrgreen:
ANIOL

Postprzez HiJack » 25 stycznia 2009, o 23:04

Taaaaa - wlasciwie to nie chce sie tam zagladac - calosc przestaje byc uzyteczna... :roll:
HiJack

Postprzez franc » 20 listopada 2009, o 16:52

Wczoraj na spotkaniu Coyociarzy rozmawiałem z Maćkiem dość długo i szczerze.
Jako, że byłem pod wpływem to mam nadzieję, że nie za szczerze.
Wywiązuje się tym samym z obietnicy, złożonej po ostatniej Zmocie :)

Mam nadzieję, że wyjasnilismy sobie wszystko.

Na tamtym forum nadal jestem zbanowany i nie mogę nic pisać ale to mi nie przeszkadza.

Wojnę uważam za skończoną.

Zobaczymy czy coś się po tej rozmowie rozwinie.................. miłość raczej nie :wink: ale może chociaż wzajemna tolerancja :roll:

Mam tylko nadzieję, że nasze adrenalinkowe imprezy pojawią się w terminarzach :)

Dziękuję wwszystkim bywalcom Zmoty za przyczynienie się do tej sytuacji.

Franc
franc
Site Admin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Road