Chopok 2016

Dla tych co nie lubią nartostrad i utartych szlaków. Skitury, ski-alpinizm, snowboard ekstremalny i pozaszlakowy a także narciarstwo alpejskie i klasyczne.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Chopok 2016

Post autor: franc »

Zdążyliśmy jeszcze z Markiem Chaszczem wyskoczyć na piękne 3 dni freerajdu na Chopok. Ta miejscówka powoli staje się moją mekką i pomimo tego, że byłem tam już z 20 razy poza trasami cały czas odkrywam nowe sekcje i warianty. Pierwszego dnia śnieg był mocno zmrożony i występowały kalafiory i betony, tak, że czasami strach na stromszych miejscach się pojawiał ale za to drugiego i trzeciego pełne słońce i żleby, żleby :) - w przyszłym roku kupujemy ski pass roczny ( Chopok, Tatrzańska Łomnica, Smokowiec i Jezioro Szczyrbskie ) Kosztuje on w przedsprzedaży on -line ok. 210 euro i w przypadku jazdy 10 dni w sezonie mamy cenę 90 zł /dzień a w przypadku 20 dni 45 zł /dzień - i to jest mega opcja. Dość mam już tego zafajdanego Kasprowego gdzie nic nie można. Mam nadzieję, że Zakopane z jego obecną polityką turystyczną sczeźnie w malignie razem z tą swoją krypto gejowską ochroną Tatr :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Było magicznie :)
Dzięki Marek
ODPOWIEDZ