NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: May_13 »

Ignacy Patrol pisze:Łzy mi k....a lecą autko gotowe ale testować nie moge bo p........na tuleja od pto nie wchodzi na skrzynie a mam obiecaną że dopiero w piątek mi wyślą :evil: .
@Ignac - spoko - pojedziesz w wyczynie - wezme Ci tirforka - prawie nie uzywany :mrgreen:

Wczoraj byłem na trasie. Jeżeli:
1. bedzie tak jak wczoraj to będzie trochę błotka, trochę przejazdów przez płytką wodę, i cieżko na podjazdach i trawersach w lesie.
2. jeżeli będzie mrozek to będzie lajcik :x
3. jeżeli temperatura trochę się podniesie to będzie zabawa :P

Tak czy inaczej - będzie można sprawdzić maszyny po sezonie motania 8)

W terenie nie byłem sam: miałem chrumkające, kudłate towarzystwo :shock: 6 sztuk :o :shock:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: Ignacy Patrol »

To trza cały autobus pilotów do tego tirforka bo 100 procent trasy ciężko będzie jednemu tak od startu do końca :roll:
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: May_13 »

@Ignac - nie strasz - niestety jest chłodno i lajtowo :mrgreen: Tam gdzie miało być mokro jest slisko, tam gdzie miało być grząsko jest twardo - ot taka sobotnio-niedzielna przejażd :wink: żka
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: Ignacy Patrol »

Piotr byłem widziałem .Dzieki kolegom którzy mnie zabrali na jedną z tras :shock: .K....a prozaiczne podjazdy nie do wziecia bez windy :( .Łamiący sie lód pod kołami i sprzęt na lodzie to ma być wyjazd sobotnio NIEDZELNY :lol: Ja pierdziele takiego czegoś w życiu nie widziałem :shock: .Sory ale tak pisze bo sam nie mogłem przyjechać swoim Guciem i zaliczyć testy :mrgreen: .Ale tak na poważnie super impreza wiosenne roztopy spotęgowały na maxa stopien trudności :lol: .Uważam za trasy bardzo trudne jeden nieprzemyslany ruch może spowodować rolke czy coś takiego. Po 16 pożegnałem sie i pojechałem do domu ,do tej pory Bodzio i Grochu w swoich klasach byli górą Piotrek z Białegostoku ukręcił wał napędowy Kondrad z Jarkiem i Longiem z wawy ukręcili krzyżak.Ktoś spalił sprzęgło , a to dopiero mineło pare godzin od startu :shock: ,Adamosa widziałem z odległości wyglądał na zadowolonego to pewnie też mu dobrze szło .CHŁOPAKI NOC przed wami powodzenia jak wrocicie zdawać relacje :!:
Awatar użytkownika
L80
Posty: 130
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, o 19:32
Lokalizacja: Mława

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: L80 »

Wrócilem :D
Najbardziej, ale to naj naj naj podałaba mi sie pierwsza pieczątka na trasie numer 1
Taki strumyczek z "kamykami"
Adaś z radosci jakiej doznał podczas jej pokonywania zrobił kółko i wjechał w nią raz jeszcze 8)

Choc to druga impreza z tej serji na której byłem dalej nie moge wyjśc z podziwu
Jest tak wszystko oznakowane iż po prostu nie idzie się nawet przez momet zawachac w którą strone teraz jechać

Wielkie podziękowanaia dla organizatorów jak też dla miłego pana który udostempnił ten teren
Awatar użytkownika
Adamos
Posty: 67
Rejestracja: 17 listopada 2007, o 12:43
Lokalizacja: Zambrów

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: Adamos »

Spoko Ignacy impreza była MEGA!!!
Co prawda jeździliśmy tylko ok 6h bo trunek zaćmił zmysły co się w knajpie chłodził :mrgreen:
W niedziele rano zaś musiałem do domu uciekać więc :roll:
Napiszę krótko że formuła rajdu tak mi przypadła do gustu że jak tylko termin i cała reszta dopisze to nie widzę inaczej żeby mnie nie było na kolejnych!!!

Poz dla wszystkich fajnych gości z impry no i orgów bo są fajne chłopaki :wink: :D
Nie wstydzę się Jezusa
castrol
Posty: 33
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, o 22:58

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: castrol »

bylo "jak zawsze" :mrgreen: bardzo fajnie a teraz ide spac
Awatar użytkownika
BODZIO
Posty: 37
Rejestracja: 5 marca 2009, o 12:47
Lokalizacja: Łomża

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: BODZIO »

Impreza super!!Organizacja na 5+(oczywiście w skali od1 do 5)!!teren piękny!!Pieczątki 15 i 16 odebrały nam trochę zdrowia i sprzęt poniósł straty.
Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę
Ostatnio zmieniony 24 marca 2010, o 20:31 przez BODZIO, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adamos
Posty: 67
Rejestracja: 17 listopada 2007, o 12:43
Lokalizacja: Zambrów

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: Adamos »

Nie wstydzę się Jezusa
Awatar użytkownika
L80
Posty: 130
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, o 19:32
Lokalizacja: Mława

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: L80 »

Może ktoś coś opowie o defektach jakich doznał
Ja nie mam za wiele do opisania - podgiety drążek, spalony bezpiecznik i urwana linka prędkościomierza (do gazikowego reduktora ciezko dostać :( )
Awatar użytkownika
BODZIO
Posty: 37
Rejestracja: 5 marca 2009, o 12:47
Lokalizacja: Łomża

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: BODZIO »

Defekty???
Jak juz pisałem na pieczątkach 15 i 16 straciliśmy trochę zdrowi i było parę defektów takich jak: trap doprowadził do przetarcia przewodu wody cała uciekła z chłodnicy,zerwanie wąsa kierowniczego przy zwrotnicy,ścięcie śrub mocujących górne łożysko zwrotnicy co spowodowało ze łożysko wypadło i jeszcze takie tam (porwane liny)i to wszystko w jednym miejscu :lol:
Awatar użytkownika
L80
Posty: 130
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, o 19:32
Lokalizacja: Mława

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: L80 »

:shock:
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: May_13 »

Adamos pisze:To i ja pokleiłem :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=LdA8Jhr7_IY

Poz
Nic dodać nic ująć - po prostu radość z jazdy w terenie - szczególnie jazda figurowa na lodzie :P
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
Adamos
Posty: 67
Rejestracja: 17 listopada 2007, o 12:43
Lokalizacja: Zambrów

Re: NOC ZIMORODKA: 19-21 marca 2010

Post autor: Adamos »

May_13 pisze:
Adamos pisze:To i ja pokleiłem :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=LdA8Jhr7_IY

Poz
Nic dodać nic ująć - po prostu radość z jazdy w terenie - szczególnie jazda figurowa na lodzie :P
Dobrze pamiętamy te bagno z nocy kormorana gdzie niemożliwe było dojechanie do pięczątki na kołach więc jak tylko zobaczyliśmy że jest skute lodem emocje wzięły górę :mrgreen:
Nie wstydzę się Jezusa
ODPOWIEDZ