Zmotka IV - 2010

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
SZCZUR
Posty: 72
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 11:04
Lokalizacja: EŁK
Kontakt:

Re: Zmotka IV - 2010 Lista startowa

Post autor: SZCZUR »

stang napisał/;
Szczur następnym razem powiesimy Cię za .... jak jeszcze raz okno w nocy na rozszerz rozwalisz

słuchaj pijacki ryju, ja nie będę się dusił w jednym pomieszczeniu z nachlanymi łajzami co jeżdżą po bagnach, potem piją w barze Sokół, w nocy chrapią i wymagają aby normalni ludzie z nimi się męczyli przy zamkniętym oknie.... buahaha, dzieki wszystkim za extra atmosferę i fajna imprezę, a tym co narobili jakiejś biedy i problemów organizatorom wielki kij w dupę... do zobaczenia
-słyszałeś sieroto o pewnym pilocie, który bardziej, niż pierwszy na orlenie woli być ostatni na ZMOCIE ? http://pl.youtube.com/watch?v=y_Cpu9R4s4g&fmt=18" www.wirtualnyelk.pl/pub
rufio
Posty: 60
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 19:05
Lokalizacja: Garwolin

Re: Zmotka IV - 2010

Post autor: rufio »

Tym razem nic nie zagubiłem :wink: Ale na pp FLISACY (taka wąska rzeczka) znalazłem taśmę ,pomarańczowa , czerwone końce ,długość ok 2m :!: :!: :!:
żuk izoterma na BLIZNIAKACH!!!
Awatar użytkownika
kotara
Posty: 64
Rejestracja: 17 czerwca 2009, o 20:24
Lokalizacja: Tarczyn/Wawa

Re: Zmotka IV - 2010

Post autor: kotara »

Ja, ze swojej strony ( w ramach refleksji :)) - dodam, że w zeszłym roku jechaliśmy familijnie i w tym roku też. W przyszłym też rodzinę zabiorę (jeśli Zmotka będzie) i nie wymiękam ...
Kanarek SJ 413 + LR tył + 2" IM + 2" Calmini + 30,5 " Simex :) .. w planie 1,6 8v
ODPOWIEDZ