2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: May_13 »

castrol pisze:a ja poprosze w imieniu zalogi o zajecie oficjalnego stanowiska i wytlumaczenia naszej pozycji. Sytuacja jest troche niepowazna! teoretycznie zostalismy zdyskwalifikowani za cos czego nie zrobilismy ( dojechanie do pieczatki pod tasmami, Zaloga z extremu ktora byla z nami na probie moze to potwierdzic ) a w wynikach jestesmy na 4 pozycji??? wiec o co tu chodzi??? Szkoda ze tak sie to skonczylo ale widac ze naprawialismy auto w zlym czasie i miejscu czyli przy tasmie gdzie ktos naprawde wjechal pod nia. :
Franc wyjaśnił to juz za mnie na rajdach4x4 - pytałem go co zrobic z fantem jaki zafundowaliście nam i klamka zapadła.

castrol pisze:Teraz o samej imprezie, trasa ok wyczyn mial ciezko ale dalo rade przejechac z drugiej strony szkoda ze jest to praktycznie ta sama trasa co na 1 nocy kormorana i na nocy zimorodka, na nastepna edycje trzeba jakas nowa karte drogowa wymyslec bo ta jest do bani i pieczatki jakies wieksze. I jak jest jakis harmonogram to chyba warto sie go trzymac a nie my juz od 15.30 walczylismy :D przez co pilota nie zabralismy na 1 petle :mrgreen:
@Castrolku - na Mazowieckich jeździsz po innym terenie? Zmienia się kierunek. Zmota zmienia miejsce? Kuklówka też jakby ta sama? Twierdza Modlin? Etc, etc, a kilku rajdów nie ma już wogóle. Tutaj akurat bijesz pianę
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: May_13 »

Siedzę sobie, ja główny winowajca i sprawca zamieszania :oops: i czytam, czytam, czytam tak na adrenalince jak i na rajdach i wnioski wyciągam. Odpuściłem dzień by emocje poszły precz i juz chłodniej podejść do tematu .
Kilkanaście postów wstecz przyznałem, że brak wody i kibelka mozna było rozwiązac, ale w ferworze walki nie pomyslałem o temacie. Usprawiedliwiać się więcej nie będę, bo mleko rozlane :(
Pier...ny tuszyk egzystuje na większości rajdów i jak dotąd nie był powodem do burzy, ale zbliżeniowa pastylka kręci - tyle tylko, że może zniknąc tak samo jak stempel zabrany przez przypadkowego grzybiarza - jest to jednak rozwiązanie :idea: .
Co do liczenia punktów- nie czuję żadnej winy :? , ponieważ liczyłem je z tą zziębniętą panną - moją córką :P , i moim pilotem, którzy nie mieli - tak zreszta jak ja - żadnego interesu w preferowaniu jednych :mrgreen: a pograżaniu innych . Każda zamazana pieczątka była poddawana analizie i rozpatrywana na korzyśc załogi :!: . Całkowicie zamazane placki - często błotne były skreślane :( , a podwójne numery liczone były raz :!: . Skany dwóm zainteresowanym załogom przeslę bo obiecałem, a reszta do wglądu w Lesznowoli w Vet-Trade gdzie zapraszam na herbatę. Decyzję czy wyniki 2NK wliczać do PLP czy nie pozostawiam do dyskusji "kolegium" organizatorów.

Przyszłość :?: Ktoś napisał, że tereny się kurczą, i będą się kurczyć. Jeszcze kilka lat i będziemy mogli sie bawic WYŁĄCZNIE na zamknietym terenie, a tego za wiele nie ma a i ten istniejący - musicie wiedzieć - jest ograniczany przez np. wymogi jakie spełnic trzeba by dostać unijne dotacje Pan na Rozyńsku jest jaki jest, choć mając dzisiejsze doświadczenie wierzę, ze da sie kilka co najmniej rzeczy zmodyfikować.

Generał skwitował, że po rajdzie każdy org ma dość i zastanawia się nad loasmi kolejnej edycji.
Ja sie nie zastanawiam. Będę się starał o 3-cię Noc, niezależnie od tego czy kolegium PLP uzna ją godną PLP czy nie. Żyję z pracy zawodowej a teren - niekoniecznie błoto po szyję - po prostu lubię.

Jakie możliwości widzę :?: Dodając kilka kilometrów szutrówek ogólnodostępnych i zapomnianych dróg gruntowych mozna zrobic jedną pętlę z pięcioma lub sześcioma startami. Będzie więcej roadbooka i parę punktów nawigacyjnych na GPS :mrgreen: ale OZi pokazuje, ze można. Będzie mniejszy tłok (i nagle okaże sie, że kibelek i woda na bazie stana się bezuzyteczne) i trochę więcej jazdy.
Co do samej trasy - padł zarzut, ze PRAWIE taka sama jak na Pierwszej i na Zimorodku (Castrol). Prawie czyni róznicę, a poza tym, przykro mi, ale nie ściągnę pod Ełk kawałka Gór Świętokrzyskich i @Francowego PRL-u Teren jest jaki jest, i takim pozostanie. Do Was natomiast należeć będzie decyzja czy wpiszecie sie na listę czy tez nie.

Zrobiłem wszytko jak umiałem najlepiej i jak mozliwości mi pozwalały. Przyjmuję jedynie konstruktywną krytykę i budujące wnioski. :P Od mocno niezadowolonych oczekuje zaproszeń na organizowane przez nich srajdy by zobaczyc jak się to robi :mrgreen: . A w najbliższym czasie wybieram się do Rutki na Zmotę, gdzie bedę się starał przybijac stempelki równo, czysto i w odpowiednich kratkach, opisując przy tym kartę niezbędnymi danymi wymaganymi przez organizatora. :mrgreen:
Hough :!:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: May_13 »

Obiecałem - posyłam. Skany dostępne na http://picasaweb.google.pl/may13th59/Sk ... 0850872306. Pozwalam też sobie na krótki opis:
Nr 50
Na trasie 1 brak 12 i ex5 ? było 25 stempli a na karcie jest czystych 23 ? zaliczone wszystkie jakie zostały przybite.
Na trasie 2 brakuje 41 ? 42 natomiast wygląda na odbite- niewidoczne i poprawiane obok.
Na trasie 3 brakuje 58 i 59 ? było 30 pieczątek i mamy czysto odbitych 28.
Na trasie 4 było 26 stempli ? domyśleliśmy się 62, 67 i ex 16, ale nie znalazłem 75
Regaty i medyk OK.

Nr 22
Na trasie 1 stemple 4, 7, 9 odbiły się słabo, ale ponieważ są one kolejnymi ? zostały uznane. Założyliśmy też, ze dwa kompletnie rozmazane ślady to ex 4 i ex 5. Natomiast ex7 uznałem tylko 1x mimo, ze było odbite w dwóch różnych miejscach na karcie. No i nie znalazłem 15
Na trasie 2 wszystkie stemple zostały uznane ? również ten o numerze 41 opisany jako zerwany, chociaż wiele załóg go miało a nikt inny nie zgłosił takiej sytuacji.
Na trasie 3 brakuje mi stempla 46 i nie dopatrzyłem się ex12.
Czwórka to tragedia ? załoga 22 powiedziała, że zrobiła wszystko i tak uznaliśmy, tym bardziej, że głosy dookoła potwierdzały . Zła wola?
13 i 20 bez problemów.

Nie chciałbym, żeby zadośćuczynienie pierwszym pytającym wywołało nową burzę - jak na wstepie - obiecałem - wysyłam. Natomiast zmian nie przewiduję, chyba, że Kolegium PLP orzeknie inaczej.

Tym, którzy otworzyli listę "3-cia Noc Kormorana 2011" dziekuję za zaufanie 8)
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: franc »

Wyniki zaliczamy do klasyfikacji PLP. Mam nadzieję, że tuszyk powoli wybija się z głów. Piszę to również z pozycji zawodnika :mrgreen:
Będzie dobrze :mrgreen:
Awatar użytkownika
prox
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2009, o 20:30
Lokalizacja: Chwaszczyno

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: prox »

Piotrze wielkie dzięki wszystko się zgadza - popraw tylko numer załóg 22 i 50 bo zamieniłeś oraz na 4 pentli ex 16 równiez nie mieliśmy (co zostało uwzglednione w wynikach -11 punktów) - i to jedyna pieczatka jaka swiadomie odpusciliśmy reszte jak sie domyślałem przeoczyłem prawdopodobnie jakies mcdonaldy niestey na karcie nie podałeś numerów pieczątek i jakie pieczątki do zdobycia a pilot niestey niedowidzi i nie sprawdzał kolejności podobno były podawane na odprawie jakie pieczatki ale musielismy niestety naprawiac auto - rajd bardzo udany mimo niefarta bo opuszczone pieczatki pewnie z 15 min roboty. Pozdrawiam i do zobaczenia na III edycji kormorana i Zmocie oczywiście. Rrajd mimo drobnostek naprawde fajny a jak widać wszystko policzone jak trzeba i chyba jako jedyny z ORGow nie uciekłeś od tematu - ja nie miałem pretensji do mojego wyniku chciałem jedynie zobaczyc karte żeby wiedzieć gdzie i jak dałem Ciała.


Pozdrawiam
Tomek (Prox) załoga 22
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Stang »

May_13 pisze: Tym, którzy otworzyli listę "3-cia Noc Kormorana 2011" dziekuję za zaufanie 8)
Proszę bardzo :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Ignacy Patrol »

May Ja to bym się za wiele nie przejmował :D .Niech każdy komu się coś nie podobało zrobi chociaż raz w życiu nawet małą imprezkę i niech się przekona jak jest słodko ile trzeba pracy włożyć i wtedy na jakieś niedociągnięcia nie zwróci nawet uwagi .Ja z kolegami zorganizowałem już dwie, do każdej dołożyliśmy z własnej kieszeni :shock: ,będzie trzecia i wiem że chyba znowu dołożymy ,ale nie oto chodzi .Za radość goszczenia waszych gęb na swoim terenie WARTO.W zasadzie każda impreza komuś się nie podobała pod jakimś względem ,bo są tacy .I panowie uwierzcie nie ma takich organizatorów przynajmniej ja nie poznałem którzy by chcieli coś w swojej imprezce zrobić nie tak.
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: May_13 »

Dzięki Ci Dobry Człowieku za słowa pocieszenia :P
Jak się powyżej okazało punkty były liczone OK. @Prox potrafił to przyznać i szacun mu za to. Inni nabrali wody w usta, ale tak jak powiedziałeś - zawsze ktoś jest na NIE :(
Dla mnie najlepszym dowodem "uznania" i zaufania jest lista na 3NK 2011, którą chłopaki zapoczątkowali samoistnie :P nie dając mi wyboru 8)
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Stang »

no nie było to takie znowu bezinteresowne :wink: :mrgreen:
se pomyślałem że może będę za to ex aequo w przyszłym roku miał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
żart oczywiście :D
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: fredzio »

IMPREZA SUPER TRASA WSPANIAŁA .MAY NIE MARTW SIĘ O TE KIBELKI W PRZYSZŁYM ROKU ZROBISZ I POSTAWISZ PO MŁODEJ BABCI KLOZETOWEJ I DWA BANIAKI Z WODĄ . JESZCZE RAZ DZIĘKI . WIELKIE DZIĘKI DLA TRZECH PATROLI Z POD BIAŁEGO STOKU ZA WYCIĄGNIĘCIE Z CZARNEJ DUPY MOJEGO STAREGO CZARNEGO SAMURAJA . FLASZKA NABIERA MOCY .MAY TYLKO O JEDNO PROSZĘ NIECH NOC KORMORANA ODBYWA SIĘ W DZIEŃ A NAWET W TRZY DNI . POZDRAWIAM .FREDEK ŁASKARZEW www.volvoczesci.pl
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Stang »

@Fredzio a .że tak spytam przy okazji nie posiadasz 6-cio biegowej skrzyni aut do XC90 3.2 z 2007 :?:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
LukK
Posty: 6
Rejestracja: 14 lipca 2010, o 15:21

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: LukK »

Zapraszamy do galerii zdjęć II Noc Kormorana ---> http://www.cokolwiek.art.pl/ii-noc-kormorana/ <---

na naszej stronie możecie też zobaczyć galerie z tegorocznych rajdów PLP 2010:
Bobek Trophy ---> http://www.cokolwiek.art.pl/bobek-trophy-2010gal/ <---
Mazowieckie Bezdroża ---> http://www.cokolwiek.art.pl/vi-mazowieckie-bezdroza/

a także ze Zmot:
2009 ---> http://www.cokolwiek.art.pl/vii-zmota-2009/ <---
2008 ---> http://www.cokolwiek.art.pl/zmota/ <---

Do zobaczenia wkrótce...
FOTO TEAM cokolwiek.art.pl
Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Adas »

@LukK fotki pierwsza liga :!:
nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
ODPOWIEDZ