Zmota VIII -2010

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

zaq
Posty: 9
Rejestracja: 20 października 2008, o 23:07

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: zaq »

Magnus pisze:start podzielony jest na klasy, przedział numerków i o wyznaczonej porze.
jade w turystyku w jednym teamie z ludźmi, którzy maja wcześneijszy start.
nie wiem jak było dotychczas na Zmocie - czy jest szansa na zmianę godziny startu, tak aby wspólnie wyjechać czy trzeba na siebie poczekać na trasie?
no właśnie mam taki sam problem, numery 60 i 84.
Gaz 69 evo III
wolynka
Posty: 34
Rejestracja: 11 lipca 2009, o 21:40

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: wolynka »

Kod: Zaznacz cały

 no właśnie mam taki sam problem,  
to se weź se garść dopalaczy :mrgreen: problemy znikną :mrgreen:

Kod: Zaznacz cały

rapieżników w galaktyce mało (szt.1 wypuszczony) ale i tak jest zajebiście :mrgreen: , zarządziliśmy regaty a teraz przerwę techniczną , są problemy z oddziaływaniem mocy :mrgreen:  Raport pogodowy : Słońca niema , zaczęło lekko mżyć , gorąco nie jest. Ustaliliśmy , że mieszkańcy planety nazywają naszą rasę "błotniaki przyjechali" zwrot nie znany, poszło do działu szyfrów 8) . Idziemy odpalić rumburaka , z powodu oddziaływania mocy , loty próbne przełożyliśmy na jutro.  
chłopaki biorą i zobacz jak się dobrze czują :mrgreen:
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: 9mm »

wolynka pisze: chłopaki biorą i zobacz jak się dobrze czują :mrgreen:
zazdrośnicy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: też się cieszymy , że bawicie się równie zajebiście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moc trochę opadła ,lecimy zrobić ognisko nad jeziorem i powalczyć z drapieżnikami. Raport pogodowy : Robi się chłodno w kierunku zajebiście chłodno. Zaczynamy rozważać sens tego ofrołdu , to błoto-jak tu tak zajebiście :lol:
Pozdrawiamy motających , my kilka przykrych remoncików naszego krążownika odkładamy na jutro , walka z mocą wyczerpuje 8)
Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: Adas »

moc mnie opuściła, pakuje się jutro,ale auto umyłem, wstydu nie będzie :mrgreen:
nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
zaq
Posty: 9
Rejestracja: 20 października 2008, o 23:07

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: zaq »

wolynka pisze:

Kod: Zaznacz cały

 no właśnie mam taki sam problem,  
to se weź se garść dopalaczy :mrgreen: problemy znikną :mrgreen:

Kod: Zaznacz cały

rapieżników w galaktyce mało (szt.1 wypuszczony) ale i tak jest zajebiście :mrgreen: , zarządziliśmy regaty a teraz przerwę techniczną , są problemy z oddziaływaniem mocy :mrgreen:  Raport pogodowy : Słońca niema , zaczęło lekko mżyć , gorąco nie jest. Ustaliliśmy , że mieszkańcy planety nazywają naszą rasę "błotniaki przyjechali" zwrot nie znany, poszło do działu szyfrów 8) . Idziemy odpalić rumburaka , z powodu oddziaływania mocy , loty próbne przełożyliśmy na jutro.  
chłopaki biorą i zobacz jak się dobrze czują :mrgreen:
Wszystkie sklepy pozamykali :mrgreen: Gazik zmotany gotowy do wejścia w hiperprzestrzeń :D Szejk, Student bardzo Wam serdecznie dziękuję :D
Gaz 69 evo III
bulas
Posty: 106
Rejestracja: 25 października 2008, o 22:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: bulas »

Brak raportów, znaczy dłubią w rumburaku :mrgreen:
piernik
Posty: 16
Rejestracja: 21 września 2010, o 20:51
Lokalizacja: Toruń

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: piernik »

za 20 min start w hiperprzestrzeń. coś niecałe 400 lat świetlnych... jedno mrugnięcie okiem i na miejscu
OffPoje Team
wolynka
Posty: 34
Rejestracja: 11 lipca 2009, o 21:40

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: wolynka »

no to ruszamy na podbój wschodu 8)
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: 9mm »

żyjemy , chociaż trudno , moc jest przeokrutna 8) , rumburak praży , byliśmy grzecznościowo założyć ślad dla turystyka , widzieliśmy próbę dla ekstremu :shock: , chyba damy luz tym ofrołdem . Pojawiły się kolejne batelszipy w galaktyce , na razie nie za dużo , ale widać , że ofensywa jest tylko kwestią czasu. Kierownik ekspedycji , jest zachwycony , znalazł nowe galaktyki , tak słodko je określił " jest krzyż dla turystyka i ekstremu " , chyba niestety będziemy je eksplorować. Raport pogodowy :Troszkę cieplej (nie jestem pewien , gdyż czuję oddziaływanie mocy :mrgreen: ) , mży cały dzień , pochmurno
bulas
Posty: 106
Rejestracja: 25 października 2008, o 22:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: bulas »

Jarek dzięki za relacje, powodzenia w podboju wszechświata :mrgreen:
Awatar użytkownika
hobotnica
Posty: 77
Rejestracja: 10 grudnia 2007, o 14:14

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: hobotnica »

Panie i Panowie,
bawcie się dobrze i niech moc będzie z wami.
Teraz Zuzia :)
Awatar użytkownika
lightbless
Posty: 66
Rejestracja: 19 marca 2008, o 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: lightbless »

ZMOTA pokonała nas po raz 3. w myśliwcu wywalilo nam napęd główny i końcówkę mocy do hipernapęndu , napęd zapasowy był za słaby do patrolowania terenu i musieliśmy wrócić do bazy matki. :(. Auto stoi już i oczekiwać bedzie przeszczepu serca wraz z wątrobą :).
Pink Flying Carpet
MAY THE FORCE BE WITH YOU GUYS :D
Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: Adas »

nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
ratrak
Posty: 1
Rejestracja: 17 października 2010, o 20:52
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Zmota VIII -2010

Post autor: ratrak »

koledzy ja troche z innej beczki - zgubiłem telefon nokia w trakcie imprezy na podwórku pani Krysi :cry: hojnie obdaruje znalazce, wielka prośba o kontakt w przypadku znalezienia, mój nr. 603 891 570 lub 501 222 711 z góry dziękuje, a ogolnie to impreza była bardzo ok.pozdr. Marcin
ODPOWIEDZ