IX ZMOTA 2011

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Wujek Catkiller »

Toma pisze: Ciśnienie powoli rośnie....:shock:
Dendro pisze:sympatyczna Pani twierdzi, że jeszcze chętnie kogoś przyjmie
tak myślę, że już czas coby organizator zareagował, bo różne dziwne rzeczy mogą się dziać...
Awatar użytkownika
danzary
Posty: 10
Rejestracja: 31 stycznia 2010, o 22:34

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: danzary »

franc pisze:3/4 wisi :) pogoda piękna, ciepło i nic nie zapowiada załamania :mrgreen:
Szykujcie się It's the muppet mazowsze show :mrgreen:
żeby zawodnicy byli wcześniej na bazie.... i musieli pilnować bazy.... co za organizacja!?!?! :) taka nuda że chyba pójdziemy na kurs dojenia krów :)
4x4.net.pl / 4xdrive.com
Awatar użytkownika
kotara
Posty: 64
Rejestracja: 17 czerwca 2009, o 20:24
Lokalizacja: Tarczyn/Wawa

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: kotara »

Ale ten czas w robocie się ciągnie .....
Kanarek SJ 413 + LR tył + 2" IM + 2" Calmini + 30,5 " Simex :) .. w planie 1,6 8v
Awatar użytkownika
hobotnica
Posty: 77
Rejestracja: 10 grudnia 2007, o 14:14

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: hobotnica »

No to ruszamy :!:
Teraz Zuzia :)
marian
Posty: 55
Rejestracja: 4 kwietnia 2007, o 22:00

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: marian »

no no i my za dwie godzinki ruszamy.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: franc »

połówka za nami :) Na razie spokojnie- jedna zwichnięta noga. Pogoda piękna. W Turystyku bezkonkurencyjni Marek oraz Adaś z Majcherem- się dzieje. Kermit 7 godzin 2 Suzuki i 2 quady na razie i chyba tylko oni :)
Teraz sen. Do jutra
Franc
PIOTRLR
Posty: 38
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, o 13:13
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: PIOTRLR »

http://www.youtube.com/watch?v=fM8YoJP5rnk

najbardziej widowiskowa część pokazu możliwości autka została nagrana w postaci widoku butów operatora (he he kopara mu opadła jak dla Darka amok sie włączył )


http://www.youtube.com/watch?v=BvgnJ9XWKX4

ŁOMZA 4X4


http://www.youtube.com/watch?v=wAQoNE8zsrg
bywało i tak
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: franc »

Banda zdziczałych hunów :evil: - czasy nastały dramatyczne. Nuworystyczny bogaty off road godny tylko i wyłącznie poziomu fajansa albo i niżej. I w dupie mam komentarze o za.....ści trasy !!!. Jesteśmy po objeździe trasy.

DRAMAT !!!!!!!!!!!!!!!

TYLE W TEMACIE OD KOMANDORA !

TYCZY SIĘ WIADOMYCH ZAŁÓG oczywista .
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Wujek Catkiller »

Franc,
Jak walisz taki tekst i ryczysz ogólnie o czymś takim jak
franc pisze: Nuworystyczny bogaty off road godny tylko i wyłącznie poziomu fajansa albo i niżej.
, to ja czuję się tak jakby to miało być o mnie, a jakoś nie widzę powodów po temu. Pewnie parę innych osób też...

Zdaję sobie sprawę, że na 120 załóg wystarczy 10 , a nawet 5, czy może 3 takich co rozjebią cała imprezę, ale wyzywanie na ogół nie jest w porządku i tyle.

Jakoś może to dziwne, ale wszędzie gdzie byłem nie widziałem żadnego bydła. Zawsze po trasie, po śladach. Sporo ludzi mi pomagało i zawsze jakoś tak, że bez pretensji, z chęcią i z jajem.

Inna sprawa, że widziałem pourywane taśmy, pieczątki itp, ale na skurw..synów żadne regulaminy nie pomogą i nie od dzisiaj to wiesz. Ale to nie jest motyw do srania na ogół, mimo, że:
franc pisze: TYCZY SIĘ WIADOMYCH ZAŁÓG oczywista .
Dla mnie wcale nie jest oczywista. A jak dla Ciebie jest, to po co ich wpuszczasz?
Awatar użytkownika
martinezz
Posty: 109
Rejestracja: 27 października 2008, o 13:10

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: martinezz »

:(
franc pisze:Banda zdziczałych hunów :evil: - czasy nastały dramatyczne. Nuworystyczny bogaty off road godny tylko i wyłącznie poziomu fajansa albo i niżej. I w dupie mam komentarze o za.....ści trasy !!!. Jesteśmy po objeździe trasy.

DRAMAT !!!!!!!!!!!!!!!

TYLE W TEMACIE OD KOMANDORA !

TYCZY SIĘ WIADOMYCH ZAŁÓG oczywista .
http://www.mudmax.pl - Team MudMax
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: franc »

Sorry Michał ale NIESTETY mam 100% a nawet 101% racji.
Pogadaj z Suzusem ( zawodnik) był dzisiaj z nami na trasie- może to Ci coś wyjaśni.
Generalnie wyborcy PO lub Palikota - i zdania swojego nie zmienię choćbyś miał już więcej do mnie nie przyjeżdżać. Przykro mi.
szatanteam
Posty: 9
Rejestracja: 23 października 2011, o 21:07

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: szatanteam »

Witam,
jeździmy na imprezy adrenalinka.pl od 2 lat - ze względu na legalne !!! super trasy i sympatycznych organizatorów. Jeździmy Jeepem Grand Cheerokim czyli dużym i ciężkim autem, które wymaga pomyślunku. W d... mamy miejsca- sprawdzamy mózgi, umiejętności i samochód. Nie mamy sobie nic do zarzucenia!!! Zgadzamy się, było bydło- świadczy o tym nawet zachowanie uczestników podczas wystąpienia burmistrza Laskowskiego, cwaniactwo i ogólna rzeźnia na trasie. Twoje sądy Franc uderzają w załogi, które grały fair play i jeżdżą tak jak my - TYLKO DLA PRZYJEMNOŚCI!!! Bardzo proszę w imię "zdrowotności" atmosfery o podanie załóg, które narobiły bydła- będzie jasne, kto jak i co. P.S. Nie cierpię PO i Palikota!!!
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: franc »

Moja opinia może ( choć nie sądzę ) dotrze do świadomości co poniektórych.
Kto ma dostać zaproszenie ten dostanie- nie bój nic. Niestety nie jestem sędzią i prawnikiem a tylko taki człowiek ma prawo do podawania takich informacji.
JESTEM załamany tym, że 10% oszołomów ( wszyscy mieli sprawdzane referencje) potrafi zniszczyć atmosferę tej imprezy.
Ten kto jechał fair niech nie bierze tego do siebie ale uwierzcie mi nawet załogi za które dałbym sobie kiedyś obciąć rękę czasami mnie zawodziły a argumentacja, że było za trudno nie jest niestety trafiona.
Proponuję zakończyć tę dyskusję bo szkoda bić piany.
Nie dziwię się Ewie i Jackowi, że po prostu kończą zabawę w off road. Ja chyba też tak uczynię :?
Mentalnie przestałem pasować do tych czasów.
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: Wujek Catkiller »

Chodzi o to , żeby nie uogólniać.

Franc, wiem, że masz wiele racji. Rozumiem wkurw, ale nie napierdalaj na wszystkich, bo byli na imprezie naprawdę fajnie ludzie.

To, że są i skurwysyny to wiemy. Nie wiem czy te gnoje są do ogarnięcia i rozumiem, że to rozwala imprezę, ale miej szacunek do tych co mieli rozum, bo była takich większość.

I proszę Cię, przestań jakąś pieprzoną politykę w to mieszać, bo to właśnie jebie dnem.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IX ZMOTA 2011

Post autor: franc »

i niech jebie .............. może kiedyś gdzieś przy Sutkinisie Ci wyjaśnię- teraz nie ma to sensu.
Aha i Z Konwój będzie raczej polegał na zupełnie czymś innym ( odwracanie kaplic) więc przemyślcie deklaracje. Generalnie ciężka praca i jeszcze trzeba za nią płacić- paranoja.
ODPOWIEDZ